Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Ahmet Maranki'den Parazit Tedavisi İçin Bitkisel Kür

  Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Ahmet Maranki bağırsak parazitleri için bitkisel kür Ahmet Maranki parazit düşürmek için öneriler
  Ahmet Maranki kıl kurdu


  Profesör Doktor Ahmet Maranki, bağırsak parazitleri için bitkisel öneriler açıkladı melekler :) Biz de bu bitkisel önerileri sizlerle paylaşıyoruz :tik:


  < Konu Resmi..>


  Tenyaları düşürmek için :

  * 1 çorba kaşığı eğrelti otu 2 su bardağı kaynar suyun içine konarak çay gibi demlendirilir.15 dakika arayla aç karnına birer su bardağı içilir.

  * 1 litre kaynar suyun içine 1 yemek kaşığı kekik konulup 15 dakika demlendirildikten sonra süzülür. Sabahları aç karnına 1 su bardağı,gün boyunca toplam 4 bardak tüketilir.

  * İnce olarak rendelenmiş 200 gram havuç sabahları aç karnına yenilir. Öğlene kadar bir şey yenilmez .Öğle ve akşam yemeklerinden yirmi dakika önce 100 er gram daha yenilir. 5-6 gün süre ile bu uygulamaya devam edilmelidir.

  Yuvarlak solucanları düşürmek için:

  Yuvarlak solucanlar 10-20 cm boyunda olup genellikle 3 ile 10 yaş arası çocuklarda görülmektedir. Karın şişlliği, karın ağrısı,zayıflama ve kaşıntı görülür.

  Tedavisi için: 1 su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı papatya konulur. 10 dakika demlendirilip süzülür. Yemeklerden 1 saat önce günde 3-4 bardak içilir.

  Kıl kurtları için:

  Kıl kurtları 3-4 milimetre boyunda olup gözle zor görülebilen küçük kurtlardır. Geceleri uykusuzluk, sinir bozukluğu,baş dönmesi ve apandist bölgesinde ağrılara neden olurlar.

  Sabahları aç karnına 250 gram çilek yenilip,öğleye kadar başka bir şey yenmezse faydalı olur. Bir süre buna devam edilmesi gerekir.


   
Ahmet Maranki'den Parazit Tedavisi İçin Bitkisel Kür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ahmet Maranki'den Akciğer Kanseri İçin Bitkisel Kür

  Ahmet Maranki'den Akciğer Kanseri İçin Bitkisel Kür

  Ahmet Maranki akciğer kanseri akciğer kanseri için bitkisel tedavi Ahmet Maranki siyah turp Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki'den akciğer kanseri için uygulanabilecek bitkisel kürler hakkında ki bilgileri, bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Akciğer kanserinin sebepleri ve nedenleri çeşitlidir. Özellikle genetik ve kronik olarak meydana çıkabilen kanser hastalığı...
 2. Ahmet Maranki'den Hepatit C İçin Bitkisel Kür

  Ahmet Maranki'den Hepatit C İçin Bitkisel Kür

  Ahmet Maranki hepatit c kürü, Ahmet Maranki hepatit c tedavisi, Ahmet Maranki Lavanta kürü Hepatit C hastalığı için doğal tedavi uzmanı Ahmet Maranki'nin tavsiyesi bitkisel kür bilgileri aşağıda ki makalede melekler :) Dr. Ahmet Maranki hepatit c hastalığının tedavisi için bitkisel çözümler öneriyor. C virüsünün neden olduğu ve enfeksiyonlar sonucu karaciğerde oluşan enfeksiyonlara...
 3. Ahmet Maranki'den Hamile Kalmak İçin Bitkisel Kür

  Ahmet Maranki'den Hamile Kalmak İçin Bitkisel Kür

  Ahmet Maranki hamile kalma kürü Ahmet Maranki hamile kalma yöntemleri Ahmet Maranki hamile kalmak için Hamile kalmak isteyen meleklerimize ve misafirlerimize, Ahmet Maranki'nin tavsiye ettiği hamile kalmayı kolaylaştırıcı bir bitkisel kür tarifi vermek istiyoruz melekler :tik: Dr Ahmet Maranki Hamile kalmak isteyenlerin aslanpençesi, civanperçemi ve çobançantası bitkilerini evlerinde...
 4. Ahmet Maranki'den Ödem Atmak İçin Bitkisel Kür

  Ahmet Maranki'den Ödem Atmak İçin Bitkisel Kür

  Ahmet Maranki Ödem Atıcı Kür Tarifi Ahmet Maranki Ödem Söktürüsü Maranki Ödem Tedavisi Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki'nin ödem söktürücü bitkisel kür tedavisini aşağıda ki makalede sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Prf. Dr. Ahmet Maranki'nin önerdiği Vücuttaki Ödemi atmak için aşağıdaki kür tarifini uygulayabilirsiniz. Sapları ile birlikte bir bağ maydonozu 500 gr. suda 3 taşım...
 5. Ahmet Maranki'den Miyom İçin Bitkisel Kür

  Ahmet Maranki'den Miyom İçin Bitkisel Kür

  Ahmet Maranki miyom kürü, Ahmet Maranki miyom, Ahmet Maranki miyom için kür Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki'den miyom şikayeti olanlar için bitkisel kür tavsiyesi var melekler :) İşte bu bitkisel kürün tarifi ve uygulanışı ile ilgili bilgiler :tik: Rahimde bulunan adale tabakasından çıkan selemurlara miyom denir.Miyom iyi huylu kitledir.Zamanla kansere dönüşmesi imkansızdır.Miyom...

Sayfayı Paylaş