Acaba hamilemiyim kızlar

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Acaba hamilemiyim kızlar
Selamlar Esnogzkcr evet bu sonuca göre hamilesiniz muhtemelen doktorunuz iki gün sonra testi yenileyecektir iki katına kadar değeriniz çıkacaktır hayırlı olsun evet hamilesiniz.

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Amin sevgili esno, kesinlikle hamilelik başlangıcı var ikişer gün ara ile bhcg testini yaptığınızda, bir önc e çıkan test sonucunun ortalama olarak iki katı kadar çıkacaktır hayırlı heberlerinizi bekliyoruz.

Kızlar erken gebelık testı yaptım yarınki kan sonucunu bekleyemeyıp ıkıncı cızgıyı gordum Allahın izniyle hamileyim cok şükür destekleriniz ve msjlarınız için cok teşekkür ediyorum.Allahım tüm isteyenlere bu sevıncı yaşatsın İnşAllah.Dualrınızı eksik etmeyın sagolun

Yumurta Çatlatma iğnesi yaptım kahverengi akıntım var hamilemiyim kızlar ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kahvemsi kahverengi lekelenme var hamilemiyim kızlar Kahvemsi kahverengi lekelenme var hamilemiyim kızlar
Kızlar bugün tam 14.günüm yumurta çatlama günü olarak biliniyor ama pek inanmıyorum 1senelik evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum hayırlısı doktora gittim adetimin 2.günü 3yumurtam olduğunu güzel olduğunu söyledi çok şükür bir sıkıntı çıkmadı...
Gebelik 4
6 aylık evliyim acaba bende hamile miyim kızlar 6 aylık evliyim acaba bende hamile miyim kızlar
uzun zamandır siteyi takip edip soruları ve yazılanları okuyordum ve bugün de size birşey danışmam gerekiyor. Eşimle 10 gün önce korunmadan ilişkiye girdik ama reglim biteli 2 gün olmuştu. Yaklaşık 5 gündür arada azıcık kanamam, kasıklarımda...
Bilmedikleriniz 8
Gebelik testini ne zaman yapalım ben hamilemiyim kızlar ? Gebelik testini ne zaman yapalım ben hamilemiyim kızlar ?
iyi gunler arkadaslar benim normalde adetim en fazla 5 gun gecikmistir hatta cogu zaman nerdeyse gunumde oluyorum ama bu sefer 11 gun oldu ve adet olmadim bide eşimle korunmasiz birlikte oluyoruz acaba hamile miyim gecen hafta midem bulanip başım...
Bilmedikleriniz 1
Kasık Batması ve ateş hamilelik belirtisi mi hamilemiyim kızlar ? Kasık Batması ve ateş hamilelik belirtisi mi hamilemiyim kızlar ?
öncelikle herkese merhabalar Adetim bir gün geçti ama bugün bende bi anda bi kasık batması sağ tarafımda anında ateş hafif bi mide bulantısı ve uykuyla kendimi yatakta buldum. Yemek tencerede kaldı yani. Şuan hala ufaktan bi kasık ağrım var...
Bilmedikleriniz 1
Yumurta Çatlatma  iğnesi yaptım kahverengi akıntım var hamilemiyim kızlar ? Yumurta Çatlatma iğnesi yaptım kahverengi akıntım var hamilemiyim kızlar ?
slm arkadaslar ben bu ayin 12 sinde yum cat ignesi yaptm 18 inde dayanamayip test yaptm negatif cikti bide kahverengi akintm var sizce hamile durumu olabilirmi?
Bilmedikleriniz 6