Adetim 5 gün 8 gün gecikti acaba hamilemiyim

beyzaozturkk

Yeni Üye
Üye
Adetim 5 gün 8 gün gecikti acaba hamilemiyim
Adetim 5 gün 8 gün gecikti acaba hamilemiyim Arkadaslar normalde düzenli regl olan biriydim .1.5 ay önce sürtünme yolu ile bir şeyler yasadim ama hamilelik imkansiza yakin (bende kiyafet vardi). Neyse onun üstüne reglim 5 gün gecikti. Bu ayda tam 8 gün gecikti ve hala olmadim. Hamilelik ihtimali neredeyde 0 ama lanet seytan uğraşıyor iste. Ya bir sey olduysa ya bir hastaligim varsa diye. Sizce neyden kaynaklaniyor olabilir? Bir de regl olmami saglayacak bitki cayi vs bir öneriniz var mi?
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Önceki başlıkta da yazdığım gibi hamile olmanız imkansız ama adet gecikmesi neyden kaynaklı bunu öğrenmeniz gerekir. Adet gecikmesine iyi gelen bir kür var soğan kürü dilerseniz bir inceleyin aşağıdaki linkten ama öncesinde doktora görünmenizi tavsiye ederim. ''Soğan kürü hazırlanışı ve faydaları'' mutlaka bir bakın.

 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayatım soğan kürü yazmış adminimiz ama ben öncelikle hamilelik olayı sıfır diyerek başlamak istiyorum. Hayatım hava değişikliği ani duygu değişiklikleri ( stres yapmışsınız sebebi bu ) adetinizi erteler ama sizinkisi bir haftayı geçmiş. Yine diyorum hamilelik yok biraz rahatlayın. Pazartesi gününe kadar olmaz iseniz doktora gidin.
 
Üst