Acaba hamilemiyim kızlar

Kızlar selamün aleyküm kan testı sonucu 78 hemsıre 100 e yukselınce kesın gebelık dedı sız ne dıyosunuz tekrar kan testı yapcak ama ben erken gebelıktestınde ıkıncı cızgıyı gördüm

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Aleyküm selam , 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul ediliyor. Sizin HCG değeriniz zaten gebelik lehine hemşirenin bu konuda bilgisi yetersizmiş.Şu an sizin yapmanız gereken gebeliğinizin kesin teyidi için usg ye girmek . En kısa zaman da hekim kontrolüne başlayın.

Merhabalar Hanimlar
Birsey danismak istiyorum size. Regl olamadim bu ay. 3.günü bugun sabah 3 liraya aldigim hamilelik testini yaptim sonuç negatif çikti. Gögüslerim şiş kasik agrimda var. Acaba kan testi yaptirmali miyim? Ya da ne yapmaliyim?İlk defa böyle şeyler yaşiyorum kusura bakmayin. Bilemedim ne yapmaliyim.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, evde yapılan idrardan gebelik testleri hatalı sonuç verebilir. Bu yüzden hcg testi yaptırmanızda fayda var. Hcg testinin yanılma payı yoktur 100 net sonuç verir.Test sonucunuz yine negatifse gecikmeniz için hekime görünüp muayene olun.

U

Umut488

Forum Okuru
Kızlar merhaba adetim 7 gün gecikti belim ve ayaklarım çok ağrıyor ,bugün de mide bulantim başladı .sizce ne zaman test yapmalıyım ?böyle belirtisi olan var mı..simdiden teşekkürler

Merhaba ben bu ay 22sinde adet olmam gerekirken 16sinda adet oldum adetim bittikten sonra eşimle ilişkiye girdikten sonra hafif pembemsi lekenmelerim oluyor hayla devam ediyor lavobaya çıktıktan sonra birdaha gelmiyor internetten araştırdım çok fazla şey okudum ve canım sıkıldı acaba bana bu konuda yardımcı olurmusunuz acill yardım edin lutfeeen

Merhaba ben bu ay 22sinde adet olmam gerekirken 16sinda adet oldum adetim bittikten sonra eşimle ilişkiye girdikten sonra hafif pembemsi lekenmelerim oluyor hayla devam ediyor lavobaya çıktıktan sonra birdaha gelmiyor internetten araştırdım çok fazla şey okudum ve canım sıkıldı acaba bana bu konuda yardımcı olurmusunuz acill yardım edin lutfeeen
Kullandığın ilaç varsa ondanda oluyo olabilir ben de öyle olmuştu

Merhaba benıde sıcak basıyor bunalıyorum mıde bulntm oluyor kasıklarmda hafıf agrı var gebelık olabılırmı yanlz ben adetıme 2 gun kala pembe akıntı gordum ve bu 4 gun surdu 4.gunu ben kan verdım beta <2.00çıktı acaba ozman olusma evresı olabılırmıydı bıdaha kan vereyımmı evet bu degere gore gebelık yok ama ozmn yenı olusuodu olabılırmı yardımcı olunn lutfennn

Kasık Batması ve ateş hamilelik belirtisi mi hamilemiyim kızlar ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Beta hcg kan testi 8.4 çıktı hamilemiyim kızlar yardım lütfen Beta hcg kan testi 8.4 çıktı hamilemiyim kızlar yardım lütfen
Merhabalar ilk defa böyle bir yere yazıyorum bilgi almak istiyorum cevap yazarsanız cok sevinirim 5 aylik evliyim son adet tarihim 09 Eylül 2018 bu zaman kadar hep korunduk 24 Eylül de karşılıklı korunmasız birliktelik oldu bir de 27 Eylül de...
Soru-Cevap 1
Kahvemsi kahverengi lekelenme var hamilemiyim kızlar Kahvemsi kahverengi lekelenme var hamilemiyim kızlar
Kızlar bugün tam 14.günüm yumurta çatlama günü olarak biliniyor ama pek inanmıyorum 1senelik evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum hayırlısı doktora gittim adetimin 2.günü 3yumurtam olduğunu güzel olduğunu söyledi çok şükür bir sıkıntı çıkmadı...
Gebelik 4
6 aylık evliyim acaba bende hamile miyim kızlar 6 aylık evliyim acaba bende hamile miyim kızlar
uzun zamandır siteyi takip edip soruları ve yazılanları okuyordum ve bugün de size birşey danışmam gerekiyor. Eşimle 10 gün önce korunmadan ilişkiye girdik ama reglim biteli 2 gün olmuştu. Yaklaşık 5 gündür arada azıcık kanamam, kasıklarımda...
Bilmedikleriniz 8
Gebelik testini ne zaman yapalım ben hamilemiyim kızlar ? Gebelik testini ne zaman yapalım ben hamilemiyim kızlar ?
iyi gunler arkadaslar benim normalde adetim en fazla 5 gun gecikmistir hatta cogu zaman nerdeyse gunumde oluyorum ama bu sefer 11 gun oldu ve adet olmadim bide eşimle korunmasiz birlikte oluyoruz acaba hamile miyim gecen hafta midem bulanip başım...
Bilmedikleriniz 1
Kasık Batması ve ateş hamilelik belirtisi mi hamilemiyim kızlar ? Kasık Batması ve ateş hamilelik belirtisi mi hamilemiyim kızlar ?
öncelikle herkese merhabalar Adetim bir gün geçti ama bugün bende bi anda bi kasık batması sağ tarafımda anında ateş hafif bi mide bulantısı ve uykuyla kendimi yatakta buldum. Yemek tencerede kaldı yani. Şuan hala ufaktan bi kasık ağrım var...
Bilmedikleriniz 1