Etiketler:
 1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.674
  Beğenilen Mesajlar:
  2.421
  Ödül Puanları:
  113

  Adetliyken et parçası düşürme nedir ?

  Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  adetliyken et parçası neden düşer,adetliyken et parçası düşürenler,adetliyken et parçası düşürdüm,adetliyken et parçası düşürmek düşük belirtisimi,adetliyken et parçası düşürme hakkında bilgiler

  < Konu Resmi..>  Kadınlarda bazı dönemlerde adet kanaması sırasında görülen ve adetliyken et parçası düşürme olarak belirtilen sorun aslında normal ve olağan bir durumdur. Fakat bu durum gebelik döneminde gerçekleşmiş ise ciddi bir sorunun habercisi olabilir. Bu yazımızda adetliyken et parçası düşürme, gebelikte kan pıhtısı, et parçası düşürme soruları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.
  Adetliyken et parçası düşürme nedir ? Ciddi bir sorun mudur ?
  Adet döneminde kanama, rahmin içinde yer alan bir dokunun kanaması ve dökülmesi ile oluşmaktadır. Burada yer alan doku, gebelik döneminde bebeğin yapıştığı ve ihtiyaç duyduğu koşulların sağlanmasına yardımcı olan temel yapıdır. Burada yer alan doku, gebeliğin oluşmadığı aylarda bir sonraki ay için yumurtlamaya yeni ortam hazırlanmasında görev alır ve üst tabaka kanayarak dökülür.
  Burada kadınları sık yanılgıya düşüren durum, adetliyken et parçası düşürme olarak adlandırılan ve aslında kanın pıhtılaşması olarak açıklanan durumdur.
  Fakat, bazı durumlarda ciddi bir sorunun haberciside olabilir. Eğer, böyle bir durum yaşamışsanız ve sürekli tekrarlayan bir sorun halini almışsa doktorunuza başvurarak yardım alabilirsiniz.
  Gebelik döneminde kan pıhtısı ve et parçası düşürme nedir?
  Gebelik döneminde düşüğün en sık görülen belirtisi kanama ve lekelenmedir. Fakat gebelik döneminde olan her kanama veya lekelenme düşük belirtisi değildir. Burada öne çıkan durum kanamanın ne kadar sürdüğü ve çok yada az olmasıdır. Leke yani damla, damla kanama daha az risk taşırken yüksek kanama büyük bir sorunun habercisidir.
  Vajinadan gelen kan pıhtısı ya da parça düşmesi düşüğün belirtisidir. Eğer şartlar uygun ise bu parçanın alınarak doktor tarafından kontrol edilmesi doğru tanının konulması açısından yararlı olacaktır. Bazı durumlarda gebelik dışı faktörler nedeniyle kan pıhtısı oluşması ya da parça düşmesi görülebilmektedir.


   
Adetliyken et parçası düşürme nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçasıyım

  Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçasıyım

  Yarını olmayan dünlere yazılmış her şiir ve şair olmuş her fikir ki kaleme düşmüş her sözü. Hep karanlık anlatıldı şarkılarda günyüzü. Yalpalayan ömürler aşikar hüzün görüntüsü. Yalnızlıkla sevişir oldun, karanlık hep zifir ve gökyüzünde güneşin doğum sancılarını bekledin. Doğmamış çocuktu doğacak, her ışık hazin sihir ki; hediye olacak her yarın manevi hazinedir, vasiyetimdir, cümlelerimin...
 2. Adetliyken et parçası düşürmek

  Adetliyken et parçası düşürmek

  bu konu ,adetliyken parça gelmesi,adetliyken beyaz parça düşürmek hakkında bilgi vermektedir Sevgili hanımlar,internet ortamında en çok sorulan,aramalardan biride adetliyken beyaz parça düşürmek,adetliyken et parçası gelmesi,adetliyken parça parça pıhtılar .. Çoğu bayan annelik özlemi çektiğinden düşürdüğü parçaların bebek olup olmadığını merak etmekte.Merak etmeyin hanımlar bir tek sizin...
 3. Adet döneminde neden et parçası düşer?

  Adet döneminde neden et parçası düşer?

  adetliyken et parçası neden düşer,adetliyken et parçası gelmesi,adetliyken et parçası neden düşer,adetliyekn et parçası düşürmek düşük belirtisimi,adetliyen et parçası düşürme hakkında bilgiler Adet döneminde et parçası gelmesi; bayanlar da bazı dönemler de meydana gelen, adet kanamaları sırasında görülen ve adet döneminde et parçası düşürmesi olarak adlandırılan bu sorun aslında normal ve...
 4. adetliyken et parçası düşürdüm

  adetliyken et parçası düşürdüm

  iyi akşamlar edetim geçmedi ama adet olunca siyah kocaman parça düştü nedir bu ?
 5. peniste et parçası sivilce neden olur ?

  peniste et parçası sivilce neden olur ?

  iyi günler penisimin yan tarafında ve ucunda sivilce siğil gibi parça var bunlar nedir?

Sayfayı Paylaş