1. meleklerin sultanı

  meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Nisan 2008
  Mesajlar:
  487
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0

  aldatan erkek nasıl davranır

  Konu, 'Kadınlar' kısmında meleklerin sultanı tarafından paylaşıldı.

  aldatan erkek nasıl davranır aldatılan kadın nasıl davranmalı aldatılan kadın anlar aldatan erkek belli olur aldatıldığını anlar
  :24::dp47::cry::flirt::24::dp47::angel:Aldatan erkekler her zamanki gibi davranmazlar. Değişmeye, eşlerini eleştirmeye başlarlar ve yaptıklarını haklı göstermek için çeşitli yollara başvururlar. Seninle dergisi kasım sayısında bu konuyu masaya yatırdı.
  Dünyada Hillary Clinton’ın başına geldi, Jackie Kennedy ve hatta Prenses Diana’nın da... Türkiye’deyse Hülya Avşar dahil pek çok isim biliyoruz eşi tarafından aldatılan... Aldatılmak yeterince kötü... Ama kadınları, eşlerinin kendilerini aldatmalarından öte kıran bir şey daha var: Erkeklerin yaptıklarının üstünü örtmek için kullandıkları yalanlar...:party::n028::melek:
  Tabii, kadınlar arasında da aldatanlar var. Ancak kadınlar belli bir noktada erkeklerden ayrılıyor: Aldatan kadınlar eşleri şüphelenmesin ve üzülmesin diye ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Oysa erkekler bunun tam tersi bir yöntem uyguluyor. Bir ilişkileri olduğunda, eşlerine karşı olan davranışları tamamen değişiyor. Daha çok kavga çıkarıyor ve eşlerinde aslında bir zamanlar taptıkları her şeyi eleştirmeye başlıyorlar. Üstelik bu sırada bir kadının en çok önem verdiği "güven" duygusunu da söyledikleri yalanlarla altüst ediyorlar. Bakalım örnekleriyle vereceğimiz bu yalanlar ve davranış değişiklikleri neymiş ve aslında ne anlatıyormuş...Zaten artık sana hiçbir şeyi beğendiremiyorum!

  Eskiden kadın televizyonun karşısında oturmak yerine dışarı çıkmak istediğinde erkek çok tepki göstermezken, artık en ufak istek karşısında bile ortalığı ayağa kaldırıyor. Sonra kadın gerçekten sinirlenmeye ve bağırıp çağırmaya başladığında, hep aynı şeyin olduğunu, karısının her şeyi abarttığını söyleyerek kendisini haklı çıkarıyor. Böylece amacına da ulaşmış oluyor!
  Peki, bunun arkasında yatan nedir?

  Uzmanlara göre, "Erkekler kendilerini yaptıklarından ötürü kötü hissetmeye başladıklarında, eşlerinin kendilerine bağırmaları sonucunda rahatlıyorlar." Kısacası, erkekler eşleri kendilerine ne kadar çok bağırırsa, suçluluk duygularını o kadar iyi bastırmayı başarabiliyorlar. İşte erkekler bu sayede kendilerini günah keçisi olarak göstererek, eşlerini aldatmaya devam ediyorlar ve bunu yaparken de kendilerini çok haklı görüyorlar.

  Sen beni anlamıyorsun!

  Erkeğin eşine söyleyebileceği tipik cümlelerden biri daha... Bunu arkadaşlarının, hatta sevgilisinin yanında daha da çok açarak anlatan erkek şöyle diyebiliyor: "Uzun zamandır düşüncelerimiz birbirinden iyice farklılaşmaya başladı" ya da "Davranışlarıyla beni sıkıştırmaya ve boğmaya başladı"... Bu sözlerle erkek kendini haklı çıkarmaya çalışıyor ve genç sevgililere yöneliyor.

  Peki, bunun arkasında yatan nedir?

  Maalesef çok da hoş olmayan bir şey: Erkekler yaşlanmaya başladıklarını düşündüklerinde kendilerini daha genç hissettiren kadınlara yöneliyorlar. Uzun yıllar çok hoşlarına giden yaşamları birden sıkıcı olmaya başlıyor. Evi temizleyen, çocuklara bakan, yemek pişiren, evde her şeyin yolunda gitmesini sağlayan kadınlar artık eşlerinin beklentilerini karşılayamaz hale geliyor.
  Yatakta artık her şey kötü!

  Erkek aniden yatakta olup biten her şeyden eşlerini sorumlu tutmaya başlayabiliyor. Örneğin, yatağa girdiklerinde sürekli esnemeye başlamasını eşine mál etmeye çalışıyor. Ayrıca şöyle bir tezi savunuyor: "Uzun yıllar aynı evi paylaşan eşlerin cinsel hayatlarında yarı yarıya azalma görülür."

  Peki, bunun arkasında yatan nedir?

  Tabii, sevgiliyle cinsellik başka olur. Ancak erkekler bu durumlarda şu yanılgıya kapılırlar: Otel odalarında yaşanan o güzel anlar sadece sevgilileri sayesinde olmaz! Burada da yine iki kişiye ihtiyaç vardır. Ama bunu sadece genç sevgililerine bağlayan erkekler, çok geçmeden bu konuda da yanıldıklarını anlarlar.
  Kadın neredeyse boynuma atladı!

  Erkek yakalandı, artık her şey ortada. Ama pes etmiyor ve buna rağmen yalan söylemeye devam ediyor. Tabii "Hayır" da diyebilirdi. Ama kadın bir anda onun boynuna atlamıştı ve "Hayır" diyememişti. Her şey bir anda oluvermişti. İşte bu noktada bile, erkekler kendilerini haklı çıkarmayı başarmaya çalışıyorlar.
  Peki, bunun arkasında yatan nedir?

  Bu tarz yalanlara özellikle dışarıya karşı güçlü egoları olan, ancak evde eşlerinin daha baskın çıktığı erkekler başvuruyor. Bunun sonucunda erkekler ya sürekli aldatma eyleminde bulunuyorlar ya da kulağa ne kadar ters gelse de, kıskançlık krizlerine giriyorlar.

  Onunla daha fazla beraber olmak gerçekten imkansızdı!

  Eğer aldatma artık saklanamayacak boyutlara geldiyse, erkek dışarı karşı kendisini melek gibi göstermeye kalkışır. Böylece eşinin kendisine yasakladığı şeyleri yeniden yapabildiği için kendini masum bir karaktere bürümeye çalışır.
  Peki, bunun arkasında yatan nedir?

  Bu durum aslında erkeklerin kendilerini dış dünyaya karşı kötü biri olarak yansıtmak istememelerinden kaynaklanır. Sevgiliye karşı da potansiyel güvenilmez adam olarak görünmek istemeyen erkekler, rahatlıkla böyle bir yalana başvururlar. Ancak gerçek biraz daha farklıdır. Erkekler bir sonraki sevgililerine de eşlerine yaptıkları aynı şeyi yapar, yani onları da aldatırlar!
  Sizce bu açıklamalar ne kadar doğru

  Bir gecelik aldatmalardan, uzun süreli ilişkilere... Erkekler gerçekleri bilmek istemezler, kadınlar bilmek isterler.

  Erkekler: Yüzde 11-Evet

  Kadınlar: Yüzde 30-Evet

  Eşim bir kere kendisini aldattığımı yakaladı. Artık daha dikkatli olurum.

  Erkekler: Yüzde 34-Evet

  Kadınlar: Yüzde 28-Evet
  Yalan söyleyenlerin her zaman iyi bir hafızası olmalıdır. Bu benim için çok stresli olur.

  Erkek: Yüzde 3-Evet

  Kadın: Yüzde 7-Evet

  Eğer eşim daha az cinsellik istiyorsa, o zaman şüphelenirim.

  Erkek: Yüzde 62-Evet

  Kadın: Yüzde 69-Evet
  Eğer eşim beni aldattıysa ve başkalarına da bu yaptıklarını anlattıysa, o zaman ondan hemen ayrılırım.

  Erkek: Yüzde 37-Evet

  Kadın: Yüzde 33-Evet
  resatto.com

   
 2. sementha

  sementha Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Mart 2008
  Mesajlar:
  833
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: aldatan erkek nasıl davranır
  katılıyorum...
   
 3. İzmirella

  İzmirella Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.370
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: aldatan erkek nasıl davranır
  ne güsel geçinmek varken aldatmak niee...
  paylaşım için teşekkürlerrr..
   
 4. Misafir Melek

  Misafir Melek Forum Okuru

  aldatıldım

  benim kocamda beni aldattı ama 15 gün içerisinde yakaladım .neden diye sorduğumda boşluğuma geldi dedi bu boşluk nasıl oluyor bi türlü anlamadım.ama bu aldatma tek kişi ile olmuyo malesef bunu hem cinsimizle yapıyolar . evli çocuklu bir adam olduğunu bile bile bunu yapıyolar . ama insanlar yaşadıklarıyla değil yaşattıklarıyla anılırla güngelir bize yaşattıklarını kendileride yaşarlar ..ALLAHIMdan tek dilegim duam bana yaşattıklarını o kadına da yaşatması benimde bunu görürüm inşallah..
   
 5. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  ne kadar zorrr allahım sen kimseye gösterme canımm çok üzüldüm ben hiç yaşamadım ama sevmek mutlu olmak sadık kalmak varken neden altatıyolar ya anlamıyorum hiç
   
 6. Misafir Melek

  Misafir Melek Forum Okuru

  ben onu çok ama çok seviyorum

  be bugün çok yanlış bişey yaptım yanlış kişilerle konuşulmaması gereken şeyler konuştum aslında art niyetim yoktu am eşim yanlışl anladı ve çok büyük kavga ettik ne yapacağımı bilmiyorum ben eşimi çok ama çok seviyorum şun annesinde ben çok pişmanım yüzüne dahi bakamıyorum eşlerinizin kıymetini bilin ben bilemedim
   
 7. yarennnnnnn

  yarennnnnnn Hamiş Melek

  Kayıt:
  15 Aralık 2010
  Mesajlar:
  293
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  KAPADOKYA
  Allah göstermesin çok zor bir durum aldatmak aklımın ucundangeçmedi eşimi çok seviyorum Allah kimseyi şaşırtmasın ....
   
 8. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  neden aldatılır? ilgisizlik.......tek yanıt bu....kadın düzen içerisinde eşi ihmale başlar..hoş erkek de de gözlemlenebilir bu..yani kadın da aldatabilir...ilk yıllardaki ilgi alaka ve düzeni rutin hale getirme arayışa itebilir insanları......aldattığını bile bile eşinizleyseniz o kadına beddua etmeyin. özür ama eşiniz di onu da bu yola iten...bir de böyle bakmayı deneyin derim ben ...yine de geçmiş olsun...
   
 9. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  allahım kimsenin başına vermesin gercekten cok kötü bir duygu :(
   
 10. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  '' eşlerini eleştirmeye başlarlar ve yaptıklarını haklı göstermek için çeşitli yollara başvururlar '' evli değiliz ve ben hala gözümle görmedim ama eminim erkek arkadaşım beni aldattı aslında aldattığını sanıyor aldanan kendisi 40 yaşına gelmis ben daha 20 li yaşlarımın en güzel çağında herşeyimle birlikte onunla birlikte bir ömür geçirmeyi kabul etmişken biliyorum artık başkası var hayatında.. Çok üzüldüm, ağladım, kahrettim kendimi herkes beni beğenirken ben onu beğendim sevdim bendeki eksiklik neydi acaba çok merak ettim ama bugün bir kez daha düsündüm de benden iyisini bulabiliyorsa yolu açık olsun çok şey kaybetti çok pişman olacak haberi yok :):) Üzülmeyeceğim artık.......

  Bu dağa bir kuş kondu, sonra da uçup gitti. Bak da gör, o dağda ne bir fazlalık var ne bir eksilme.... :):)
   
 11. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Eger kadin veya erkek aldatiyorsa, bence iki tarafinda oturup düsünmesi lazim.. Neden? Karsi tarafin neden aldattigini?
  Hakli haksiz aramak yerine, aldatan aldatilan aramak yerine bütün bu aldatmaya sürükleyen nedenlere bir care bulunmasi lazim.
  Genelde ilgisizlikten dolayi olan birseydir aldatma (bence).
  Kadin hala ilk gün ki gibi bakimliysa, kendine ve esine yeterince vakit ayirabiliyorsa, onun dertlerine ve mutluluklarina ortak olabiliyorsa, ona yardimci olabiliyorsa böyle birseyin olabilecegini zannetmiyorum.
  Erkektede.. Eger esini ihmal etmiyorsa, onunla vakit gecirip, ona hosgörü gösteriyorsa, birazda olsa günlük islerinden gelen yorgunlugunu alip iki cift güzel cümle ediyorsa bir kadinin aldatabiliceginede olasilik vermiyorum. Ha eger ki bu kisi nankörse, bütün bu yapilanlara karsi gidip aldatmissa.. Bilemiyorum.

  Biz ilk önce sakin kafayla yaptiklarimizi ve yapmadiklarimizi söyle bi düsünelim, 10-15 dakika degil, gerekirsa saatlerce günlerce düsünelim. Gercekten hem kalbiniz, vicdaniniz hemde beyniniz size yanlis yapmadiginizi söyliyorsa esimizle konusup bunu neden yaptigini ögrenelim. Bagirip cagirarak degil tabikide. Elbette bagirip cagirmamak, sakince konusmaya calismak cok zor birsey ama..

  Dedigim gibi, ben simdiye kadar cok sükür hic aldatilmadim. Rabbim ben dahil bütün kadinlara ve erkeklere bunu nasip etmesin. Cok kötü ve üzücü bir durum. Eger ki esinizi sevmiyorsaniz, onu aldatmak yerine ondan ayrilin. Hem kendinizi kücük duruma, zavalli konumuna düsürmeyin hemde karsidaki insanin gururunu incitmeyin.
  Ama karsilikli ilgi, saygi, sevgi, hosgörü varsa aldatmanin ve aldatilmanin olacagini zannetmiyorum.
   
 12. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  SEVGİLİMİN beni aldattığını düşünüyorum hiç benim yanımda durmuyo hep .... nın yanında duruyo onla ilgilenio sizce ona ne demeliyim ayrılıyım mı ???
   
 13. olmazolmaz

  olmazolmaz Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Haziran 2012
  Mesajlar:
  10
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  ilgili, şefkatli, sevgili.. zaten aldatan erkeği ver halinden anlarsınız. kadın hisleri..
   
 14. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  aldatmak??

  Zaten öküzdür yine öküzlüğünü gösterir.
   
 15. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  ben de sevgilim tarafindan aldatildigimi hiss ediyorum ama ispatlayamiyorum.ama onu her zaman mutlu ediyordum hergun yanima gelmek icin evime kosan adam artik her gun isim cok oldugunu soyleyerek eve dahi gelmiyor.11 yas ondan kucugum ama o 5 yil kosdu pesimnen .dugune 2 ay kaldi ama ....2 hafta icinde 5 yildir tanidigim insan degisdi.yuzume bakmiyor, konusduklarimi dinlemiyor.gizli gizli telefonla konusuyor.neden boyle yaptigini sordugumda isinin cok olmasi nedeniyle yorgun oldugunu soyluyor.ama yalan oldugunu da biliyorum.ne yapacagimi bilemiyoruuum:(
   
aldatan erkek nasıl davranır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aldatan erkekler, aldanan kadınlar!

  Aldatan erkekler, aldanan kadınlar!

  aldatan erkekler aldanan kadınlar sevgilisini aldatan erkek video İster sevgili olsun, ister evli, erkeklerin büyük çoğunluğu ne yazık ki eşlerini ya da sevgililerini aldatıyor. erkeklerin vazgeçmediği bu yasak duygunun sebepleri neler? Kadınlar aldatılmaktan ne kadar nefret ediyorsa, erkekler de aldatmayı o kadar marifet sayıyorlar.Peki erkekler niçin partnerlerini aldatmaktan...
 2. Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

  Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

  aldatan erkek eşine nasıl davranır aldatan erkek karısına nasıl davranır karısını karısını paylaşan erkekler en çok burcu Kadınların sezgileri kuvvetlidir.Eğer bir kadın eşi hakkında burnu pis bir koku almışsa mutlaka altından birşeyler çıkacaktır çünkü kadınlar bunu hisseder.Herzamanki eşleri yoktur karşılarında çok daha farklı kişilikte bir erkek ve eşine değişik olumlu yada olumsuz...
 3. Ayrılmak isteyen erkekler nasıl davranır

  Ayrılmak isteyen erkekler nasıl davranır

  ayrılmak isteyen erkek sevmeyen erkek nasıl davranır ayrılmak isteyen nasıl davranır kadın ara vermek sevgili Sevgilinizin sizden ayrılmak istediğini düşünüyor ama bir türlü emin olamıyorsanız...Şimdi size vereceğim sırlarla bu sorunun cevabından emin olabilirsiniz.. İşte ayrılmak isteyen erkeklerin sırlarını :tik: Belki de ilişkiniz şu sıralarda can çekişiyor. Ama merak...
 4. Erkekler Neden İlgisiz Davranır?

  Erkekler Neden İlgisiz Davranır?

  erkekler neden ilgisiz davranır erkekler neden ilgisiz davranırlar erkek davranır Erkekler Neden İlgisiz Davranır? Sizin peşinizden aylarca koştu, sizi elde edebilmek için yapmadığı şirinlik, çılgınlık kalmadı. Bu kadar çırpındığını görünce sizi gerçekten sevdiğini, size aşık olduğunu ve hayatınızın erkeğini bulduğunuzu düşündünüz ona inandınız ve ona “tamam” dediniz. İlk zamanlar her şey...
 5. Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır, İşte Belirtileri!

  Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır, İşte Belirtileri!

  aldatan erkek nasıl anlaşılır, aldatan erkek nasıl davranır, aldatıldığınızı nasıl anlarsınız Aldatmak da aldatılmak da korkunç şeyler Melekler, ancak ne yazıkki hayatın gerçeklerinden. Zaman zaman bizim, en yakın dostumuzun ya da komşumuzun başına gelen aldatılma olayı nasıl anlaşılır, kadın erkeğin aldattığını nasıl anlar, bakın aşağıdaki makalede hangi bilgiler veriliyor.......

Sayfayı Paylaş