aldatan erkek nasıl davranır

  • Konbuyu başlatan meleklerin sultanı
  • Başlangıç tarihi
meleklerin sultanı

meleklerin sultanı

Yeni Üye
Üye
aldatan erkek nasıl davranır
aldatan erkek nasıl davranır aldatılan kadın nasıl davranmalı aldatılan kadın anlar aldatan erkek belli olur aldatıldığını anlar
:24::dp47::cry::flirt::24::dp47::angel:Aldatan erkekler her zamanki gibi davranmazlar. Değişmeye, eşlerini eleştirmeye başlarlar ve yaptıklarını haklı göstermek için çeşitli yollara başvururlar. Seninle dergisi kasım sayısında bu konuyu masaya yatırdı.
Dünyada Hillary Clinton’ın başına geldi, Jackie Kennedy ve hatta Prenses Diana’nın da... Türkiye’deyse Hülya Avşar dahil pek çok isim biliyoruz eşi tarafından aldatılan... Aldatılmak yeterince kötü... Ama kadınları, eşlerinin kendilerini aldatmalarından öte kıran bir şey daha var: Erkeklerin yaptıklarının üstünü örtmek için kullandıkları yalanlar...:party::n028::melek:
Tabii, kadınlar arasında da aldatanlar var. Ancak kadınlar belli bir noktada erkeklerden ayrılıyor: Aldatan kadınlar eşleri şüphelenmesin ve üzülmesin diye ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Oysa erkekler bunun tam tersi bir yöntem uyguluyor. Bir ilişkileri olduğunda, eşlerine karşı olan davranışları tamamen değişiyor. Daha çok kavga çıkarıyor ve eşlerinde aslında bir zamanlar taptıkları her şeyi eleştirmeye başlıyorlar. Üstelik bu sırada bir kadının en çok önem verdiği "güven" duygusunu da söyledikleri yalanlarla altüst ediyorlar. Bakalım örnekleriyle vereceğimiz bu yalanlar ve davranış değişiklikleri neymiş ve aslında ne anlatıyormuş...Zaten artık sana hiçbir şeyi beğendiremiyorum!

Eskiden kadın televizyonun karşısında oturmak yerine dışarı çıkmak istediğinde erkek çok tepki göstermezken, artık en ufak istek karşısında bile ortalığı ayağa kaldırıyor. Sonra kadın gerçekten sinirlenmeye ve bağırıp çağırmaya başladığında, hep aynı şeyin olduğunu, karısının her şeyi abarttığını söyleyerek kendisini haklı çıkarıyor. Böylece amacına da ulaşmış oluyor!
Peki, bunun arkasında yatan nedir?

Uzmanlara göre, "Erkekler kendilerini yaptıklarından ötürü kötü hissetmeye başladıklarında, eşlerinin kendilerine bağırmaları sonucunda rahatlıyorlar." Kısacası, erkekler eşleri kendilerine ne kadar çok bağırırsa, suçluluk duygularını o kadar iyi bastırmayı başarabiliyorlar. İşte erkekler bu sayede kendilerini günah keçisi olarak göstererek, eşlerini aldatmaya devam ediyorlar ve bunu yaparken de kendilerini çok haklı görüyorlar.

Sen beni anlamıyorsun!

Erkeğin eşine söyleyebileceği tipik cümlelerden biri daha... Bunu arkadaşlarının, hatta sevgilisinin yanında daha da çok açarak anlatan erkek şöyle diyebiliyor: "Uzun zamandır düşüncelerimiz birbirinden iyice farklılaşmaya başladı" ya da "Davranışlarıyla beni sıkıştırmaya ve boğmaya başladı"... Bu sözlerle erkek kendini haklı çıkarmaya çalışıyor ve genç sevgililere yöneliyor.

Peki, bunun arkasında yatan nedir?

Maalesef çok da hoş olmayan bir şey: Erkekler yaşlanmaya başladıklarını düşündüklerinde kendilerini daha genç hissettiren kadınlara yöneliyorlar. Uzun yıllar çok hoşlarına giden yaşamları birden sıkıcı olmaya başlıyor. Evi temizleyen, çocuklara bakan, yemek pişiren, evde her şeyin yolunda gitmesini sağlayan kadınlar artık eşlerinin beklentilerini karşılayamaz hale geliyor.
Yatakta artık her şey kötü!

Erkek aniden yatakta olup biten her şeyden eşlerini sorumlu tutmaya başlayabiliyor. Örneğin, yatağa girdiklerinde sürekli esnemeye başlamasını eşine mál etmeye çalışıyor. Ayrıca şöyle bir tezi savunuyor: "Uzun yıllar aynı evi paylaşan eşlerin cinsel hayatlarında yarı yarıya azalma görülür."

Peki, bunun arkasında yatan nedir?

Tabii, sevgiliyle cinsellik başka olur. Ancak erkekler bu durumlarda şu yanılgıya kapılırlar: Otel odalarında yaşanan o güzel anlar sadece sevgilileri sayesinde olmaz! Burada da yine iki kişiye ihtiyaç vardır. Ama bunu sadece genç sevgililerine bağlayan erkekler, çok geçmeden bu konuda da yanıldıklarını anlarlar.
Kadın neredeyse boynuma atladı!

Erkek yakalandı, artık her şey ortada. Ama pes etmiyor ve buna rağmen yalan söylemeye devam ediyor. Tabii "Hayır" da diyebilirdi. Ama kadın bir anda onun boynuna atlamıştı ve "Hayır" diyememişti. Her şey bir anda oluvermişti. İşte bu noktada bile, erkekler kendilerini haklı çıkarmayı başarmaya çalışıyorlar.
Peki, bunun arkasında yatan nedir?

Bu tarz yalanlara özellikle dışarıya karşı güçlü egoları olan, ancak evde eşlerinin daha baskın çıktığı erkekler başvuruyor. Bunun sonucunda erkekler ya sürekli aldatma eyleminde bulunuyorlar ya da kulağa ne kadar ters gelse de, kıskançlık krizlerine giriyorlar.

Onunla daha fazla beraber olmak gerçekten imkansızdı!

Eğer aldatma artık saklanamayacak boyutlara geldiyse, erkek dışarı karşı kendisini melek gibi göstermeye kalkışır. Böylece eşinin kendisine yasakladığı şeyleri yeniden yapabildiği için kendini masum bir karaktere bürümeye çalışır.
Peki, bunun arkasında yatan nedir?

Bu durum aslında erkeklerin kendilerini dış dünyaya karşı kötü biri olarak yansıtmak istememelerinden kaynaklanır. Sevgiliye karşı da potansiyel güvenilmez adam olarak görünmek istemeyen erkekler, rahatlıkla böyle bir yalana başvururlar. Ancak gerçek biraz daha farklıdır. Erkekler bir sonraki sevgililerine de eşlerine yaptıkları aynı şeyi yapar, yani onları da aldatırlar!
Sizce bu açıklamalar ne kadar doğru

Bir gecelik aldatmalardan, uzun süreli ilişkilere... Erkekler gerçekleri bilmek istemezler, kadınlar bilmek isterler.

Erkekler: Yüzde 11-Evet

Kadınlar: Yüzde 30-Evet

Eşim bir kere kendisini aldattığımı yakaladı. Artık daha dikkatli olurum.

Erkekler: Yüzde 34-Evet

Kadınlar: Yüzde 28-Evet
Yalan söyleyenlerin her zaman iyi bir hafızası olmalıdır. Bu benim için çok stresli olur.

Erkek: Yüzde 3-Evet

Kadın: Yüzde 7-Evet

Eğer eşim daha az cinsellik istiyorsa, o zaman şüphelenirim.

Erkek: Yüzde 62-Evet

Kadın: Yüzde 69-Evet
Eğer eşim beni aldattıysa ve başkalarına da bu yaptıklarını anlattıysa, o zaman ondan hemen ayrılırım.

Erkek: Yüzde 37-Evet

Kadın: Yüzde 33-Evet
resatto.com
 
İzmirella

İzmirella

Yeni Üye
Üye
Ce: aldatan erkek nasıl davranır

ne güsel geçinmek varken aldatmak niee...
paylaşım için teşekkürlerrr..
 
M

Misafir Melek

Forum Okuru
aldatıldım

benim kocamda beni aldattı ama 15 gün içerisinde yakaladım .neden diye sorduğumda boşluğuma geldi dedi bu boşluk nasıl oluyor bi türlü anlamadım.ama bu aldatma tek kişi ile olmuyo malesef bunu hem cinsimizle yapıyolar . evli çocuklu bir adam olduğunu bile bile bunu yapıyolar . ama insanlar yaşadıklarıyla değil yaşattıklarıyla anılırla güngelir bize yaşattıklarını kendileride yaşarlar ..ALLAHIMdan tek dilegim duam bana yaşattıklarını o kadına da yaşatması benimde bunu görürüm inşallah..
 
sudembeyaz

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
Misafir Melek' Alıntı:
benim kocamda beni aldattı ama 15 gün içerisinde yakaladım .neden diye sorduğumda boşluğuma geldi dedi bu boşluk nasıl oluyor bi türlü anlamadım.ama bu aldatma tek kişi ile olmuyo malesef bunu hem cinsimizle yapıyolar . evli çocuklu bir adam olduğunu bile bile bunu yapıyolar . ama insanlar yaşadıklarıyla değil yaşattıklarıyla anılırla güngelir bize yaşattıklarını kendileride yaşarlar ..ALLAHIMdan tek dilegim duam bana yaşattıklarını o kadına da yaşatması benimde bunu görürüm inşallah..
ne kadar zorrr allahım sen kimseye gösterme canımm çok üzüldüm ben hiç yaşamadım ama sevmek mutlu olmak sadık kalmak varken neden altatıyolar ya anlamıyorum hiç
 
M

Misafir Melek

Forum Okuru
ben onu çok ama çok seviyorum

be bugün çok yanlış bişey yaptım yanlış kişilerle konuşulmaması gereken şeyler konuştum aslında art niyetim yoktu am eşim yanlışl anladı ve çok büyük kavga ettik ne yapacağımı bilmiyorum ben eşimi çok ama çok seviyorum şun annesinde ben çok pişmanım yüzüne dahi bakamıyorum eşlerinizin kıymetini bilin ben bilemedim
 
yarennnnnnn

yarennnnnnn

Hamiş Melek
Allah göstermesin çok zor bir durum aldatmak aklımın ucundangeçmedi eşimi çok seviyorum Allah kimseyi şaşırtmasın ....
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
neden aldatılır? ilgisizlik.......tek yanıt bu....kadın düzen içerisinde eşi ihmale başlar..hoş erkek de de gözlemlenebilir bu..yani kadın da aldatabilir...ilk yıllardaki ilgi alaka ve düzeni rutin hale getirme arayışa itebilir insanları......aldattığını bile bile eşinizleyseniz o kadına beddua etmeyin. özür ama eşiniz di onu da bu yola iten...bir de böyle bakmayı deneyin derim ben ...yine de geçmiş olsun...
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
'' eşlerini eleştirmeye başlarlar ve yaptıklarını haklı göstermek için çeşitli yollara başvururlar '' evli değiliz ve ben hala gözümle görmedim ama eminim erkek arkadaşım beni aldattı aslında aldattığını sanıyor aldanan kendisi 40 yaşına gelmis ben daha 20 li yaşlarımın en güzel çağında herşeyimle birlikte onunla birlikte bir ömür geçirmeyi kabul etmişken biliyorum artık başkası var hayatında.. Çok üzüldüm, ağladım, kahrettim kendimi herkes beni beğenirken ben onu beğendim sevdim bendeki eksiklik neydi acaba çok merak ettim ama bugün bir kez daha düsündüm de benden iyisini bulabiliyorsa yolu açık olsun çok şey kaybetti çok pişman olacak haberi yok :):) Üzülmeyeceğim artık.......

Bu dağa bir kuş kondu, sonra da uçup gitti. Bak da gör, o dağda ne bir fazlalık var ne bir eksilme.... :):)
 

Benzer İçerikler

*MeleK*
Cevaplar
27
Görüntüleme
187K
LaViNYaM
LaViNYaM
PeLiNiM
Cevaplar
1
Görüntüleme
941
seerose
seerose
kar_tanesi
Cevaplar
3
Görüntüleme
2K
NaZMeLeK
NaZMeLeK
Ebrar
Cevaplar
0
Görüntüleme
848
Ebrar
Üst