Adet düzensizliği ve tiroid var hamile kalabilir miyim ?

Cileli kız

Üye
Üye
Adet düzensizliği ve tiroid var hamile kalabilir miyim ?
Kızlar adet düzensizliği ve tiroid var hamile kalmak çok mu zor korkuyorum artık
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgili Cileli kız. Sorununu anlıyoruz. Öncelikle geçmiş olsun. Doktor kontrolünde tüm tetkikler yapıldıktan sonra tabiki zende hamile kalabilirsin. Ne zamandır hamile kalmaayı deniyorsun. Ne zamandır çocuk istiyorsun başka sıkıntılar var mı detaylı şekilde yazarsan seni doğru şekilde yönlendirmek ve anne olmanı sağlamak üzere gereken bilgileri vermek isteriz.

Sevgiler, Hayırlı Ramazanlar dileriz.
 

Cileli kız

Üye
Üye
Teşekkür ederim yaklaşık 1 yılı geçkin çocuk istiyoru sorun bende esim in sperm tepti falan temiz çıktı adetlerin düzensiz en son 5 nisan da adet görmüştüm birde bugün adet oldum doktor m polikist ik over teşhisi koydu yaklaşık 78 kilo falan di m 8 kilo verdim tiroid sorunum var yavaş çalışıyor doktora söyledim bilgisi de var ilk hormonlara bakacak sonra da rahim filmi çekilecek şimdi lik met for min adlı bir ilaç verdi açıklama pek yapmadı bi kullan dedi 3 yıllık evliyim
 

Uzman SühaN

Administrator
Merhaba, daha önce benzer sorunuzu yanıtladım.Gebe kalmanız için öncelikle adet düzensizliğinizin tedavi edilmesi gerekiyor. Bir diğer problemde pko ve tiroid hormonunuz. Pko tedavisi uzun ve streslidir fakat tedaviden olumlu sonuçlar alınmaktadır. Tiroid hormonunuzun da normal değere sahip olması gerekmektedir.Size tiroid için önerim her sabah dere otu tüketmeniz. Düzenli tüketirseniz tiroidinizde düzelme söz konusu olucaktır.
 
Üst