Akıllı olup düşüneceğime deli olurum onlar düşünsün

• Konbuyu başlatan SalamuraAşk
  • Başlangıç tarihi
S

SalamuraAşk

Forum Okuru
Akıllı olup düşüneceğime deli olurum onlar düşünsün
Akıllı olup düşüneceğime deli olurum onlar düşünsün kadınlar kulübü

Selam arkadaşlar

7 yıllık evliyim evlilik hayatım da birşeyi keşfettim herşeyi düşünen ben herkesi toparlayan ben evi çekip çeviren ben kayınvaldeyi arayıp soran saygıyla ağırlayan ben kaynana zulmü gördüğü halde saygıdan taviz vermeyen ben kocanın her keyfine hitap eden bennn çocuğun herşeyine koşan ben yemeği yapan ben evin hizmetçisi ben hepsi yetmiyormuş gibi kocanın kaprislerini üstüne çeken bennnn.... Eee ne oldu sonunda patladım sinir krizi geçirdim hastane postaneee derken şimdi deliliği keşfettim kimse sizinle uğraşmıyor aman bu şimdi ne yapacağı belli olmaz diye bulaşmıyorlar iyi mi .... tavsiye ederim tasviye edin aklınızııı bazen canlarımmmm

Menfaatsiz duvara çalma çamuru, vakit gelir emeklerin boş olur... Bilmem daha önce böyle bi ata sözü duydun mu hayatım. Benim hayatımdaki taşlardan birisidir bu ata sözü. Malesef senin gibiyim. İstenmeyen sevinmeyen hep benim. Şimdi ne kadar çirkef gelin var ise onu el üstünde tutuyorlar. BAk sana bişey deyim mi deli olmaz isen laf sokmaz isen seni kimse kale almaz ve dinlemez iki iki daha dört burası kesin.

Ha keşke böyle olmasaydı da yaptıklarım yerde kalmasaydı diye düşünmüyor değilim ama malesef hakedene hakettiği gib davranmak gerekiyor bende sizin gib idüşünüyorum. Bizi bu hale siz getirdiniz :D:D

Geri