1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Konu, 'Akrep Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  akrep burcu aralık 2009 akrep burcu 2009 aralık yorumu Sevgili akrep burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik:

  [​IMG]

  Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi maddi kaynaklarınız konusunda etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten alacağınız etkilerle bu konular sizin için önemli hale gelecek. Aralık ayının ilk haftasında ikinci evinizdeki gezegen yoğunluğu yüzünden maddi konulara çok yoğunlaşacak ve güvence arayışında olacaksınız. Bu konularda karşınıza çıkan fırsatları kaçırma endişesi içine girebilir ve aceleci davranabilirsiniz. Mars ve Jüpiter’den aldığınız olumsuz etkiler yüzünden gereksiz risklere girebilir ve beklentileriniz konusunda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Aslında sabırlı ve tedbirli olmak aradığınız maddi güvenceyi daha kolay bulmanızı sağlayabilir.

  5 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Merkür’ün desteği moralinizi yükseltecek. Bu dönemde katılacağınız toplantılar ve sosyal hayatınızdaki hareketlenme kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Bulunduğunuz ortamlarda yer alan etkileyici ve karizmatik kişilerin desteğini alarak hayata geçirmeyi düşündüğünüz projelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz. Konuşmalarınız ikna edici olacak. Zihinsel faaliyetiniz ve odaklanma yeteneğinizin artması çok fazla dikkat ve derinlik isteyen konularda çalışmanızı sağlayabilir. Veya böyle projelerde çok güçlü ve etkileyici kişilerle birlikte yer alabilirsiniz. Bu arada sezgilerinizin artması olaylara daha tedbirli yaklaşmanızı sağlayacaktır.

  2 Aralık’ta İkizler burcunda meydana gelen Dolunay, sizin ortaklaşa gelirlerinizi anlatan sekizinci evinizi etkiliyor. Dolunay astrolojide olayların doruğa ulaştığı zamanları ve bir işin tamamlanıp görünür hale geldiği zamanları anlatır. İkizler burcundaki ay ise iletişimin ve zihinsel enerjilerin hızlı bir şekilde aktığı zamanlarla ilgilidir. Bu dönemde çok hızlı kararlar alınabilir fakat alınan kararlar çok kalıcı olmayabilir. Algılama çok hızlı ve hareketlilik çok fazladır. Bu yüzden detaylar gözden kaçabilir ve dikkatsizlik yüzünden bazı pişmanlıklar yaşanabilir.

  Bu yüzden bu günlerde harcamalarınıza dikkat edin. Çünkü aslında başkalarından beklediğiniz gelirlerin aslında hiç de var olmadığını öğrenip üzülebilirsiniz. Veya hiç de size uygun olmayan yatırımlar yüzünden paranızı başkalarına kaptırabilirsiniz. Aslında daha önceden başlamış olduğunuz işlerin sonucunu alabilir ve yatırımınıza devam edip etmeme kararı verebilirsiniz.

  16 Aralık’ta Yay burcunda meydana gelen Yeni ay en çok burcunuzun ikinci on günlük döneminde doğanları yani 1 Kasım 10 Kasım arasında doğanları etkileyecek. Bu dönemde doğanlar özellikle yatırımlarını ilgilendiren konularda yeni gelişmelerle karşılaşabilirler. Yeni adımlar atmak için fırsatlar çıkacak.

  25 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Venüs gezegeni sizi duygusal olarak ve maddi konularda etkileyecek. Bu arada yakın çevrenizle ilgili gelişmeler de sizin için çok olumlu olacak. Kardeşler veya yakınların desteğini alabilir İletişim ve ilişki kurma yeteneğinizin artması sayesinde güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız bu arada yakın çevreniz çok derinleşebilir ve gereksiz şeylere takılabilirsiniz. Hırs ve kıskançlık gibi duyguların sizi rahatsız etmesine izin vermeyin..

  En iyisi kendinizi yıkıcı duygulara kaptırmayın ve eğlenmenize bakın. Yılın son günü Yengeç burcunda meydana gelen Ay tutulması ise en çok 27 Ekim ve 3 Kasım arasında doğan Akrepleri etkileyecek. Kendinizi geliştirmek istediğiniz konular, yabancı ülkeler, seyahatler, hukuksal konularla ilgili olarak sizi etkileyecek olan bu tutulmanın etkilerini, önümüzdeki altı ay içinde hissedebilirsiniz.


  alıntı
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  akrepler için idare eder bence :p
   
Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili koç burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :ehi: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten aldığınız olumlu etkiler sayesinde pek çok konuda, şanslı...
 2. Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  başak burcu Sevgili başak burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi ev ve aile ile ilişkilendirilen dördüncü evden etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten...
 3. Terazi Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Terazi Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili terazi burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş 21 Aralığa kadar bu burçta kalacak ve sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür gezegeni ve 1 Aralık’ tan itibaren Yay’da hareket eden Venüs’ ten aldığınız olumlu etkiler...
 4. Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  yay 2009 aralık yay burcu aralık 2009 Sevgili yay burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Sevgili Yaylar bu ayın en şanslı burcu sizsiniz. Aralık ayı boyunca Yay burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca Mars’tan alacağınız destek ile daha cesur ve girişken olacaksınız. Aralık ayının ilk günlerinde...
 5. Akrep burcu 2010 aralık yorumu

  Akrep burcu 2010 aralık yorumu

  2010 aralık ayı akrep burcu 2010 aralık akrep burcu Bu ay Akrepleri neler bekliyor acabaa?? Başkaları da sizi takip etmek isteyecek. Fikirlerinizi ve gözlemlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin, askerleriniz peşinizden gelecektir. Akrep burcundaki Mars hem cinsel cazibenizi arttıracak hem sizi tanıdık suların rahatlığından uzaklaşıp yeni şeyler denemeye daha istekli yapacaktır. Eğer böyle...

Sayfayı Paylaş