Acilll toplu duaaa herkezzz burayaaa

Rabbim ne olurr sen sher_shyy sabır ver tez zamanda saglıklı hayırlı bir evlat nasipp et yarabbim olmayan herkezede verr rabbim ne olurrr kimin gönlünde kalbinde ne varsa onu ona hayırlısıyla saglıklısıyla nasip ede yarabbim seb sher_sehymede sabır ver rabbim ne olur allahım sen dualarımı kabul eyle ((aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn))

Valla iyi olur bence hepimiz dua edelim de bunu kuran okuyarak yapsak hani 40 yasin gibi sırayla birbirimize okuruz..Bu arada dua ettiğin kişilerede banada tüm ümmeti muhammede de rabbim hayırlı evlat versin amin..

Öncelikle orjinal-catlaq sana bu güzel konundan ötürü teşekkür ederim. Kulun kula yapabileceği en güzeş ey dua etmektir.

Yer gök dua üzerine kurulmuştur...

Ben her gece sitemizde bulunan hamile yada bebek sahibi olmak isteyen arkadaşlarımıza ve tüm diğer Melek'lerimize, ALLAH kabul ederse şayet dua ediyorum...

Dilerim ki, RAB ona açtığımız elleri boş çevirmez ve bizi darda koymaz inşallah...

Bu arada, çok sık okuduğum Hacet Duasını (Dilek Duası) kesinlikle okumanızı öneriyorum kızlar.

Yüce ALLAH diyor ki; her kim sabah namazına kalkıp seccade üzerinde bana 100 tane Hacet Duası okursa, imkansızı imkanlı yapar, dileğini kabul eylerım.

Ben Hacet Duasını her okuduğumda inanın ki, dileğim kabul olmuştur.

ALLAH bizlerle olsun ve dualarımızı kabul eylesin inşallah...

Bütünnn dualar için amin aminn aminnn.Rabbim bizleri evlatlarımzla imtihan etmesin,boş bırakmasın kucaklarımızı.Rabbim'e layık bir kul,Peygamber efendimize layık bir ümmet,bizlere layık evlatlar versin Yaradan..Sağlıklı,sıhatli elleri ayakları düzgün kimseye muhtaç olmayacak şekilde yaratılmş evlatlarımız olsun inşallah..YA RABBİM;yalnız sana sığınır,sana dua eder ve senden isteriz..Biliyoruz ki sen bizlerin isteklerini asla gerçi çevirmezsin kabul etmedğin dua da olmaz inşallah.Dualarımızı gerçi çevirme MEVLAM.Çocuk isteyen herkese nasip et.Çitosum'a çatlağ'a Tuna'ya sılam_nisa'ya beklenen bebiş' kraliçe arı'ya bebekyüzlüm'e menekşe 85'e Lavişim'e melodi_cn'a zuzum'a pamukşekeri'ne asim'e ve dahası.Aklıma gelenler bu kadar bi çok kişi daha var ama işte mazur görün bu kafayla ancak bu kadar oluyo.Saydığım sayamadğım herkese ama herkese güzel meleklerinden nasip etsin MEVLAM..Herkesin gönlüne göre versin muradını kabul etsin hasta yatağımda dua ediyorum inşallah MEVLAM geri çvirmez,inşallah kabul olur.Hepinizi çok seviyorum.ALLAH yanmda olandan da olmayandan da razı olsun..RABBİM'E emanetsnz.İsmini yazamdıklarım hakkınızı helal edin emi valla gelse yazardm siz hatırlatın ben yine dua edeyim size emi..

Bu arada kendimi isimler arasında ve duada tek olarak kendiimi yazmamışım unutmuşum bakın:)kendime de ediyorum inşallah.Bana da ver RABBİM sağlıklı hayırlı bi bebek..Sana layık bi kul nasip et inşalah.Dedim ya hasta yatağında bu kadar oluyo ancak insan kendini unutabiliyo işte.Ettiğimz dualar için AMİN AMİN AMİN

Geri