acaba hamilemiyimdir

emınecım sımdı wc ye gırdım ıccamasırımda bembeyaz katı bır akıntı vardı ılk kez bugun oldu ya ben paranoyamı oldumne her detayı degerlendırıyorum

merhabalar.
benim geçen ayki ilk bebiş denememde olmadı..
%80 tüm belirtiler vardı ama olmadı..bu ay dr.gittim muayene oldum herşey gayet normal dr.yumurtlama günü tavsiyesiyle tekrar denedim şuanda adetime 3 gün var bekliyorum...
adet öncesi tüm belirtilerim mevcut.
ilk denemede çok acemiymişim..bu ay çok rahatım...kafama takmıyorum..olurmu olmazmı düşünmüyorum...stresss yapmamak ve kendini dinlememek gerekiyor...inş..bu kez tutturmuşumdur :)

kızlar hepinize merhaba bende yeni üye oldum öncelikle ALLAH hepinizin gönlüne öre versin diyorum çok güzel herkes birbirinin derdini dinlior yardımcı olmaya çalışıyor.bende 6 aylık evliyim son 2 aydır deniyoruz ma olmuyor bu ay da bekliyorum adetiem 2 gün kaldı adet belirtileri var ama hamilelik le aynıymış sadece son 1 haftadır sol yumurtalığımda sızlama seklinde bi ağrı var ve hiç geçmiyor.. sizce hamile olabilirmiyim ?

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 2 gündür meraktan uyku uyuyamıorum bana çok acil yardımcı olur musunuz 5 ay önce bebeğimi kaybettim karnımda öldü hiçbir sebep yokken biz sadece 1 ay korunduk 4 aydır olmuo ilaç tedavisine başladık bu 2.ayım çok aşırı belirti var ama adet tarihime daha 2 gün var belim çok aşırı ağrıo 1 haftadır bacaklarım sızlıo sanki adet olacakmışım gibi sancım aşırı uykum gelio hiç halim yok gögüslerim çok hassaslaştı ucunun etrafında minik minik şişlikler oluo akıntım var bazen beyaz bazen su gibi gelio sağ tarafta 3 yumurtam gelişti 22sinde 1 tanesi çatladı kendiliğinden 2 taneside sonra çatladı sanırım ondan emin deilim kasıklarım ağrı oluo özellikle ani hareketlerde bide bu gün sertleşme oldu ayağı kalkınca biraz baş dönmesi oluo sonra geçio bide çok yiyorum normalde aramadığım yiyecekleri arar oldum bunların hepsi psikolojik olamaz değil mi lütfen bana yardımcı olun düşünmekten yoruldum

emınecım sımdı wc ye gırdım ıccamasırımda bembeyaz katı bır akıntı vardı ılk kez bugun oldu ya ben paranoyamı oldumne her detayı degerlendırıyorum

Canim paranoylik baslamis :) $aka $aka, baslarda insan herseyde birsey ariyor, ama sendeki kötü birsey degill... Kan, lekelenme gelmedikce korkulcak cokda sey yok aslinda.... lekelenmeler , kanamalar bile herzaman tehlikeli degil ama mutlaka doktora görünmek lazim.... bende senin gibiydim... sonra doktorum beni bi fircaladi kendime geldim... " okadar kafani kötü seylere takcana, hamileliyin tadini cikar " demisti bana.. bence sende öyle yap :)
bu arada ben haftasonlari giremiyorum internette, ondan cvplar gecikiyor :)

merhabalar.
benim geçen ayki ilk bebiş denememde olmadı..
%80 tüm belirtiler vardı ama olmadı..bu ay dr.gittim muayene oldum herşey gayet normal dr.yumurtlama günü tavsiyesiyle tekrar denedim şuanda adetime 3 gün var bekliyorum...
adet öncesi tüm belirtilerim mevcut.
ilk denemede çok acemiymişim..bu ay çok rahatım...kafama takmıyorum..olurmu olmazmı düşünmüyorum...stresss yapmamak ve kendini dinlememek gerekiyor...inş..bu kez tutturmuşumdur :)

kızlar hepinize merhaba bende yeni üye oldum öncelikle ALLAH hepinizin gönlüne öre versin diyorum çok güzel herkes birbirinin derdini dinlior yardımcı olmaya çalışıyor.bende 6 aylık evliyim son 2 aydır deniyoruz ma olmuyor bu ay da bekliyorum adetiem 2 gün kaldı adet belirtileri var ama hamilelik le aynıymış sadece son 1 haftadır sol yumurtalığımda sızlama seklinde bi ağrı var ve hiç geçmiyor.. sizce hamile olabilirmiyim ?

allah ım isteyen herkeslere bebiş versin ya bende çok istiyorum

öncelikle allah hepinizide en kisa zamanda bi melek nasip etsin...
Semay Ladyss.... bende korunmayi birakir birakmaz hamile kalcam saniyordum :) ama 5.ayimda hamile kaldim.... sizinde daha yeni.... hemen hami$ kalmassaniz moralinizi bozmayin, bu normal birsey... :)

arkadaşlar ben bndan 4 ay önce hamileydim ve ilk bebeqimdi ama öldü karnımda ve şuan qne çalışmalara devam ediyorum adetim hep 2snde olurdu ama son aylarda 6 7 gn gecikiyor ve hamileyim sanıyorum ayaga kalkarken baş dönmesi bulantı hafiften ve aşırı akıntım var ve kasıklarım çok agrıyor acaba tekrar bebiş varmıdır yoksa psikilojikmdir ???

Geri