Ağdadan sonra tahrişe ne iyi gelir

B

Betülzxcxc

Forum Okuru
Ağdadan sonra tahrişe ne iyi gelir
Ağdadan sonra tahriş olan cilde ne iyi gelir

Merhaba

MAlum biz kadınların derdi ağda ve ben kendim evde ağda yapıyorum bazen de kuaföre gidiyorum ama kendim de yapsam kuaförde de yapsam cildim çok tahriş oluyo benek benek oluyor nasıl tarif etsem nokta nokta kırmızılıklar oluyor bazı bölgeler de kıpkırızı oluyor . bazı kremler denedim iyi geliyor gibi ama çok pahalı hem de neredeyse 1 tüp krem bitiyor bunun doğal bir çözümü var mı bitkisel evde hazırlayabileceğimiz bir öneriniz var mı , cildimin tahriş olmasını düzeltecek cildi besleyecek bir tarif verir misiniz

Merhaba betül

Dediğin gibi tatlım biz kadınların derdi epilasyon , ağda.. Ben bu ağda işinden gerçekten nefret ediyorum , erkekler de oh ne güzel böyle bir dertleri yok onlara ağda yapsak acısına bile dayanamazlar bundan eminim bizim aşı eşiğimiz erkeklerden çok yüksek onun için biz doğuruyoruz değil mi. :) Ağda sonrası cildinde tahrişler için bir kaç öneri de bulunabilirim ; elma sirkesini bir pamuğa dök ve tahriş olan yerlere sür ve bekle üzerinde kurusun cildinde ki kızarıklık ve tahrişler geçecektir ayrıca aspirin kullanabilirsin ılık suya iki aspirin macun haline getir tahriş olan yerlere sür geçecektir . bir diğer önerim ; salatalık , salatalığı dolap da hatta buzlukta soğut , soğuttuktan sonra , soğuk salatalığı tahriş olan bölgelere sür hem yanma hissini alacak kızarıklığı giderecek tahriş olan yerlerini eski haline getirecektir . Aynı şekilde bal , yulaf ezmesi , limon suyu , mısır nişaştası gibi malzemeleri de kullanabilirsin.

Geri