acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

bende yeni katıldım bende bebek istiyorum 8 aydır ama olmadı bir türlü reglime on gün var kan testi yapsam çıkarmı?

inşallah allah nasip etsin herkese bende meraktayım on gün var reglime kan testi yaptıesam belli olurmu?

Yerleşme kanaması

Merhaba kızlar,
Ben daha biraz önce üye oldum. Belki aktive bile edilmemiştir henüz üyeliğim, bilemiyorum.
Ağustos 16 da adet oldum. Sonra 11. gün ilişki. Normalde iki adetimin ilk günleri arasındaki süre 25 gündür.Ama 2 Eylül'de yolda yürürken ıslaklık hissettim. Halk WC lerinden birine girdim, bir de baktım ki adet olmuşum. Ama adetim sanki parmağını bıçak kesmiş te kan akıyor gibiydi.Adet kanamasının o koyu rengi yoktu. Allahım dedim, bu ne daha 18.günü. Daha önce bekarken olmuştu böyle erken gelme. Normalde 22 güne kadar düşer ara sıra ama hiç 18 güne düşmemişti. 22 güne düştüğü zamanlarda da daha az olur.Daha erken biter. Ama bu sefer 5-6 gün sürdü. Ve dediğim gibi kan hep, pembe kırmızı idi. Koyu değildi. Acaba dedim, hamileyim de düşük mü yapıyorum, vücut kendisini mi yeniliyor, ama bir yandan da sevindim erken geldiğine. Çünkü evleneli 5 yıl oldu ve her gecikmede umutlanıp hayal kırıklığına uğramak söz konusu olmadı hiç değilse. Neyse Bu gün 25. günü ve henüz adet olmadım. Acaba geçen sefer olan kanama yerleşme kanaması mıydı?
Adet dönemimden önce bende çok bariz belirtiler olur, göğüslerde acıma ve şişkinlik. Bu sefer de büyüme, acıma oldu ama 2-3 gün önce söndüler. Uff, daha mı gizli bir dil kullansaydım bilmem ki. Neyse şu anda o dolgunluk hissi yok. Evelsi gün sanki adet olacakmışım gibi karnım ağrıdı ve geçti. Şimdi bir şey yok. Başım da ağrıdı, ki adet olacağım gün baş ağrısı olur bende. O da geçti. Bir de bilmiyorum ne kadar geçerli ama, adetten önce vajinada bir açılma hissederim ben hep. O da oldu geçti. Yani sanki bütün adet belirtilerin, yaşadım, tek eksik kanama gibiydi.
ve bu gün sabahtan beri karnımın alt bölgesinde pıt pıt bir şeyler atıp duruyor. neyin nesi anlamadım. Hani ishal falan da değilim. Akşam üzeri de çok feci şekilde başım döndü, hala biraz var. Ama mide bulantısı falan yok. Bir de 10 gündür ara ara sıcak basıyor, annem geliyor aklıma, menapoz döneminde sıcak basardı onu hep, Allah korusun erken menapoz falan olur mu diye de korkuyorum.Karnımdaki kıpırtı da gaz olabilir mi acaba. Bu gün 25. günü. Yani normalinde bu gün adet olmalıydım. Kaç gün daha bekleyeyim sizce test yapmak için. Önceki kanamadan bahsettim size. Sizce o kanamanın yerleşme kanaması olma ihtimali var mı. Yerleşme kanamaları 4-5 gün sürer mi?
Eğer o kanama düşük belirtisi idiyse 5 gün kanama sürüp te düşük olmaması mümkün olur mu. Ve kaç gün sonra doktora gideyim sizce? Gidip te hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. Hamile olabilir miyim acaba? Neyse çok soru sordum. Sevgiyle kalın hepiniz.

Bir de göğüslerime ve koltuk altıma sanki zehirli iğne batırmışlar gibi bir his var. Ufff, ama hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum. Lütfen düşündüklerinizi yazar mısınız?

bence her ihtimale karşı bir doktora git sunflower. kötüyede yorma olumlu düşün olumlu olsun. inşallah sağlığında bir problem yoktur ve hamişsindir:)

şüpheliyimm!!

3.5 aylık evliyim.eşimde bende korunmuyoruz.geçen ay ayın 8.de adet gördüm adet düzensizliğim yoktur.bugun ayın 13 ü hala adet görmedim.gögüslerim ince ince sızlıyor hassaslaştı.kasıklarımda arada kasılıyo.bazı sabahlar yorgun kalktıgım oluyor.hamile olabilirmiyim??

merhaba arkadaşlar, bnm 5yıllık bir ilişkim var ama gelin görün ki mahalle baskısı nedeni ile tam birlikte olamıyorum sevgilimle ama arada kendimi tutamayarak kaçamaklar yapıyorum. hiç ilişkiye girmememize ve hiç oraya boşalmamasına rağmen üstümüzde hiç bir şey olmadan sürtünme yoluyla birlikte oluyoruz. ve ben 1,5 aydır hasta olmuyordum.ayrıca 3hafta önce test yaptım negatif çıktı ve farlutal içtim bugün 9.gündü ve hafif lekelenme oldu. yine de hamile kalma olasılığım var mıdır? çünkü çooook değişik yazılar var internette. çok acil bir cevap bekliyorum. çok saolun şimdiden.

hamilelik

benimde adetim 4 gün gecikti ama heran adet olucak gibiyim belirtimde yok ama herkezde belirti olmaya bilio

Geri