acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

merhaba belkı geç oldu ama adein en az 7 gün geçmesi lazım umarım yardımcı olmusumdur inşallah Allah herkesin gönlüne göre verir:))

slm bn 3 senelik evliyim ama çocuğum yok çok istediğim halde olmadı adedim 4 gün gecikti kasıklarımda ağrılar var karnımda sanki brşeyler kıpırdıyor baş dönmeside var acaba hamilemiyim

adetimi bir hafta var ama kısıklarımda arar ara ağrılar oluyor birde akıntım neyim vae anlamadım...

Merhaba,
Eğer bir gün hamile kalırsam buraya dönüp, daha önce okuduğum arkadaşlara yardım edeceğime dair bir söz vermiştim... Biiznillah Cenab-ı Rahman kabul etti ve 4+4 günlük hamileliğimi, taze taze belirtiler bakımından sizlerle paylaşmak istedim.
Şu yazıyı her okuduğumda kişilerin abarttığını düşünürdüm "Hamile olmadığım zamanlarda hamilelik belirtilerim daha çoktu", ama gerçekten doğruymuş.. beyin inanılmaz oyunlar oynuyor fizik üzerinde...
Bir de, uykulu halim vardı, belim ağrırdı, yorumlarına da, acaba ne kadar ve nasıl sorularını sorardım... Ben elimden geldiğince detaylı paylaşmak isterim;
Adetten önce;
  • Sıfır mide bulantısı
  • Sıfır göğüs hassasiyeti
  • Sıfır göğüslerde şişkinlik (hatta biraz yumuşak ve küçük gibiler hala)
  • Sıfır kasık ağrısı, batması vs.
  • Herşey sıfır ve hatta fazlaca iyiyim, tek belirti bu olabilir yani

Adetimi beklediğim gün; (3 gün önce)
  • Adet ağrısının birebir aynısı
  • Belin sağ ortasında (biraz yukarıda) batar gibi bir ağrı
  • Gaz sancısı & Mide Yanması
  • Sağ elde çekilme

Adet günüm geçtikten sonra (mesela bugün)
  • Gaz Sancısı & Mide Yanması
  • Kasıklarda Batma
  • Rahimde şişkinlik hissi
  • Uyku Hali
  • Göğüslerim büyümedi ama, çok ara ara sızlanma gibi hafif hissedilmeyen bir şey
  • Hamile olduğuma dair bir his
  • Diş etlerimde hassaslaşma (diş etlerimde kapanan yaraların açılması)
  • Ağız Kokusu
  • Sık idrara çıkma
  • Geceleri ateş basması
  • En ufak kokuyu dahi hissetme (ama mide bulantısı veya herhangi başka bir şey yok.. Sadece koku)
  • Mide kazınması sürekli... Ama canım bir şey yemek istemiyor
  • Öfke (Birden ve sebepsiz)

Rabbim isteyen herkese en hayırlı şekilde, en güzel şekilde evlad versin... Hiçbir isteyen kulunun kucağını boş bırakmasın inşallah...
Selam ve dua ile,

mrbb arkadaşlar öncelikle herkesın Allahım gonlune gore versın.Ben 28 ocakta düşük yaptım.daha snr 27 şubat ve 29 mart olmak uzere ıkı kere adet gordum.Şuanda ıkı gun geçti ve bulantım kasılmalar ve uykusuzluk var.Sizce hamıle olabılır mıyım? yada Test yapsam erken mi?

mrbb arkadaşlar öncelikle herkesın Allahım gonlune gore versın.Ben 28 ocakta düşük yaptım.daha snr 27 şubat ve 29 mart olmak uzere ıkı kere adet gordum.Şuanda ıkı gun geçti ve bulantım kasılmalar ve uykusuzluk var.Sizce hamıle olabılır mıyım? yada Test yapsam erken mi?

Oncelıkle boyle talıhsız bır sey yasadıgın ıcın cok uzuldugumu belırtmek ısterım soyledıklerın bellı baslı belırtıler ama bu belırtılere cokta kanmamak gerekıyor bence.. Umarım hamılesındır allah gonlune gore versın selametle

oncelıkle herkse merhabalar...benm bı kac sorum olacaktı..yardımcı olursanız cok sevınırım..sımdıden cvplayan herkese tskrler..
gelelım sorunuma ve soruma...5 aylık evlıyım adetım duzensız degıldır.ama bu ay ayın 1 ınde regl olmam gerekırken 5gun oldu hala adet olamadım.ayın 1 inde ıdrar testı yaptım negatıf cıktı ...Belirtilerim : geceleri ara ara terlemem oluyor, ve sureklı yeme hissi var gögüslerimde cok hafif bi sızlama oluyor..Akıntım da fazlalastı ama bunların dısında mıde bulantısı , bas donmesı yok ..Sizce hamile olabilir mıyım?

kızlar benim ki 7 gün öncesin den çıktı ama silik sekilde birde 4 saat sonra akıllı olun test yapın sonra da kan testi yaptırın beklemek sıkıyor insanı sitrese sokuyor ok

canım senin testin 7 gün öncesinden çıkmış olabilir.çünkü her kadının hcg değeri farklı oluyor.o yüzden erken yapın falan gibi yönlendirme.ben adetime 1 hafta kala yaptım ve 5 gün kala yaptım çıkmadı ama adet günümde yaptım ve 2 saat sonra sonuç verdi.beklemek zor ama ümitlendirmeye gerek yok bu insanlarıda canım.sonra hüsran oluyo ve adetten daha sonraki günlerde bile sonuç alanlar var.o yüzden bakıyorum arada hep aynı şeyi söylüyosun ama yapma canım.sen yada ben belki şansıma hamile kaldık ama kalamayanlar napsınlar.zor bi durum ve biraz daha düşünerek yazarsak daha iyi olucak.

Son düzenleme:
Geri