Ağlamak unutturur mu seni?

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Ağlamak unutturur mu seni?
Ağlayıp unutacağım,unutana kadar ağlayacağım’ cümlesini kurarken aşk sancıları çeken diğer yarıma…

Baştan Kaybetmişsem….

Ağlamak unutturur mu seni? Eğer öyle ise ağlayıp unutacağım, unutana kadar da ağlayacağım. Son damlasına kadar akıtacağım göz

yaşlarımı sen orada boğul diye, ne olduğunu anlamaya çalışırken bir de bakacaksın ki kendini iç çekişlerimde can çekişirken bulacaksın.

Yardım bekleyen gözlerine bir damla daha, kuramadığın cümlelere bir damla daha, inanmadığın sevgime iki damla, yalanlarına üç, dört………ve

sen boğulana kadar hiç susmayacağım belki de. Öldüğünü anladığım an, içim dışıma çıkana kadar seni içimden çıkarmak için kusacağım,

senden en ufak bir parça bile bırakmamak için. Sonra gömeceğim seni en karanlık mahzenlere mabedim ol diye. Seni gömerken kendimi de

gömmüş olacağım, olsun zaten uzun zamandır şu yaşayan ölülerdendim ben. Küçük İskender belki kulağıma ‘Düşünsene, duvara bile çiviyi

çakmak için saplı olması gerekir. Hayatında anlamlı bir şey olması için saplantılı olması gerekir. İnsan vücuduna saplanması gereken en güzel

şey bence aşk.’ diye fısıldayıp beni vazgeçirmeye çalışsa bile ‘Ben kaybetmeye hazır olduğum ya da baştan kaybettiğim bir şeyi sevmeyi

tercih ederim’ deyip kendi cümlesini hatırlatacağım ve ben sana bir kere bile sarılmadan önce seni öldüreceğim ve gömeceğim, sonra hep

yastıklara sarılacağım sen diye...

Cevap: Ağlamak unutturur mu seni?

Ağlamak unutturur mu seni? Eğer öyle ise ağlayıp unutacağım, unutana kadar da ağlayacağım.
canım benım aglayarak unutamam ben ...çok guzel sözler yaaa.sagol bebegımmm

Tekrar teşekkür ederim ablam ama ağlayarak emin ol bir çözüm bulamazsın seni çok iyi anlıyorum insan sevdiği insanları kaybedince bazen yaşayası gelmiyor ama elimizden hiç bişey gelmiyor..Ona tek duaların yeter ağlayarak emin ol onuda üzüyorsundur senin ağlamanı isticeğini hiç sanmıyorum

emeğine sağlık canıım..ağlayarak hiç bişey halledilmiyor ya da geri gelmiyor..ama işte insanın elinde değiil..ağlamak sadece rahatlatıyor..kendimden biliyoruum.sadece o an için rahatlıyoruzz..dertler sonra yine başlıyor offfff:şey:

Benzer Diğer Konularımız !

Geri