Aidin Salih 'in su ile zayıflama metodu

S

SusuzKalma

Forum Okuru
Aidin Salih 'in su ile zayıflama metodu
Aidin Salih 'in su ile zayıflama metodu nasıl yapılır tarifi

Merhaba

Bir arkadaşım anlattı nasıl olduğunu kendisi de çok bilmiyormuş Aidin Salih'in tarif ettiği su ile zayıflama metodu varmış. Su ile nasıl zayıflanır , Aidin Salih'in su ile zayıflama metodunun nasıl olduğunu anlatmanız mümkün mü. Ben biraz araştırdım ama çok bulamadım bu konuda biraz beni aydınlatabilir misiniz. Arkadaşım sadece su içmekten bahsetti. Sadece su içme ile olur mu bu konuda bilginiz varsa tarif eder misiniz. Teşekkür ederim

Merhaba tatlım

Aslında sorduğu soru çok önemli ve mükemmel bir konu. Çünkü Aidin Salih çok değerli bir biyolog kendisi Ukrayna'da okumuş dünyaca meşhur bir insan. Kısa süre önce de vefat ettiğini biliyorum.

GERÇEK TIP diye bir kitabı var bu kitabı alıp okumanı tavsiye ediyorum. Bütün beslenme alışkanlığını hatta hayatını değiştirebilecek bir kitap. Doğru bildiğimiz birçok şeyin nasıl da yanlış olduğunu bize gösteriyor. Mutlaka bu kitabı edinmeni ve okumanı tavsiye ederim.

Su ile zayıflama konusuna gelince Aidin Salih'in su orucu dediği bu konuyu biraz bildiğim kadar anlatmaya çalışayım.
Aslında su orucu diye bilinen bu konu sadece zayıflamak için değil aynı zamanda vücudunda bulunan bütün toksinleri atmak için uygulanan bir yöntem.

Bu yöntemle birçok insan aynı zamanda birçok hastalığını tedavi ettiği ne okuyoruz. Ben bunları okurken hayretler içerisinde kalıyorum. Bu metotla kanseri bile yenenlerin olduğu bir gerçek. Bu metodu uygulayınca vücudundaki bütün kistlerin geçtiği , sinüzitin, baş ağrılarının aklına ne kadar rahatsızlık geliyorsa birçok hastalığın geçtiğini bizzat yapan insanların yazılarından okuyorum.

Bildiğim kadarıyla en az 10 gün yapılıyor .Sadece su içiyorsun. Ama çeşmeden akan su değil çünkü bu normal su değil . Çünkü Aidin Salih çeşmeden akan suyu ve piyasada satılan hazır suların hiçbirinin gerçek su olmadığını söyler daha doğrusu bu suların ölü su olduğunu , canlı su olmadığını söyler. Ölü suyun vücuda hiçbir faydasının olmadığını söyler.

Canlı su bizzat kaynağından alıp içilen su olduğunu .
Bu mümkün değilse suyun buzlukta dondurulup tekrar buzu eritip su haline getirirseniz suyu aynı zamanda canlı su haline da getirmiş olursunuz. Ve suyun bazik su olmasını asidik olmamasını önemle altını çizerek söyler. Bunun için içtiğimiz suların içerisine bir damacanaya 1 yemek kaşığı karbonat eritip dökmemizi önermektedir.

Su orucuna gelince işte bu oruç da dondurup erittiğin suyu içmelisin. Su haricinde bir şey yenilip içilmediği ne biliyorum. Bu konuda ileride daha detaylı bilgiler vereceğim. Şimdilik bu kadarla yetin daha detaylı daha güzel bilgiler hazırlayacağım. Bu orucu tek başına yapmamalısın mutlaka bir doktor kontrolünde yapmanı tavsiye ederim. Ama biraz sabret daha detaylı bilgiler yazacağım.

Geri