Adim Adim Annelik Tecrüberlirimi Sizlerle Paylasayim Diyenler Buraya :D

Tabletten coook zor yazabildim suan ya sinir oldum.

Bizde simdi 3 ayligiz dun tam 3aylik olduk buyuyoruz yani.Cok uslu masallah elifnurum hicbir zarari yok.Uyuyor uykuyu coook seviyor.Ek besin vermiyorum cay felan cok nadir veriyorum su veriyorum ama arada susuz kalir diye cok korkuyorum.Sali gunu doktora randevumuz var bakalim elifnurumuz kac kilo oldu.Henuz hastalanmadik cok dikkat etmeye calisiyorum.Smicim sen ek besin veriyormusun?Ha bide senin bebisin damaklari kasiniyormu?elifnurun cok kasiniyor durmadan parmagini emmek istiyor onun icin dislik aldim ama henuz tutamiyor.Benim askimda guluyor hep ben konusunca cok hosuna gidiyor bacaklarini felan oynatiyo.Yuzustu uyumaya alisti oyle uyuyor geceleride cok seviyor oyle uyumayi

canim nantar olurmus bebelerde islak mendil yadabezden dolayi. gecti cok sukur. muhammedim 8 kg oldu buyuyor masallah :) yok gunduz 2-3 defa uyuyor ama bir saat felan.

Canim emziriyorsan susamaz önce sivi sut geliyor bebegin susuzlugunu gideren sonrada doyurucu sut gelir. Yani suyaya ihtiyaci yok ama vermende zararda yok :) ben sadece emziriyorum Baska birsey yok.

kızlar annelık nasıl gıdıyor nasılsınız.. bız cok sükür ıyıyız Muhammedım büyüyor akıllı oglusum maşallah .. sımdılık tabı :hihi:
Yalnız canım sıkılıyor mıllet ne yedırıyorsun dıkkat et felan demelerine... cok tombıs felan dıyorlar..... ınternetten baktım cok degıl kılosu normal.. benım tosun suan 4bucuk aylık 8 kg sızınkıler ne kadar kızlar?

benim kızım 2 haftalık oldu teyzeleri yalnız bi problemimiz var kızım kabız oldu :( o kendini zorladıkca ben cok uzuluyorum sizce nasıl gecirebilirim :( masallah smi kocaman olmus kuzucuk benim kızımda buyuseydide duzene girseydi uykularımız

benim kızım 2 haftalık oldu teyzeleri yalnız bi problemimiz var kızım kabız oldu :( o kendini zorladıkca ben cok uzuluyorum sizce nasıl gecirebilirim :( masallah smi kocaman olmus kuzucuk benim kızımda buyuseydide duzene girseydi uykularımız
Canim Sen mamami veriyorsunda Kabiz oldu... Emen bebek Kabiz olmaz.. hatta haftada bir bile buyuk tuvaletini yapmazlarsa normal... Senin minik simdi Bide siyah ilk tuvaleti olani yapiyor daha degilimi... Kizariyordurki yaparken canim benim... Ama eger emiyorsa bence Kabiz degildir

Canim Sen mamami veriyorsunda Kabiz oldu... Emen bebek Kabiz olmaz.. hatta haftada bir bile buyuk tuvaletini yapmazlarsa normal... Senin minik simdi Bide siyah ilk tuvaleti olani yapiyor daha degilimi... Kizariyordurki yaparken canim benim... Ama eger emiyorsa bence Kabiz degildir
emziriyorum ama gece yatarken 30 cc mama veriyorum yok kakası siyah değil altın sarısı rengine dondu ama bazen cok ıkınıyo ve kıpkırmızı oluyo yavrum :(

Geri