acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

mrb arkadaşlar benimde adetime daha var ama kasıklarımda ağrı var bazen iğne batırıyolar sanki acaba hamilemiyimdir bu kadar erken belli olurmu acaba 1 haftalıkken falan..

hamilemiyim

merhaba bayanlar; bu siteye ilk kez yazıyorum ve yorumlarınızı okudum. benimde bugun adet günüm ama adet olmuyacakmışım gibi hissediyorum.. 1 yıldır evliyim ama bebiş olmadı. bu ay farklı bi heyecan var içimde, adetime 10 gün varken sancım vardı ara ara midem bulanıyor karnımda hafif hafif kıpırdanmalar var adet olursam çok üzülürüm.. bebeğim olsun çok istiyorum. dua edin lütfen hamile olayım... Rabbim bana ve isteyen herkeze anne olmayı nasip etsin inşallah.. Rabbime emanetsiniz..

hamilemiyim

merhaba bayanlar; bugun adet günüm ama inşallah adet olmam hamile olurum. adetime 10 gün varken sancım vardı ara ara mide bulantıları oluyor. şimdi ise kasıklarımda hafif hafif kıpırdanmalar var çok sabırsızlanıyorum inşallah hamileyimdir. lütfen dua edin.. Rabbim bana ve tüm isteyenlere anne olmayı hamile olmayı nasip etsin inşallah.. Rabbime emanetsiniz.

mrb arkadaşlar ben de yeni üyelerdenim, siteyi çok beğenip üye oldum. benim 4,5 yaşında bir oğlum var kardeş isteyip duruyor, eşim korunuyordu ama biz de bu ay deniyelim dedik uzun zamandan sonra ilk denememiz umarım gelir bebişimiz. bakalım adetim 2 gün geçti bu 3. günüm bu arada çok yoğun grip atlattım belki bu bile belirtidir, yalnız bir soru takıldı aklıma umarım yardımcı olursunuz: benim geçen ayki adetimden önce 3 gün pembe akıntım geldi (başlangıç 21 kasım) sonra normal adetim geldi (24 kasım), aslında 27-28 günde bir çok düzenlidir adetlerim hiç böyle olmamıştı o yüzden 1. günü hangisi olarak sayacağımı bilemiyorum, tam yumurtlama günümü de bu yüzden
hasaplayamadım, biraz ortada bi tahminle yaptık bişeyler bakalım önümüzdeki haftaiçinde test yapmayı düşünüyorum olumlu sonuçları sizlerle paylaşırım.
Allah herkesin gönlüne göre versin slmlar...

acaba?

Merhabalar. Ben en son 16 aralıkta adet olmuştum. 30 aralıkta da jinekolog muayenesine gittim. Kan testi ve ultrason sonucu gebelik falan yoktu. Ancak yılbaşı benim yumurtlama için en uygun olduğum gündü ve o gün erkek arkadaşımla korunmadan birlikte olduk. İçime boşalmadı ancak yine de biraz alkollü olduğumuz için bir türlü emin olamıyorum riske sebep olacak birşey olup olmadığından. Son günlerde göğüslerimde dolgunluk ve hassasiyet, karnımda hafif bir ağrı var ayrıca son iki gündür uykumu aldığım halde sersem gibiyim uyukluyorum başım bulanıyor gibi. Mide bulantısı ve sık idrara çıkma yok. Tecrübesi olan hanımlardan yorum yapmalarını rica ediyorum acilen.

merhabalar, bende sitenize üye olmak istedim çünkü aynı sorunları her ay bende yaşıyorum. Hatta bazen adetimin gecikmesini beklemeden bile erken gebelik testlerinden alıyorum ve sonuç hayal kırıklığı :( ama bu ay (adetim genelde hiç gecikmez tam tersine erken olurum hep) adetim 3 gün gecikti. Ve dayanamayıp bir gün adet gecikmesiyle, erken gebeliği gösteren testten aldım ama sonuç negatifti :( halen adet olmadım yani gecikmem 3 gün olucak nerdeyse. Adet olucakmışım gibi belirtiler oldu 4 gün. Ama regl ile hamilelik belirtileri birbirlerine çok benzedikleri için ne umutlanıyorum ne üzülüyorum. İki arada bir derede kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum.

slm arkadaslar yenı uye oldumm... 7 ay oldu evlıyım..bebek sahıbı olmak ıstıyorz.. 4 gun gectı.. korkuyorum test yapmaktan..sızce kac gun gecmelı..adet belrtılerı nelerdır..lutfen arkadaslar yardım edın

merhabalar, bende sitenize üye olmak istedim çünkü aynı sorunları her ay bende yaşıyorum. Hatta bazen adetimin gecikmesini beklemeden bile erken gebelik testlerinden alıyorum ve sonuç hayal kırıklığı :( ama bu ay (adetim genelde hiç gecikmez tam tersine erken olurum hep) adetim 3 gün gecikti. Ve dayanamayıp bir gün adet gecikmesiyle, erken gebeliği gösteren testten aldım ama sonuç negatifti :( halen adet olmadım yani gecikmem 3 gün olucak nerdeyse. Adet olucakmışım gibi belirtiler oldu 4 gün. Ama regl ile hamilelik belirtileri birbirlerine çok benzedikleri için ne umutlanıyorum ne üzülüyorum. İki arada bir derede kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum.

eğer standartların dışında seyreden bir durum varsa bence daha fazla kendine acı çektirme:) regl belirtilerinin olması normal.hamile kalsan bile adet olacakmışsın gibi belirtiler yaşarsın

hemen bir kan testi yaptır.bazen menstrual süreç ne kadar düzenlide olsa dış ortamdan etkilenebiliyor.eğer bir rahatsızık atlattıysan yada stresli bir dönemden çıktıysan gecikmen normal olabilir.

en güzel ve kesin sonucu kan testi belirler.inşallah hamilesindir tatlım :)

Geri