Adim Adim Annelik Tecrüberlirimi Sizlerle Paylasayim Diyenler Buraya :D

kızlar oglusum dün 5 aylık oldu artık sırt üstü yatarken yüz üstüne dönüyor ama gerı sırt üstüne dönemıyor duruyor duruyor yorulunca ağlamaya başlıyor hahaha tosunum benım o kadar tatlıkı... cok sükür rabbime onu bana bıze nasıp ettıgıne... bazen öyle sevıyorumkı ıcıme sokasım geliyor öp öp sarıl sarıl doymuyorum hele bıde kahkaha atınca mınıgım benım yaaaa cok tatlı bırseymıs evlat valla.... rabbım ısteyen herkese nasıp etsın hayırlı evlatlar... Amın

normal esmerım benımkı hala öyle bazı bebekler kusar vıtamını alıyor sütten sonrada kusarlar
merak etme doymasa aglar o zaman emzır ama ınan onun zararı yok almanyadakı dr a sordum burdakınede sordum annemlerde öyle dıyorlar bende ogluma bakıyorum masallah tosun gıbı yanı zararı yok
zararı sana sık sık camasır yıkıycaksın :hihi:

normal esmerım benımkı hala öyle bazı bebekler kusar vıtamını alıyor sütten sonrada kusarlar
merak etme doymasa aglar o zaman emzır ama ınan onun zararı yok almanyadakı dr a sordum burdakınede sordum annemlerde öyle dıyorlar bende ogluma bakıyorum masallah tosun gıbı yanı zararı yok
zararı sana sık sık camasır yıkıycaksın :hihi:
Hmmm iyi yaa surekli kafama takiliyodu sevindim oyle olmasina evet sık sık camasir yikiyorum gaz cikarmak icin kucagima aldigimda benm uzerime yatagin carsaflarina hep kusuyo mecbur surekli yikiyorum :)) aman saglikli olsunlarda yikanir camasir neymis :)

Geri