Akrofonoloji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yasenil

Dengesizlikten ve kararsızlıktan hoşlanan bir insan değilsiniz. Oldukça kararlı ve sözünün eri birisiniz. Kimsenin sizi yanlış anlamasını istemiyorsunuz, bu konuda çok hassassınız. Doğru kararlar vermek için de detaylı düşünmek gerektiğini düşünüyorsunuz. İnsanın kendi kurallarını kendinin koyması ve koyduğu kurallara da riayet etmesi gerektiğine inanan bir insansınız. Çok merak sahibi birisiniz ve bu nedenle yeni şeyleri kolayca öğrenebiliyorsunuz, öğrenmeye çok heveslisiniz. İşleri de çokçabuk kavrayabiliyorsunuz. Ailenize büyük ihtimam gösteriyorsunuz. Hayatınıza aldığınız insanlara karşı çok sadıksınız ve bu sadakati de karşınızdakinden bekliyorsunuz. Pratik bir zekanız var.

Bale

Bazen meydana gelen olaylar veya insanların söylediği sözlerden sonra kendinizi eleştirmeye meyillisiniz. Her olayda kendinize kusur bulmak sizi daha fazla yıpratacak ve bunun karşılığında çözüm getirmeyecektir. Kendinizi izah etme gereğini hisseden bir insansınız, başkalarının sizi olduğunuzdan farklı görmesini istemiyorsunuz. Maddi ve manevi başarıyı elde etmek için kendi gayretleriyle çok çalışan bir insansınız. Uyumsuz şartlar sizi zorluyor, bu nedenle insanlarla ilişkilerinizde de uyumlu insanlarla birlikte olmayı seviyorsunuz. Yaşam boyu dürüst olmak sizin için önemli.

cennet86

Çevrenizdeki insanlara göre oldukça hassas bir kişiliğiniz var, bu hassasiyet ruhunuzda da mevcut. Oldukça zarif bir insansınız. İnsanlarla ilgilenmeyi kendine neredeyse görev sayabilecek kadar yardımsever bir ruha sahipsiniz. Yine de bu insanlardan şüphelenmenize engel olmamakta. Aile kavramı sizin için önem taşıyor, onlar için yapamayacağınız şey yok. Sevdikleriniz içinde özel olmak, kendinizi özel hissetmek istiyorsunuz. Uyumsuzluk ve huzursuzluk sizin için sıkıntı yaratıyor, rahatlık ve huzur içinde yaşamak önemli. Canlı ve gençlik dolusunuz. Yaratıcı zekanız insanlar arasında ilgi çekmenizi sağlıyor.

Vayy bee cok dogru cikmis. ellerine saglik Nemesis tskler.

Sevgili Melekler,

Akrofonoloji yorumlarınız sadece sizin için bakılmaktadır, lütfen başkaları için aracı olmayınız, arkadaşlarınız da üye olarak bu hizmetten faydalanabilirler.

Akrofonoloji talebinde bulunanlar fal yorumunu "maille", "özel mesajla" gönderilmesini talep edemezler, bütün yorumlar hiçbir isim ve soyisim verilmeden sadece üye nick'iyle buraya yazılmaktadır, bu şekilde karışıklığın önüne geçilmektedir.

Akrofonoloji için isim ve soyisim gerektiğinden lütfen bu özel bilgileri sadece ve sadece ÖZEL MESAJ yoluyla bana gönderiniz. Hiçbir şekilde konu içine veya profil sayfalarına mesaj bırakmayınız.

Herkese sevgilerimle...

NeMeSiS

Adminim bende isterim şahsen=)

Bakarım tabii ki Meçhulcüm :)

MeÇHuL

Eğer bir şeyi veya bir insanı sever ve onu kabul ederseniz, o iş veya kişi için yapamayacağınız şey yoktur sizin için. İnsanlarla haberleşmeyi ve konuşmayı çok seviyorsunuz. Bazen bazı şeyleri çok fazla mantığa yoruyorsunuz ve bu da zihinsel olarak sizi yoruyor. İşleri bazen oluruna bırakmalısınız. Hayat içerisinde ve insanlarla olan ilişkilerinizde tedbirli olmak gerektiğini biliyorsunuz ama bunu her zaman gerçekleştiremiyorsunuz. Alıştığınız ve benimsediğiniz olayların ve durumların değişmesi sizde rahatsızlık yaratıyor. Düzeni seven bir insansınız. Önde olmayı seviyorsunuz ve gerektiğinde meydan okumayı da biliyorsunuz. Bazen de fazla iyi niyetli olabiliyorsunuz.

Bakarım tabii ki Meçhulcüm :)

MeÇHuL

Eğer bir şeyi veya bir insanı sever ve onu kabul ederseniz, o iş veya kişi için yapamayacağınız şey yoktur sizin için. İnsanlarla haberleşmeyi ve konuşmayı çok seviyorsunuz. Bazen bazı şeyleri çok fazla mantığa yoruyorsunuz ve bu da zihinsel olarak sizi yoruyor. İşleri bazen oluruna bırakmalısınız. Hayat içerisinde ve insanlarla olan ilişkilerinizde tedbirli olmak gerektiğini biliyorsunuz ama bunu her zaman gerçekleştiremiyorsunuz. Alıştığınız ve benimsediğiniz olayların ve durumların değişmesi sizde rahatsızlık yaratıyor. Düzeni seven bir insansınız. Önde olmayı seviyorsunuz ve gerektiğinde meydan okumayı da biliyorsunuz. Bazen de fazla iyi niyetli olabiliyorsunuz.

Bu kadar olur diyorum.Valla ne diyim çok şaşırdım gerçektende çok doğru.Teşekkür ediyorum adminim=)Beni güzel anlatmışsınız=)

*MaWi adminimiz

Yerleşmiş olaylar ve düşünceler sizin için kolay kolay değişemez. Gelişme ve ilerleme için elinize gelen fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. İnsanları kırmamak adına çok uğraş veren bir kişisiniz, bu da ruhsal olarak sizi çok yıpratabilir. Olaylarda detaylara çok dikkat ederek en doğru kararı vermeye çalışıyorsunuz. Bir karar verdiğiniz zaman bunu mutlaka uyguluyorsunuz, sözünüzün eri birisiniz. İnsanların sizin işinize karışması sizin için sıkıntı yaratan durumlardan. Hayatınızda bütün seviyelerde yenilikler ve değişimler sizin için iyi olabilir. Sağlığınız sizin için en önemli faktör bu nedenle sağlığınızı iyi korumanız gerekiyor. Yapılacak işler ve projelerde sorumluluk almayı seviyorsunuz. Çok anlayışı ve sabırlısınız, bu da insanların hatalarını kolay kabullenmenizi sağlıyor.

özelden yazdım inş.bakarsınız.

perize

Olayların geneline bakmayı bildiğiniz kadar detayları da iyi inceleyebilen bir insansınız. Hayatta güzel şeyler yapabilme, insanlar için iyi bir şeyler yapabilme duygusu içerisinde insanlara yardım etmeyi seviyorsunuz. Siz içinde sıcaklık, sevecenlik taşıyan birisiniz. Zaman zaman bunu suistimal etmek isteyen insanlar da hayatınıza girebiliyor. Daha dikkatli olarak olası hayal kırıklıklarının önüne geçebilirsiniz. Başarısızlık meydana geldiğinde bu yeteneksizlikten değil tembellikten olabilir. Sizden yardım istendiğinde koşarak yardıma gidiyorsunuz. (Harf analizlerinde hep yardımseverlik ön planda çıktı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri