adet günü gelmeden sürekli test yapan arkadaşlarımız buraya :D

AAAAA tam benlik konu:) 21 Martta adet oldum. o günden beri korunmuyoruz. Henüz adetime 1 hafta var.Şimdiye kadar 6 tane idrar bir kere de kan testi yaptırdım:) henüz erken olduğunu bile bile duramıyorum.

kızlar kımse yok mu :( ben 19 martta adet gördum.5 nısanda mıgde bulantısı yasadım. 3 gun surdu.ates basmaları sonra usume oldu.9 nısan da test yaptım.ılk once tek cızgı cıktı. ıkıncı cızgı de 2 dakıka ıcınde geldı tam testı atacakken.ama sılıktı. 15 dk.sonra kayboldu.cok dıkkatlı bakınca bellı oluyodu zaten.4 gundur de bel ve kasık agrısı var. testı yapalı da 4 gun gectı.adetıme daha 7 gun var. mıgde bulantılarım ates basmalarım devam edıyo.ates cok basıyo.esım usurken benı sıcak basıyı ustumden atıyorum yorganı.sankı bogulacak gıbı oluyorum.yorgunluk ve uyku hıssı var.sabahları kalkasım gelmıyo uykudan. sabah mıgde bulantısı var hafıf bas dönmelerı oluyo.ates basmaları ve mıgde bulantısı uykudan uyandırıyo.gecelerı uykum yok. acaba ben hamıle mıyım ya. ne olur bana yardım edın. gunumden once de gıdıp kan testı yapmaya korkuyorum cıkmaz dıye :(

kızlar kımse yok mu :( ben 19 martta adet gördum.5 nısanda mıgde bulantısı yasadım. 3 gun surdu.ates basmaları sonra usume oldu.9 nısan da test yaptım.ılk once tek cızgı cıktı. ıkıncı cızgı de 2 dakıka ıcınde geldı tam testı atacakken.ama sılıktı. 15 dk.sonra kayboldu.cok dıkkatlı bakınca bellı oluyodu zaten.4 gundur de bel ve kasık agrısı var. Testı yapalı da 4 gun gectı.adetıme daha 7 gun var. Mıgde bulantılarım ates basmalarım devam edıyo.ates cok basıyo.esım usurken benı sıcak basıyı ustumden atıyorum yorganı.sankı bogulacak gıbı oluyorum.yorgunluk ve uyku hıssı var.sabahları kalkasım gelmıyo uykudan. Sabah mıgde bulantısı var hafıf bas dönmelerı oluyo.ates basmaları ve mıgde bulantısı uykudan uyandırıyo.gecelerı uykum yok. Acaba ben hamıle mıyım ya. Ne olur bana yardım edın. Gunumden once de gıdıp kan testı yapmaya korkuyorum cıkmaz dıye :(
insallah hamişşindir canım kan testi yaptır ok yalnız adeti 3 gün geçsin :)

kızlar ben en son martın 15 inde adet oldum nisanın 24 ünde beta hcg kan testi yaptırdım 1,47 cıktı doktorum hamilelik yok dedi ve adetin düzensiz diye tarlusal verip yolladı kullan adet olunca gel hormonlarına bakalım dedi bende sabah 2 aksam 2 yuttum. ama 9 gün geçmesine ragmen adet olmadım üstelik evde bayılmısım acilde gözümü açtım 9 gün sonra beta hcg yine yaptırdım 89,4 cıktı doktor hamilesin ama küçük dedi şimdi size soruyorum 9 gün önce hamile degilim cıktı 9 gün sonra hamilesin dendi ben 9 günlükmü hamileyim yoksa dahamı fazla kan testinde cıkmama olasılıgı nedir kan degeri yükselmezse ne oluyor doktor 2 gün sonra yine kan testi yapalım dedi degerler yükselecekmi diye 15 gün sonrada canlanmışmı diye bakalım dedi bebek kaç günde canlanırki ben cok şaşkınım
lütfen cevap yazın melekler yardımınıza ihtiyacım var doktorum adet getiriciyi verdi yuttum ama hamileymişim halbuki doktorum hamile degilsin demişti bebegime zararı olurmu pazartesiyi beklemek cok zor ya kan degerim yükselmezse birde kaç gün sonra canlanıyor bir bebek ? canlandıgını anlamak için kandanmı belli oluyor yoksa vajinal muayenedenmi belli oluyor bir üstte olayımı anlattım yardım melekler

kızlar ben en son martın 15 inde adet oldum nisanın 24 ünde beta hcg kan testi yaptırdım 1,47 cıktı doktorum hamilelik yok dedi ve adetin düzensiz diye tarlusal verip yolladı kullan adet olunca gel hormonlarına bakalım dedi bende sabah 2 aksam 2 yuttum. ama 9 gün geçmesine ragmen adet olmadım üstelik evde bayılmısım acilde gözümü açtım 9 gün sonra beta hcg yine yaptırdım 89,4 cıktı doktor hamilesin ama küçük dedi şimdi size soruyorum 9 gün önce hamile degilim cıktı 9 gün sonra hamilesin dendi ben 9 günlükmü hamileyim yoksa dahamı fazla kan testinde cıkmama olasılıgı nedir kan degeri yükselmezse ne oluyor doktor 2 gün sonra yine kan testi yapalım dedi degerler yükselecekmi diye 15 gün sonrada canlanmışmı diye bakalım dedi bebek kaç günde canlanırki ben cok şaşkınım
lütfen cevap yazın melekler yardımınıza ihtiyacım var doktorum adet getiriciyi verdi yuttum ama hamileymişim halbuki doktorum hamile degilsin demişti bebegime zararı olurmu pazartesiyi beklemek cok zor ya kan degerim yükselmezse birde kaç gün sonra canlanıyor bir bebek ? canlandıgını anlamak için kandanmı belli oluyor yoksa vajinal muayenedenmi belli oluyor bir üstte olayımı anlattım yardım melekler

canım adetten hemen 10 gün sonra hamile kaldığını anlamak biraz zor,kanda erken gebelikse çıkmayabiliyo ama niye hemen test yapıp savdıki seni başından hemde iyice kontrol etmeden bi anlam veremedim.bana sorarsan doktorunu değiştir.niye bişi anlamadan farlutal veriyoki sana.bak tekrar test yaptırmışsın ve hamile olduğun çıkmış 19 geçtikten sonra .ya bebeğe bişi olsaydı :( ALLAH korusun.19 gün geçmiş test yaptırdığında hamilelik varmış ve sonuç pozitif.19 gün sonra gebelik varsa kanda çıkar zaten ama 10 gün yetersiz bi süre.bazen bebek ultrasonla gözükmeyebilir.mesela ben 2 aylık hamileyim ve hala alttan muaneyle gözüküyo bebişim.inş bi zarar gelmemiştir canım yaa.başka doktora git bence canım.vajinal muayeneyle kesin gözükür canım.inş sağlıklıdır

Son düzenleme:
canım adetten hemen 10 gün sonra hamile kaldığını anlamak biraz zor,kanda erken gebelikse çıkmayabiliyo ama niye hemen test yapıp savdıki seni başından hemde iyice kontrol etmeden bi anlam veremedim.bana sorarsan doktorunu değiştir.niye bişi anlamadan farlutal veriyoki sana.bak tekrar test yaptırmışsın ve hamile olduğun çıkmış 19 geçtikten sonra .ya bebeğe bişi olsaydı :( ALLAH korusun.19 gün geçmiş test yaptırdığında hamilelik varmış ve sonuç pozitif.19 gün sonra gebelik varsa kanda çıkar zaten ama 10 gün yetersiz bi süre.bazen bebek ultrasonla gözükmeyebilir.mesela ben 2 aylık hamileyim ve hala alttan muaneyle gözüküyo bebişim.inş bi zarar gelmemiştir canım yaa.başka doktora git bence canım.vajinal muayeneyle kesin gözükür canım.inş sağlıklıdır

gonca arkadaşım öncelikle bana cevap yazdıgın için cok teşekkür ederim inanki sabahtan beri bir cevap bekliyorum pc basında doktorumu tabiykide degiştirdim şeytan git öbür doktorun muayenehanesini birbirine kat ne biçim doktorsun sen diye ama sustum birde bana dediki senin hayatta bu kiloyla cocugun felan olmaz dedi cok zor dedi aşşagıladı o anda basımdan kaynar sular döküldü 1 hafta agladım psikolojim bozuldu kilom 72 diye bana demedigii kalmadı neyse 1 hafta sonra bayılmamla hamile oldugum ortaya cıktı belki bayılmasam hamile oldugumu bilmeyecektim neyse benim sorum sizlere şimdi benim gibi adet getirici kullanıpta sonra hamile oldugunu anlayan ve saglıklı bir şekilde dogum yapan varmı aranızda içim cok tedirgin korkuyorum yarın doktora gidecegim inşallah herşey yolunda olur yeni doktorum inşallah bir hata yapmaz ...

gebe kalmak ıstyorum

slm ben bısey soracagım bayanlar benım hıkayem uzun ıkı kere dusuk yaptım ve snunda kan pıhtılasması denıldı bırde tiroid bezlerım yavas calısıyormus ılacları kullanmaya basladım aralıgın 14unde adet oldum 20ısınde kesıldım ve sımdı leke gelmıs uc gun var adet olmama korunmuyorduk yıne dusuk olabılr mı nolur cvb yazın yoksa normal mi haplardan olabılır mı kan durultucu hap kullanıyorum coraspırn dıye folbiol alıyorum bırde troid ıcın ıcıyorum bunların bı zarar olmadgını soyledı doktoe hatta gebelık ıcın hızlandırır dedı folbıol vıtamın bılıyorum zaten napacagımı sasrdım yaa.....

Geri