aldatıldım"

zuzumm_

Daimi Üye
Üye
aldatıldım"
6 aylık bi bebeğim varve çok hasta sürekli hastanelere götürüyorm eşim bişeyler yapıyodu kendi apında ama 15 gün önce onu yazlıkta bıraktım eve döndüm aramız baya bozuldu bide o beni yolladı bebeğim hasta diye bugün onun nette başka bi kızla dudak dudağa resmini buldum kötü oldum ne yapacağımı bilemedm saatlerce sokakalarda kaldımsonra o resmin yazlıkta çekildiğini öğrendim daha çok yıkıldım ayrılamam ailem kabul etmez kendi başıma da kalamm yine ailem kabul etmez eşimin ailesi destek gitme diyo ama burda dayanamıyorm hep aklıma geliyo kafayı yicem:18::18::18:

Canım Allah yardımcın olsun.Şu kadınları anlamış değilim ..Bekar erkek duruken elin evli erkeğine sarmak niye?Bu adilik,şerefsizlik,hayasızlık değilde nedir?Allah böyle insanları kahhar ismiyle kahretsin!Onların yanında olanları da helak etsin ve aynını başlarına getirsin.Sana söyleceğim zuzu güçlü olacaksın dişinle ,tırnağınla kurduğun yuvanı bir adi için yıkmayacaksın..Kimse başıma gelmez demesin her kezin başına gelebilecek bir durum.Zamanla atlatacaksın.Üzülme canım .El-intizar Eşeddü Mine’n-Nar
Beklemek, ateşten şiddetlidir!Ama bekle her şeyi zamana bırak.Tabi eşin odun değilse yaptığı hatanın farkındaysa!! Sana dua edicem Allah yar ve yardımcın olsun,Allah yavrunada acil şifalar versin

bi anlık heves için yuvalarını dağatacak duruma getiren erkelere sinir oluyorum valla zuzum allah yardımcı olsun . peki eşine söyledinmi öğrendiğini bide utanmadan nasıl koymuş öyle bi resmi ya allahım sen akıl fikir ver zuzum sen kendinde güç hissediyorsan ayrıl derim sonuçta aldatmış seni ailen de çevrende anlıyacaktır seni.kadın hep ezilen oluyor ne yazıkki işte boşanmakta çözüm olmuyor bazen ..

öyle bi insan ki eşim 89lu o 87li ya ne alaka bide bi kaçgün önce nişanlı yapmış ilişkisini kız dayanamıyorm o kız eşimin arkadaşının sevgilisini kankası nasıl oldu allahım böyle kaçgündür eve uğramıyo öyle bıktımki hayattan benm kocam odun hemde tam anlamıyla pişman olurmu bilmiyorm ama öğrendiğimi biliyo

Sakın boşanmaya kalkma bu en kötü sonuç olur o kızla dolaylı yöndende olsa durumunu anlat yada başka birine anlattır seni anlarsa ama eşin senin konuştuğunu bilmesin onunla daha çok çeker o kızı kendine tepki verme fazla çünkü seni anlamak istemicektir sen kavgacı biri gibi görüneceksin onun gözünde
her tepkin o kıza artı yazılır sana dönecektir erkekler eşleri hamileyken piskolojileri bozuluyor eminim hatasını anlayacaktır hele bebeğe karşı isteği dahada çok artacaktır sabret canım onun ileri gitmesinede izin verme onun ailesi ile yakın ol bu onu delirtecektir ve sana + o bayana - yazılır kafasında yer eder aileyi itemez bence ona ters piskoloji uygula derim

dün gece pcde geçmiş dikkatimi çekti başka bi kız daha ahlaksız konuşmalar vardı hemde çok bizide biliyo hem oğlumu hem beni kız bizden boşanacağını söylüyo oda kısmet diyo ok ağır kelimelerdi bunlar neyse bugün kayınpederimle eşimi şikayet etmek üzere karakola gittim şikyetçi oldum o kız beni aradı o beni seviyo boşuna uğraşma diyo deli gibi aşıkmış eve geldiğimde evdeydi tokat attım sonra beni kahredecek laflar söyledi dayanamadım bıçağı elime aldım herkes ona saldırdığımı zannediyo ama kendime saplayacaktım olmadı beni öyle bi dövdüki sonra saldırdım üzerine bi tişört vardı üzerinde ama hiç farketmeden onu yırttım kriz geçirdi ölesiye dövdü onu bana sevgilim almıştı şimdi ne dicem ona dedi bidaha öldümhemen hastaheneye gittim rapor aldım sabah karakola bırakcm

ah zuzumum ne dıyeyım erkkler den nefret edıyorum demek yeterlı olurmu bıllmm .bosanma bence yoluna baksın o kızda sen bosanırsan olan sana ve cocouguna olur esınde pısman olur gun gelır duzeltmeye bak bence kımseye papuc bırakma

Geri