acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

Merhaba Melekler.. Sayfaya yeni üye oldum ve bir sorum olacaktı.. Bunu utanarak yazıyorum aslında.Ben nişanlıyım ve nişanlım Rusya'da şuan o yüzden sık sık görüşemiyoruz.Dün yanıma geldi ve bende adetimin ilk günündeydim.Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve kesinlikle zevk suyu bulaşacak şekilde olmadı.Ben istemedim ve o da duşa girmemizi söyledi.Duşa girdğimizde prezervatif kullandı ve vajinamın üstüne boşaldı.Ancak prezervatif yırtık çıktı.Ben farkedene kadar 1-2 dk. geçtiğini sanıyorum.Farkedince hemen orayı yıkadım çokça ama hamile kalmaktan korkuyorum.Adetim 29 günde bir oluyor ve hesaplamalara göre yumurtlama dönemim ayın 16-2o'si arası sanırım.Çok korkuyorum hamile kalma ihtimalim nedir sizce lütfen yardım eder misiniz :( ?
tatlım dusta oldugundan hamıle kalma sansın cok az amam olabılırde yınede adetın gecerse gebelı testı yaparsın .

arkadaşlar bende 7 temmuzda adet olmuştum bugün 5 ağustos ilk gebeliğimi 7 ay önce düşükle sonuçlandı sonra bi ara ara verdik şimdi tekrar düşünüyoruz ve bu ay sanki hamişmişim gibi geliyo ama daha 2 gün var acaba idrar testinde çıkarmı

,

çıkadabilir çıkmayadabişlir kiminin çıkıo kminin çıkmıo cnm en iisi kan testi

meraba arkadaşlar ben yeni yazıyorum bu siteye güvenilir bi site mi

kızlarrr

arkadaşlar ben 1 yıllık evliyim bu ay adetim 3 gün gec geldi ama adet sancısı olmadı ve pembemsa renkta az az sadece 1 gün sürdü pazartesi günü test yaptım ama negatif cıktı sizce bebek var mıdır

benim de adetimin bitmesinden yaklaşık 1 hafta sonra kasık ağrıları başladı, şaşırdım, ara ara bıçak gibi saplanıyodu, sonra adet gecikmesi oldu, gecikmenin 5-6 gün sonrası test yaptım 2. çizgi hafif belirmişti
şimdi 12. haftamıza başladık Allaha şükür
benim hamilelik belirtim; sadece kalktığım zaman başım dönüp gözüm karardı ve kasık ağrısı vardı ara ara.. Allaha şükür mide bulantısı yaşamadım

merhabalar ben 1 snelik evliyim. hiç korunmadık bu ay bebek istiyoruz ve son adet tarihim 28 temmuzdu adetim bittikten sonra düzenli bi şekilde ilişkiye girdik ama bayramda yani 21-22 ağustosta böbreklerimdeki sancıdan dolayı acile gittim idrarda iltihaplanma varmış bebek düşündüğümüzü söyledim kan testi yaptılar ama bişey çıkmadı sizce bi şansım daha olabilirmi bu ay için yani erken olduğu için kanda çıkmamış olabilirmi?

Hamileyim

Bendede aynı şikayetler vardı ve hamile olduğumu öğrendim inş isteyen herkez bebeğine kavuşur içinizi ferah tutun bnmde kasıklarm ağrıyodu midem bulandı çok halsizdim

herkese slm bnde hamılelık suphesı olanlardanım en son adetım 8 agustostu mıde bulantısı halsızlık ara ara kasık agrılrı ve eklem agrılrm var test yptm bı kac kez ama negatf cıktı adetm hala gelmedı sıskınlıgm de var artk test ypmak ıstemıorm moral bozuklugu oluo negatf olunca...sızce hamılelık mumknmu bu durumda?

ha bırde gaz sancılrımla berbr akıntım var bel agrılrımda ltfn bırı bısey desn hayal kırıklıgı yasamk ıstemıorm ve yurt dısında oldgm ıcn bulndgm yerın doktorlrı guvenılır degıl dıe kan testı yptramıorm

Geri