afilinin sürpriz köşesi

Onurlu_Deniz

Yeni Üye
Üye
afilinin sürpriz köşesi
merhaba melekler istedimki bu köşede

eşlerimize,sevgililerimize veya dostlarımıza

yaptığımız sürprizleri paylaşalım ne dersiniz.......

hepinizi bekliyorum ilginç fikirlerinizle beraber....

birkaç güzel tüyo sizler için
deneyen varmı?

.. önce bir reçete yazın.Reçetede aşk ilacı olsun.Boş ilaç kutusuna sevginizi ifade eden notlar yazıp hap gibi buruşturup atın.Reçete ile birlikte ona verin.Kullanım şekli sana kalmış
...aşk şiirleri okuduğunuz (tabi kendi sesinizle )bir cd hediye edin
....banyo küvetine bir şişe içine koyduğunuz aşk mesajını koyabilirsiniz
....küçük küçük notlar yazıp cüzdanına veya ceplerine bırakın..
,,,,,,ben bir keresinde aşkımı ifade eden notları kurabiye ve revaninin arasına koymuştum yemek üzereyken farketti.,,,,ve gülümsedi..

,,,,,,eşinizden gizli kullandığı arabaya gidip aynalığa beyaz gül yaprakları ve mesajınız yazılı kağıdı koyun
vaya torpidoyu açınca kırmızı gül yaprakları dökülsün

,,,,ilk tanıştığınız günlerde çektirdiğiniz resmi arşivden bulup ve onu puzzle yaptırıp onu eşine sun çok hoşuna gidecektir,,,

Moderatör tarafında düzenlendi:
sevgiliye sürpriz

gizemli kartlar
her gittiğiniz yerde üzerinde sizin isminiz yazılı bir zarfla karşılaşsanız ne düşünürsünüz?
acaba bu zarfı kim bıraktı?
ya da
acaba zarfın içinde ne var?
sevdiğiniz kişinin gün içerisinde nerelere gideceğini öğrenin. düzenli olarak onu arayın ve nerelere gideceğini takip edin. ondan önce sevdiğinizin gideceği yerlere gidin ve oralara zarf bırakın. sevdiğiniz her gittiği yerde onun ismine bir zarf alacak ve çok şaşıracaktır. zarfı açtığında onun sevdiği tarzda bir kartpostal alacak ve kartpostalın arkasında ona hitaben sevgi sözcükleri yer alacaktır.ayrıca ilk çektirdiğiniz bir resmi ya da ona özel yazdığınız bir şiiri de zarfa koyabilirsiniz ya da zarfın içinden ona aldığınız küçük hediyecikler çıkabilir. mesela; bebeklerin olduğu bir kart olabilir arkasına da ‘senin kadar güzel bir bebek aradım ama senden güzelini bulamadım bebeğim…’ ya da sevdiğinizin beğendiği farklı bir kart alıp ona özel söz ya da şiir yazabilirsiniz. bu özel zarf içindeki kart dağıtımını gün boyunca sevdiğinizin tüm gideceği yerlere teslim edecek ve sevdiğinizin eline ulaşmasını sağlayacaksınız. son gideceği yerdeki zarfta da ‘ sana ulaşmak için tüm yoları denedim en sonunda kalbini takip ettim, seni seviyorum ..’ yazıyor olacak, siz de sevdiğinizin kartı okuduğunu gördükten sonra elinizdeki hediyeyle onun karşısına çıkacaksınız.sevdiğiniz gün boyunca heyecanlı ve sürprizlerle dolu bir gün geçirmiş olacaktır.

çocuğunuza doğum günü sürprizi yapmaya ne dersiniz

SAKLAMBAÇ

Çocuğunuzun doğum günü ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız işte size göre bir sürpriz.
Çocuğunuzun arkadaşlarını eve davet edin ve keyifli sohbetlerinin ardından saklambaç oyununu oynamalarını sağlayın. bu sırada diğer çocuklarda sizi desteklemeli. Çocuklar oyunu keyifle oynayacak ve ebe olma sırası sizin çocuğunuza gelecektir. Çocuğunuz ebe olduğunda saymaya başlayacak o sırada tüm çocuklar sizinle beraber aynı odada buluşacak. çocuğunuz arkasını döndüğünde evin odalarını dolaşmaya başlayacak ve kimseyi bulamayacaktır. tam sizin olduğunuz odanın kapısını araladığında bir anda ‘iyi ki doğdun’ çığlıklarıyla karşılaşacaktır. Elinizdeki pasta ve tüm çocukların mutluluk çığlıkları çocuğunuzu şaşırtmakla beraber çok mutlu olacaktır. Saklambaç oyununun içinde saklanan bir sürpriz tüm çocukların hoşuna gidecektir.

sevgi10073.jpg

Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de..........

hiçmi paylaşacak bişeyiniz yok meleklerim

Geri