acil cevap arıyorum hamile miyim??

gizem hayter

Yeni Üye
Üye
acil cevap arıyorum hamile miyim??
merhabalar ben gizem. 19 yasındayım. nisanlımla 7 temmuzda ılıskıye gırdık. ben hazıranın 6 sında adet olmustum en son. ılac kullanıyodum ve temmuz baslarında bırakmıstım ama hala adet gormedım. bugun kan testi yaptırmaya gıttık nısanlımla 0.1 cıktı beta hcg. erken mı yaptırdık. hamıle olma olaslgm vr mı? kasık agrılrm var her gun. ayakta duramıyorum. bunlar psikolojık mı? lutfen yardımcı olun :((

Hamile kalman düşük olasılık çünkü adet periyodun bir aysa daha yeni adet olman gerekir ki ilaçları bıraktıktan altı yedi ay sonra hamile kalirsin yani takma hepsi stresten oluyor

mado bu testi ilk defa senden duydum. karbonat zaten kabaran bişeydir çok saçma. ayrıca ne kadar stresli günler geçiriyosun dimi daha nişanlısın ve gelin ata binmiş ya nasip demiş. ne demek istediğimi anladın değilmi. Madem bunu yaşamışsınız korkmadan şimdide korkmaya ne gerek hamile kalsan ne olur ki evlenirsiniz olur biter. sonuçta nişanlın. bu kadar stres yapıp durma hamilelik testi içinde kan veya eczanden alacağın testleri uygula.

Slm mado bende 7aydır ikinci bebeğimi istiyorum adetlerin düzensizse bunu önemse ve git görün çünkü ben iki ay önce bütün hamilelik belirtilerini yaşadım adetim tam 10gün gecikti doktorun bana hamilesin demesini beklerken yumurtalıggnda 3cm kist var deyince yıkıldım yani önemse önce sağlıklımisin bunu araştır öyle karbonat falan çok saçma ya karbonata biraz limon damlat yine kabarır düşün idrarda asit var elbet kabarck inan stresten olmuyo ben öyleydim ilk çocuğumda kafama takmadgggm ay hamile kaldım canım

[QUOTdo90, post: 955604, member: 83271"]arkadaslar lutfen yardım edın
bugun karbonat testı yaptım ıdrar kopurdu bu ne demek oluyo sımdı hamılemıyım[/QUOTE]
Mado boyle karbonat testi falan hurafe işler. Bence bir an once bir doktora görün. Beta hcg ne bakilsin. O zaman anlaşılır.

Geri