Acil Para lazım ( önemli mühim acil! )

moonlightsonata

Yeni Üye
Üye
Acil Para lazım ( önemli mühim acil! )
acil para acil para lazım çok lazım bulmam bulmam
bir ayın içinde toplam 5 bin TL bulmam gerekiyor. bu benim için çok önemli. hayallerim için. ne yapabileceğimi bilmiyorum. önerileriniz nedir? (öneri açısından bu yazabilirim dedim)

5 bin TL'den bahsediyorsun, bir gelirin yok ise bu parayı bir ayda kazanman imkansız denilecek kadar zordur. Elbette ki hayallerin gerçekleşebilir ama "bir ay içinde olmalı" dersen hayal kırıklığına uğrarsın. Dilerim o parayı bulur ve hayallerine kavuşursun inş...

Bu zor bir durum,calisiyorsan bile bu parayi bir senede biriktirebilirsin,hayalinin bir ayin icinde mi gerceklesmesi gerekiyor,zamanla gerceklesir,bir senede gerceklessin.

önemli olan sensin saglıgın canım bu parayı bu kadar sorun yapma bence hayırlısı ise olur olmazsa zamanı var demektir

merhaba ben almanyada calisiyorum ama ne kredi ala biliyorum bankalardan nede baskabiryerden bulabiliyorum oglum böbrek hastasi böbrek bulmakta cokzor birtane böbrek bulduk oda 75 bin tl istiyor 45 bin tl hazir ama diger parayi bulamiyorum onun icin bana kalan parayi bula bilecegim biri lazim tefeci yani oglum kurtulsun gerekirse 3 iste calisirim ama en kisa zamanda öderim borcumu lütfen bana yardim edin****** msn adresinden bana ulasa bilirsiniz haberlerinizi bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadasm buyyuk gecmis olsun Allah acil sifalar gondersin . Sunu soylemeden gecemeycem kardesim sen iyimisin bura gelip millete para istiyorsun sen olsan internette oylesine yazmis birine para gonderirmisin burda enayi mi var saniyorsun. Gercekten ihtiyacin olabilir amaa bunu kim bilebilir parayin dogru yere gidecegini belki sen dolandiricisin ne bilim bana pek inandrici gelmedi acitasyon yapip millete para kopparmaya calisiyorsan Allah seni bildigi gibi edsin yok gercekleri soyluyosan ozmn Rabbim yardimciniz olsun ne diyelim

Geri