adetine 2-3 gün kala hamile olacağını hissedenler

Beyza hanım sitede artık görevli değil yerine ben bakıyorum. Daha önce klomen tedavisi olmanız adet miktarında değişme neden olabilir. Tedavi sürecinde yaşadığınız streste adetinizi etkileyebilir.

Cok sewindim canım Rabbim sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip kısmet etsin. İnsallah darısı basıma. Bende bugün tkrar klomene basladım yeni bir ay baslıyor bir ay sonra celebimin düğünü var braz yogun geciyor zaman gelen giden sürekli bebek soruyor ee bide onlarda hemen istiyor belki ettim benden önce kalacak sıkıntı etmeyecem desem de sıkıntılı bi süreç baslıyor. Bide annemlerin tavuk hindi falan küsmesi var rüyasın da kümese girip iki tane hindi yumurtası almıs eve getirmiş.internetten baktım bebek diyor. İnsallah bu ay olır.
inş bu ay iyi bir sonuç alırsın cnm

Allah razı olsun cnm dualarından unutma.. İnsallah senın dogum yaptığın günü de benim dogum gün saydığım günlerinde buradan paylaşırız birbirimizle.
Aminnn canım inşallahh. Benm moralim bozuldu bugün biraz :( Kendi dr da randevu bulamadım bugün farklı bi dr göründüm.adetim 5-6 gün geçti dedim. Dr bu değer çok düşük dedi (103.83 )döllenme bozulmuş olabilir dedi. Progestan verdi her akşam tok bi tane al cuma gel bakalım dedi. Çok ümitlenme dedi çıkarken de geldim eve yattım hemen. Eşime telefonda söyledim durumu oda üzüldü. Yarın kendi dr uma sabahtan gitcem aradım gel dedi. Tekrar kan vercem ptesi 103 ise yarın 200 üstü olmalıymış. Kanamam da var az az korkuyorum çok. Nolur dua edin bebeğim beni bırakmasın. Eşimde yanımda değil. çok umutlandım bu sefer ilk defa pozitifi yakaladım ama dr beni bitirdi. Var mı başına böyle bişey gelen artıyormu değer. Son ilşki tarihimiz 19 haz zaten olduysa da o zaman oldu çünkü eşim ertesi gün gitti. Sizce 3 haftalık bi döllenme için bu değer normal mi

Aminnn canım inşallahh. Benm moralim bozuldu bugün biraz :( Kendi dr da randevu bulamadım bugün farklı bi dr göründüm.adetim 5-6 gün geçti dedim. Dr bu değer çok düşük dedi (103.83 )döllenme bozulmuş olabilir dedi. Progestan verdi her akşam tok bi tane al cuma gel bakalım dedi. Çok ümitlenme dedi çıkarken de geldim eve yattım hemen. Eşime telefonda söyledim durumu oda üzüldü. Yarın kendi dr uma sabahtan gitcem aradım gel dedi. Tekrar kan vercem ptesi 103 ise yarın 200 üstü olmalıymış. Kanamam da var az az korkuyorum çok. Nolur dua edin bebeğim beni bırakmasın. Eşimde yanımda değil. çok umutlandım bu sefer ilk defa pozitifi yakaladım ama dr beni bitirdi. Var mı başına böyle bişey gelen artıyormu değer. Son ilşki tarihimiz 19 haz zaten olduysa da o zaman oldu çünkü eşim ertesi gün gitti. Sizce 3 haftalık bi döllenme için bu değer normal mi
inş yarın katlanır değerin cnm daha çok yeni olabilir çünkü ben 8 hafta adet görmemiştim gittiğimde 3 haftalıktı bebeğim benimde çok moralim bozulmuştu ama şimdi 5 yaşında oğlum

Ayy i
inş yarın katlanır değerin cnm daha çok yeni olabilir çünkü ben 8 hafta adet görmemiştim gittiğimde 3 haftalıktı bebeğim benimde çok moralim bozulmuştu ama şimdi 5 yaşında oğlum
.
Ayy inşallah abla Allah bağışlasın evladını :) benm şimdi kanama da varya çok korkuyorum. Nolur artsın bu değer :( arkadaşım 5 haftalık hamileymiş 1400 lrrde dedi. Bnm ki en fazla 3-4 hafta da daha yarın sabah belli olcak bakalım

Canm kendini üzme moralini yüksek tut cnkü moral cok önemli olacakla öleceğin carsi yok rahat ve relax ol yat dinlen iş yapma sürekli tuvalete gitme lekelenmeyı gördükçe moralin düşecek.inan bende cok üzüldüm insallah dualarım seninle..

Geri