Acilde iğne vurdurma ucreti nedir?

K

Kadriyeaslaner

Forum Okuru
Acilde iğne vurdurma ucreti nedir?

Acilde iğne vurdurma ucreti melek kadınlar kulübü özel hastanede acilde iğne vurdurma ücreti forumda.​

Arkadaşlar havalar çok soğuk doktor boğazların kabardığı için 10 tane iğne yazmış. Özele gitmiştim ozelin acilinde ne kadar ücret vermem gerektiğini sormadım ama başka özel hastane acilinde iğne ucretsiz yaptırabilir miyim? Acilde iğne vurdurma ücreti ne kadar acaba?

Merhabalar
Öncelikle çok geçmis olsun bildiğim kadarıyla muayene olduğunuz hastanede doktorunuzun verdiği reçete ile ücretsiz gidip yaptırabilirsiniz. Devlet acilde ücretsiz yapılıyor ama muayene olduğunuz özel hastane haricinde başka özel hastanede ücret talep edebilirler. Dediğim gibi kendi muayene olduğunuz hastaneye yine sorun ama benim bildiğim reçete ile gidince ücretsiz yaparlar. Gittiğiniz hastane size yakınsa oraya gidin yoksa devlette yaptırabilirsiniz. Ama şu da var arkadaşım muayene olunan özel hastanenin acilinde iğne yaptırmak için çok düşük bir ücret de alan hastaneler olabilir. Acilde iğne vurdurma ücreti konumuza umarım açıklık getirmisizdir. Aşağıdaki konu linkinden "özel hastanelerde sezeryan ve normal doğum ücretleri"

Vallahi hayatım acilde iğne yaptırmanın ücretinden ziyade artık iş öyle değil. Eğer acilde yaptıracağınız iğnenin elinizde reçetesi var ise hastanaye göre 50-100 tl alıyorlar.

Onun haricinde diyelim ki elinizde reçeteniz yok o vakit acildeki doktora görünüp ona bir muayene ücreti ödeyip sonra gidip iğne yaptırıyorsunuz. Yani artık hayat çok ama çok pahallı yapacak bir şey yok.

NOT:Bulunduğunuz mahelledeki sağlık ocağına gider iseniz reçeteniz ile ya da sistemden de görüyorlar ise hastalığınızı ve bunun için verilen iğneyi vs o vakit hiç para almıyorlar.

Geri