afiyet olsun(alıntıdır)

RoCCo

Yeni Üye
Üye
afiyet olsun(alıntıdır)
afiyet mesajları afiyet olsun mesajları olsun mesajlari mesajı sevgiliye Dün akşam koca bir tabak dolusu kıpkırmızı, nefis mi nefis kirazı afiyetle ve büyük bir keyifle yedim. Kesmedi, 2. porsiyonu yıkadım güzelce ve koltuğuma geçtim. Bir kaç tane yedikten sonra üst dudağımda bir karıncalanma, bir kaşınma hissi. Baş parmağımla şöyle bir kaşıdım ve seninle göz göze geldik sevgili tombul kurtçuk, parmağıma çıktın. 'Utanmasan beni de yiyecektin' bakışlarınla meydan okuyordun adeta. Seni öldürdüğüm için gerçekten üzgünüm. Sen içlerinde en masumuydun belki ama o an ki mide bulantısı ve panik aklımı başımdan aldı, diğerlerinin öcünü senden aldım. Üzgünüm kurtçuk

Sağlık ve Afiyet Duası hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Saglık ve afiyet duası Saglık ve afiyet duası
sağlık duası sağlık duaları için dualar saglik duasi için dua saglık ve afiyet duası ... İslamın korunmasını istediği beş esastan birisi de hayat ve...
Dua Ayetler Hadis 0
iştee bu daa sevgii tatlısıı ::))) deneyin cok güzell oluyorr herkesee afiyet olsunn iştee bu daa sevgii tatlısıı ::))) deneyin cok güzell oluyorr herkesee afiyet olsunn
rafet inceden yemek tarifleri rafet ince tarifleri inceden tarifler ince yemek...
Tatlılar 23
afiyet olsun :) afiyet olsun :)
Bir ölçek , GÜNAYDIN… İki ölçü , DOĞRULUK… Birazcık , ANLAYIŞ…...
Kadınlar 0
Resimli Muhallebi kadayıfı burada kızlar afiyet olsun Resimli Muhallebi kadayıfı burada kızlar afiyet olsun
muhallebili kadayıf Malzemeler: 300gr kadayıf 6 yemek kaşığı toz şeker 5 yemek kaşığı tereyağı 1,5 su bardağı...
Tatlılar 6
Sağlık ve Afiyet Duası Sağlık ve Afiyet Duası
sağlık duası sağlıkla ilgili dualar sağlıkla ilgili dua İslamın korunmasını istediği beş esastan birisi de hayat ve sıhhattır.Onun için sağlığı korumak,ve gerekli tedavi yöntemlerine başvurmak dini bir görevdir.Peygamberimiz (s.a.s) bunu...
Dua Ayetler Hadis 0