acil cevap arıyorum hamile miyim??

[QUOTE="elvan saraç, post: 955615, membdoktoo bende 7aydır ikinci bebeğimi istiyorum adetlerin düzensizse bunu önemse ve git görün çünkü ben iki ay önce bütün hamilelik belirtilerini yaşadım adetim tam 10gün gecikti doktorun bana hamilesin demesini beklerken yumurtalıggnda 3cm kist var deyince yıkıldım yani önemse önce sağlıklımisin bunu araştır öyle karbonat falan çok saçma ya karbonata biraz limon damlat yine kabarır düşün idrarda asit var elbet kabarck inan stresten olmuyo ben öyleydim ilk çocuğumda kafama takmadgggm ay hamile kaldım canım[/QUOTE]
Cnm bende oyle yapacam bayramdan sonra doktora gitmeyi dusunuyorum

[QUOTE="elvan saraç, post: 955615, membdoktoo bende 7aydır ikinci bebeğimi istiyorum adetlerin düzensizse bunu önemse ve git görün çünkü ben iki ay önce bütün hamilelik belirtilerini yaşadım adetim tam 10gün gecikti doktorun bana hamilesin demesini beklerken yumurtalıggnda 3cm kist var deyince yıkıldım yani önemse önce sağlıklımisin bunu araştır öyle karbonat falan çok saçma ya karbonata biraz limon damlat yine kabarır düşün idrarda asit var elbet kabarck inan stresten olmuyo ben öyleydim ilk çocuğumda kafama takmadgggm ay hamile kaldım canım[/QUOTE]
Cnm bende oyle yapacam bayramdan sonra doktora gitmeyi dusunuyorum

[QUOTdo90, post: 955604, member: 83271"]arkadaslar lutfen yardım edın
bugun karbonat testı yaptım ıdrar kopurdu bu ne demek oluyo sımdı hamılemıyım
Mado boyle karbonat testi falan hurafe işler. Bence bir an once bir doktora görün. Beta hcg ne bakilsin. O zaman anlaşılır.[/QUOTE]
[QUOTdo90, post: 955604, member: 83271"]arkadaslar lutfen yardım edın
bugun karbonat testı yaptım ıdrar kopurdu bu ne demek oluyo sımdı hamılemıyım
Mado boyle karbonat testi falan hurafe işler. Bence bir an once bir doktora görün. Beta hcg ne bakilsin. O zaman anlaşılır.[/QUOTE]

[QUOTE="elvan saraç, post: 955615, membdoktoo bende 7aydır ikinci bebeğimi istiyorum adetlerin düzensizse bunu önemse ve git görün çünkü ben iki ay önce bütün hamilelik belirtilerini yaşadım adetim tam 10gün gecikti doktorun bana hamilesin demesini beklerken yumurtalıggnda 3cm kist var deyince yıkıldım yani önemse önce sağlıklımisin bunu araştır öyle karbonat falan çok saçma ya karbonata biraz limon damlat yine kabarır düşün idrarda asit var elbet kabarck inan stresten olmuyo ben öyleydim ilk çocuğumda kafama takmadgggm ay hamile kaldım canım
Cnm bende oyle yapacam bayramdan sonra doktora gitmeyi dusunuyorum[/QUOTE]
Cnm gidecem ve sonucu sizlere soylerim

Geri