Adim Adim Annelik Tecrüberlirimi Sizlerle Paylasayim Diyenler Buraya :D

Hmmm iyi yaa surekli kafama takiliyodu sevindim oyle olmasina evet sık sık camasir yikiyorum gaz cikarmak icin kucagima aldigimda benm uzerime yatagin carsaflarina hep kusuyo mecbur surekli yikiyorum :)) aman saglikli olsunlarda yikanir camasir neymis :)
Hahaha evt öyle....Benimki bide altini acinca Sags sola sulama Yapardi hahaha Yani Hem altan Hem usten hahaha

kixlar nasil gidiyor annelik... bebekleriniz akillimi yoksam durmuyorlarmi?... valla benimki akulli deyince o gun durmuuor ama Durmuyor deyince melek.... Hahaha ama cogunlukla alimli uslu bir minigin var... Isimi felan engellemez yaparim....

Benim kizim hasta hic durmuyo o yuzden istahsiz hic bi isimi yapamiyorum umarim en kisa zamanda duzelir buarada tam 32 gunluk olduuuk :) tugce nerelerde onun kizi ne kadarlik olduu ?

esmerim senin bebis 1 aylik 5 kilomuu boyuda uzun kilosuda var benimki citi piti bisiy gorseniz.bizde 4 ayi gectik kizlar daha donemiyoruz ama hep ilgi istiyo coook uyuyo gece 2de uyur sabah 1de uyanir masallah askim benim.sizde buyumussunuz canlarim kinci bebis yokmu simicimmarkadas bulursun canim ya kolay ohh trde gezz hergu n ne guzel

kizlar ben ne zamandr giremedim o kadar cok misafirim geliyorki inanin firsat bulamiyorum surekli pasta yemek ev temizligi yapiyorum dahada misafirlerim bitmediii sizede gelmiyormu kimse yaa?benim bebis bugune kadar Allaha sukur hiiic hastalanmadi gecer canim seninki havalardandir kesinn nasil oldugu belli degilkii simi sen ek gidalara basladinmi?esmerim bazi bebekler kusuyor benimki hic kusmaz ancak agzindan su akar hahaha cok yiyince kusar bazen fazlasini cikarir sen bi verdiginde kac dakika veriyorsun ve kac saat araliklarla?ek gida yok degilmi

kizlar ben ne zamandr giremedim o kadar cok misafirim geliyorki inanin firsat bulamiyorum surekli pasta yemek ev temizligi yapiyorum dahada misafirlerim bitmediii sizede gelmiyormu kimse yaa?benim bebis bugune kadar Allaha sukur hiiic hastalanmadi gecer canim seninki havalardandir kesinn nasil oldugu belli degilkii simi sen ek gidalara basladinmi?esmerim bazi bebekler kusuyor benimki hic kusmaz ancak agzindan su akar hahaha cok yiyince kusar bazen fazlasini cikarir sen bi verdiginde kac dakika veriyorsun ve kac saat araliklarla?ek gida yok degilmi
ben agladıkca veriyorum ama bazen sutum yetmiyo 1 saat boyunca emziriyorum sonra tekrar aglıyo agzıyla aranıyo mecbur mama veriyorum onun haricinde bişe vermiyorum evet bebegım 5 kiloyu gecmiş boyu uzun masallah zaten dogum boyuda 53 cm di

jaa canim nedense bu sene kiz bebislerin boylari uzun bizimkide oyle ama citi piti bisey.doymuyormuki acaba oylesine can skintisi icinmi istiyor memeyi?bazi bebekler oyle canim kilosuda iyimis bence doyuyordur

jaa canim nedense bu sene kiz bebislerin boylari uzun bizimkide oyle ama citi piti bisey.doymuyormuki acaba oylesine can skintisi icinmi istiyor memeyi?bazi bebekler oyle canim kilosuda iyimis bence doyuyordur
bilmiyorum ki bazen oyle aglıyo ki meme veriyorum bişe yok diye gogsumle kavga ediyo resmen mecbuır mama veriyorum yoksa aglamaktan helak oluyo yavrum

Geri