Adet düzensizliği var hamile kalamıyorum kızlar

Burcuyar

Üye
Üye
Adet düzensizliği var hamile kalamıyorum kızlar

Adet düzensizliği var hamile kalamıyorum

4.5 yıllık adet dönemim sizce çok mu düzensiz? Her düzensizlikte doktora gittim strese bağlı olduğunu hormonlarımda bir problem olmadığını söylediler.
Screenshot_2021-05-22-14-02-34-218_com.miui.notes.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bazen çok düzenli olmuşsun bazende benimki gibi kafayı yemiş peki o dönemlerde ne gibi stres yaşadınki böyle oldu
Üniversiteye gidiyordum sınav stresi, ablam boşandı onun stresi, aldatıldım nişan attım onun stresi, evlendim adet düğüne denk gelecek mi onun stresi. Hamile kalmadan korkusu stresi derken var da var yani. Strese hiç gelemiyorum.

Üniversiteye gidiyordum sınav stresi, ablam boşandı onun stresi, aldatıldım nişan attım onun stresi, evlendim adet düğüne denk gelecek mi onun stresi. Hamile kalmadan korkusu stresi derken var da var yani. Strese hiç gelemiyorum.
Baya bi badire atlatmışsın biraz boş vermeyi dene rutin bi hayat sür düzelmezse adet düzeni için macunlar var onlardan kullanırsın ( hormonlarına baktır ama kullanmadan önce)

Baya bi badire atlatmışsın biraz boş vermeyi dene rutin bi hayat sür düzelmezse adet düzeni için macunlar var onlardan kullanırsın ( hormonlarına baktır ama kullanmadan

Baya bi badire atlatmışsın biraz boş vermeyi dene rutin bi hayat sür düzelmezse adet düzeni için macunlar var onlardan kullanırsın ( hormonlarına baktır ama kullanmadan önce)
Biraz öyle oldu.En fazla 3 hafta olmuştur doktora gideli. Hiçbir problem yokmuş çok şükür. Stres yapmamamı düzeleceğini söylüyorlar, birkaç doktora gittim.

Geri