Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

H

hamileden bilgi

Forum Okuru
Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?
adetten hemen sonra hamile kaldım adet bitiminden 1 gün sonra hamile kalınır mı
adetten hemen sonra hamile kalınır mı uzmantv
adet bitiminden hemen sonra hamile kalanlar
adetten hemen sonra hamile kalanlar cinsiyet

adetten kaç gün sonra hamile kalınır hesaplama adetten önce hamile kalınır mı
adet bitiminden 2 gün sonra hamile kalınır mı

İyi günler. Adete 2 gün kala hamile kalınırmı ? Bu sorunun cevabı evet. Nedeni ise geç gerçekleşen düzensiz yumurtlama. Yumurtlama iki adet ortasında normalde gerçekleşsede başka zamanlarda da gerçekleşebilir. Bunu doktorum söyledi. Ben adete 2 gün kala hamile kaldım. Adet günümde sadece bir günlük pembe bir lekelenme oldu . Lekelenmeden 15 gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Açıkçası hamile kalmak bazıları için kolay bazıları için zor görülsede korunmadan ilişkiye girmek her dönem gebe kalmayı sağlayabiliyor. Bu nedenle hamile kalmak istemeyenlerin uygun bir doğum kontrol yöntemi ile korunmaları gerekir. Gebe kalmak isteyenler ise adet olana kadar her bir günü mutlaka değerlendirmeli. Ayrıca şunuda belirtmek isterim korunmasız ilişkiye girdiyseniz ve adetiniz bir gün sürdüyse gebelikten şüphelenebilirsiniz. Adet oldum diye ikna olmayın mutlaka gebelik testi yapın.

N

norvntos

Forum Okuru
adete 6 gün kala ilişki oldu sonra adet oldum ama bu ay adetim gecikti test yaptım negatif çıktı hamile olabilirmiyim

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
adete 6 gün kala ilişki oldu sonra adet oldum ama bu ay adetim gecikti test yaptım negatif çıktı hamile olabilirmiyim
Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir , Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş gebe değilsiniz. Son dönem gecikmesinin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün. Yapılacak muayene ve hormon tetkitleri ile gecikmenizin nedeni anlaşılır.

S

snmkaan3

Forum Okuru
eylülde ilişkim oldu adete 1 gün kala sonra adet oldum bu ay da adetim 2 gün erken geldi hamile değilim değilmi??

Adet gecikmesinden 4 gün önce gebelik testi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
adet olmadan iki hafta önce ilişkiye girdim hamilemiyim adet olmadan iki hafta önce ilişkiye girdim hamilemiyim
Merhaba ben bisi sormak istiyorum ben adet olmadan 2 3 hafta once iliskiye girdim esimle 2 3 hafta sonrada kanamam basladi 1 ay oldu daha da bitmedi acaba hamilemiyim
Gebelik 5
Adetten önce kanama acaba hamilemiyim? Adetten önce kanama acaba hamilemiyim?
Adetimden 9 gun once kanamam oldu ama ertesi gun gecti adetime 3 gun kala karin kasik bel agrisi migde bulantisi olmaya basladi acaba bunun nedeni nedir ?
Gebelik 1
Adet olmadan önce gebelik testi yapılır mı? Adet olmadan önce gebelik testi yapılır mı?
Gebelik, erkekten gelen sperm ile kadının yumurtasının döllenmesi olayıdır. İlk 8 hafta döllenen yumurtaya embriyo, sonrasında ise fetüs adı verilir. Embriyonun oluşması, rahime ilerlemesi ve test sonuçlarında çıkması ise belli süreçlere...
Gebelik 0
2 ay önce doğum yaptım adet olmadım neden? 2 ay önce doğum yaptım adet olmadım neden?
doğum sonrası ne zaman adet olunur,doğumdan sonra ilk adet kanaması,doğumdan sonra ne zaman adet olucam,doğum ve adet kanaması hakkında bilgiler Doğum sonrası süreci her kadında farklı etkiler gösteren bir dönemdir. Bazı kadınlar 40...
Gebelik 0
Adet gecikmesinden 4 gün önce gebelik testi Adet gecikmesinden 4 gün önce gebelik testi
hamile olduğumu en erken ne zaman öğrenirim,predictor early gebelik testi,en erken gebelik testi,predictor early gebelik testi nasıl kullanılır,predictor early gebelik testi hakkında bilgiler 36660 Predictor® EARLY...
Gebelik 0