1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Alabalık yağının faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

alabalık yağı ne işe yarar alabalık faydaları yağı faydaları alabalığın yağının Balığın faydalırını az çok bliyorsunuz arkadaşlar.Özellikle kadınların ileri yaşlarda görülen kemik erimesine karşı omega 3 ihtiyacını karşılayan balık mutlaka sık sık tüketmemiz gereken besinlerden biri.Sizlere balık çeşitlerinden biri olan alabalık yağı hakkında bilgiler vermek istiyorum bakalım alabalık yağının faydaları nelermiş:)

Romatizma ve bel ağrılarına iyi gelir. Bel fıtığı ve kas (adele) ağrılarına faydalıdır.
    Kullanılışı: Masaj şeklinde, haricen kullanılır.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    İştahı açıyor diye biliyorum:)

Alabalık yağının faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alabalık

Alabalık

Bakınız; Balık.Rüyada alabalık ile ilgili herhangi birşey görmek, beklenmedik bir maddi veya manevi kazancı belirtir. Rüyada alabalık ile ilgili herhangi bir şey görmek, hiç beklemediğiniz bir anda ortaya çıkan maddi veya manevi kazançları belirtir.Kısmet ve toplu para anlamına gelir. Rüyada bir tatli su baligi yani alabalik görmek, habere isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada alabalik...
  2. Yılan yağının faydaları

Yılan yağının faydaları

yılan yağının faydaları yılan yağı faydaları yilan yaginin faydalari yilan yagi faydalari yağı kullanımı Güçsüz ve zayıf saçları güçlendirir çabuk ve hızlı uzamasını sağlar. Irsi olmayan dökülmelerde saçların yeniden çıktığı, ırsi dökülmelerde önce bölgede tüylenme olduğu ve zamanla saç çıktığı gözlenmiştir. Mevcut olan saçların kesinlıkle dökülmesini önler. Kadın ve Erkeklerde rahatça...
  3. balık yağının faydaları

balık yağının faydaları

balık yağı faydaları balık yağının bebeklere faydaları bebeklerde yağı kullanımı bebeklerde yağının kullanım yaşı balık yağını tavsiye ediyorumm özelliklede çocuklara cok ıyı gelıyor ve zıhın gelısımınde onemlı rol oynuyor ... ben küçüklüğmden beri içiyorumm kemık gelısımıne buyumeye faydalı... Balık Yağının Faydaları Balık yağının faydaları içerdiği omega 3 yağ asitlerinden...
  4. Rezene yağının faydaları

Rezene yağının faydaları

rezene yağının faydaları rezene yağı faydaları yağının cilde yaginin faydalari yagının Rezene yağının faydaları hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlarBitkisel yollarla tedavi yollarını denemek ve uygulamak isteyenler için buyrun rezene yağının faydaları:) Rezene maydanozgillerdir. Distilasyon yöntemiyle uçucu yağı çıkarılır. İçeriğinde Anethol ve astragol gibi maddeler...
  5. Alabalık yağı kremi faydaları ve kullanımı

Alabalık yağı kremi faydaları ve kullanımı

alabalık yağı kremi faydaları, alabalık kremi nedir, alabalık kremi kullananlar, alabalık kremi masaj Son yıllar da alternatif tıpa olan ilgi oldukça artış gösteriyor. Birçok hastalığın ve hatta güzelliğin sırrı şifalı bitkilerden elde edildiği için insanlar soluğu özellikle aktarcılar da alıyorlar. İşte şifa dağıtan bir doğal tedavi uygulayan kremlerden biri de alabalık kremi oluyor....
Etiketler:

Sayfayı Paylaş