Acil Para lazım ( önemli mühim acil! )

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında moonlightsonata tarafından paylaşıldı.

1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    48
    Bu konu para bulma konusuna dönüsmüs, parayi kim kaybetmis ki biz bulalim.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kredi kullan
    Kredi ihtiyacı olanlara kredi kullandırılır.Banka kredisi değildir kişisel kullandırılan kredidir.Kredi kullanmak isteyenlere en az 6 ay en çok 24 ay vade ile geri ödeme uygulanır.6 aya %10, 12 aya %15, 24 aya %20 faiz uygulanır.Kredi kullandırmada Teminatı olmayanlarda kredi kullanabilirler.Kredi kullanmak isteyenler mail adresine kullanmak istedikleri kredi tutarı ve vadeyi bununla birlikte isim soy isim ,telefon numarası ve ikamet ettikleri il ve ilçeyi belirtmeleri rica olunur. Hizmet Güven Kredi Kullan.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Temmuz 2017
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sizin işiniz güçünüz insanlarla dalga geçmek başka bişi bilmezsiniz

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Temmuz 2017
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

8 bine ihtiyacım var ne olur yardım edin nihal

6. web redi

web redi Forum Okuru

Web Kredi Sisteminde Şahsi Protokol Sistemi İle Hizmet Vermekteyiz Bu Sistem Ticari Banka Değil Şahsi Kredi Sistemidir Detayalar Ve Sorularınız İçin İsim Soy İsim İl İlçe İletişim Bilginiz İle webkredi@hotmail.com Kredi İse Bizde Hazır Güven İle...

7. Mehmet Koçak

Mehmet Koçak Forum Okuru

Merhaba ben mehmet Koçak cok ihtiyacım var 20.000 tl ihtiyacım var numaram 05356214556 istanbul Başakşehir de güvercintepe de oturuyorum cok ihtiyacım var annem hastane kaldırıcam allaha rızası için yar edin cok acil lazım annem hastane ye kaldırıcam allaha rızası için

8. Mehmet Koçak

Mehmet Koçak Forum Okuru

Merhaba ben mehmet Koçak cok ihtiyacım var 20.000 tl ihtiyacım var numaram 05356214556 istanbul Başakşehir de güvercintepe de oturuyorum cok ihtiyacım var annem hastane kaldırıcam allaha rızası için yar edin cok acil lazım annem hastane ye kaldırıcam allaha rızası için

9. misk

misk Forum Okuru

10. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.120
    Ödül Puanları:
    113
    acil krediler sitesine bir göz atın isterseniz arkadaşlarım. Buradan daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sağda solda yazan insanlara inanmayın. Kurumsalfirmalar, bankalr ile irtibata geçin lütfen yoksa üzülürsünüz.

Acil Para lazım ( önemli mühim acil! ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acil Servis Neden Önemlidir?

Acil Servis Neden Önemlidir?

ACİL ; tıbbi anlamda hastanın fiziksel ya da duygusal yönden tehlike içinde bulunduğuna inanılmasıdır. İnsan yeryüzünde var olduğundan beri kaza geçiriyor ya da acil müdahaleyi gerektiren sorunlar yaşıyor. Bu da acil müdahaleler için de bir birimin gerekliliğini doğurmaktadır. Bu gereksinimin sonucunda “acil servis” devreye girmektedir. Acil tıp; tıp biliminin, hem en eski hem de en yeni...
  2. memati acil helikopter lazım

memati acil helikopter lazım

memati acil helikopter lazım - usta, nereden bulayım ben hemen? - işin bu memati - tamam abi. memati dışarı çıkar bir dk sonra gelir - ne oldu memati? - usta alex ile konuştum haberler iyi, helikopter yolda - tamam .................................................. .................................................. ................... -memati acil helikopter lazim -abi acil kolu kafanın az...
  3. acil cevap lazım

acil cevap lazım

ya arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve 36 ytl borcum var tamam fazla bir para değpil fakat bana göre fazla. annem ile babama diyemiyorum çünkü kızarlar. ya nasıl ödüycem bilemiyorum lütfen yardım edin. ne yapmam lazım.ne olur yardım edin. hep arkadaşım yüzünden oldu sınıfa avon satan bir kız girdi dediki ben avondan malzeme satıyorum alıcak olan varmı dedi ben sadce ilk başta 18 ytl lik malzeme...
  4. acil yoğurtlu mezeler lazım

acil yoğurtlu mezeler lazım

Misafirlerim gelecek ve yarın hazırlık yapmam lazım.Bana acilen bildiğiniz yoğurtlu mezeleri yazabilirmisiniz, şimdiden sağolun :D
  5. acil..

acil..

yardım edin adetim gecikti 2 test yaptım biri silik diğeri negatif hamilemiyim

Sayfayı Paylaş