afilinin sürpriz köşesi

waaayyyy köse yapmisiz hayirli olsun bakem sekercik anam neen paylasmiyon ya bizimle ben duymadim görmedim bilmmiyom modundayim giiiii

hmmm valla okuyunca düsündümde ben esime hic sürpriz yapmamisim yawwww:D simdik adam bana ne dese hakli giii o yüzden yazacak bseyim yok ama takip edecegim taktik almaya ihtiyacim olacak

bu arada addama sürekli ara nere gitcek neyin diyonda sekerim ben adama o soruyu ikinci kez sorsam rapormu aliyon diye kavga ederiz helede böyle sürekli zarfti kagitti koysam ne der bilemem artik benimki biraz cinstirde accuk hahaha

Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de..........köşen hayırlı olsun canım bu yazdığın mesj eşim askerdeyken ona gönderdiğim mektupta yazmıştım bi anda görünce duygulandım tabi biz daha ozaman yeniydik daha 3 aylık bi ilişkimiz vardı o askere gitti tabi öncesinden 6 aylık bi arkadaşlığımız olmuştubilgisayar muhasebe kursunda tanışmıştık ilk.asker beklemek gerçekten çok zor ASKER YOLU GÖZLEYENLERE SABIRLAR DİLİYORUM ALLAH ASKERLERİMİZİ SEVDİKLERİNE AİLELERİNE BAĞIŞLASIN...AMİN..

1701d1198938424t-mimarl%C4%B1k-%C3%96%C4%9Frencileri-uia-2005-%C4%B0stanbul-bulu%C5%9Fmas%C4%B1-yeniyil-jpg

ah canım ya yanımda olsaydı neler yapmazdım ki ona ama yokk işte seninkide yokmuş çok zor değil mi canım allah hepimizi kavuştursun...

bidanem köşen hayırlı olsun fikrim yok ama yakında oda ugrayacakmış öyle dedi:):):)

Hasret

Saçlarım hasret sevgiyle okşanışa.
Yüreğim hasret sevildiğini bilmeye.
Hasret yüreğim çırpınışlara.
55453523xc4.gif

Bedenim hasret bir yudum heyecana.
Duygularım hasret bir gün ışığına.
Konuşmalıyım,konuşamıyorum.
Haykıramıyorum...
Anlatamıyorum...
Yalnızca ağlayabiliyorum...
Ne komik, ne acizlik!