Acilll toplu duaaa herkezzz burayaaa

sigpic3224_3.gif
Tek kalbim var oda sizin:date:... ((((ne demek arkadaşımm duam sizlerle ben sizlere tşk ederim var oldugunuz için ve beni acmış oldugum sayfamda yanlız bırakmadıgınız için rabbim bizimle olsun sher_sheyy aklımdasın bitanemm aklımdan cıkmıyon hiç seni sevdigimi sevdigimizi unutma tamm mı üzmede kendinii<!-- google_ad_section_end -->

kızlar bende okurum 40 gun boyunca hem meryem ve yasın okuyabılırım ama regl bıtsın sonra 7 gün boyunca yusuf suresını okyabılırım birde bugun duydum bebek gelısımı için zümer suresı...

Benim adetim ve sınavlarım bitsin, malum çalışıyorum elimden geldiğince bende okurum :) ama ben Türkçesinden okuyorum arapça bilmiyorum sorun olur mu bilmem :(
Ayyyyy çok heyecanlı geldi bu iş bana RABBİM kabul eder inşallah dualarımızı :D

sigpic3224_3.gif
Tek kalbim var oda sizin:date:... ((((ne demek arkadaşımm duam sizlerle ben sizlere tşk ederim var oldugunuz için ve beni acmış oldugum sayfamda yanlız bırakmadıgınız için rabbim bizimle olsun sher_sheyy aklımdasın bitanemm aklımdan cıkmıyon hiç seni sevdigimi sevdigimizi unutma tamm mı üzmede kendinii<!-- google_ad_section_end -->

Seni gidi seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii imzamı çalmışsınnnnnnnnnnnnnnnnnn telif hakkımı isterim 40 Yasin olarak hahaha hahaha

Geri