aldatıldım"

elleri kırılsın pislik herif yaa günah değilmi sana sen onun namususun bebeğinin annesisin nasıl kıyar sana yavruna canım benim yaa çook üzüldüm şimdi bakk heleki dövdü demişsin ayy

allah yardımcın olsun tatlımm allahh eşine doğru yolu göstersinn.arkadaşş herşeyin başıı alkol kötü arkadaş insanı her yola götürür.eğer düzelirse aranızz yavrunuz var sonuçtaa ilk önce arkadaşlarını çıkarmasını sağla haytından.allah yardımcın olsun bol bol sabır versin en yakın zamanda hayırlı kapılar açsın sana canım

dün gece pcde geçmiş dikkatimi çekti başka bi kız daha ahlaksız konuşmalar vardı hemde çok bizide biliyo hem oğlumu hem beni kız bizden boşanacağını söylüyo oda kısmet diyo ok ağır kelimelerdi bunlar neyse bugün kayınpederimle eşimi şikayet etmek üzere karakola gittim şikyetçi oldum o kız beni aradı o beni seviyo boşuna uğraşma diyo deli gibi aşıkmış eve geldiğimde evdeydi tokat attım sonra beni kahredecek laflar söyledi dayanamadım bıçağı elime aldım herkes ona saldırdığımı zannediyo ama kendime saplayacaktım olmadı beni öyle bi dövdüki sonra saldırdım üzerine bi tişört vardı üzerinde ama hiç farketmeden onu yırttım kriz geçirdi ölesiye dövdü onu bana sevgilim almıştı şimdi ne dicem ona dedi bidaha öldümhemen hastaheneye gittim rapor aldım sabah karakola bırakcm

boşanmak ona ödül olur canım ona hiç hayatında yokmuş gibi davran kendi başına çocuğun biraz büyük olsaydı calışır kimseyle işin olmazdı henuz onlara bebeğin varken savaşamassın o kız bunu anlamak istemiyoo seni mağdur ediyoo ama zavallı aslında kendide bu yalana inanmış eşin onuda mutlu edemicekki sen ve oğluna mutluluk veremiyen ona tek başına hiç veremez bence şikayetini geri al ve boşnma diren canım o dava açarsa çatır çatır nafakanı ve tazminatını al ve şu delilleri bir doysaya kaydet

ben o kadını ah bi görseydim bak hakkından nasıl geliyorum

cnm zaten boşanmicam normalde kayınpederimle kalıyodum ayrımadım evden bu onun için bi avantaj olurdu gitmem.dönüceğinide pek sanmıyorm dişimizle tırnağımızla aldığımız laptopu ve iphone telefonu satmış onun için ev tutacakmış ailesi bana kötü davranırdı eve çıkaalım diye yalvarırdım geçinemeyiz derdi ne oldu şimdi o kızla nasıl geçincek ama alışmışm artık yokluğuna sağolsun bunları öğretmeden önce yavaş yavaş alıştırmış beni artık kendime bakım yapmalı ve çalışmalıyım diyom aslında öyle pasaklı bişeyde değilim ama napalım kader benden yana değil onlara gülüyo allahlarından bullsunlar

bide artık umrumda değil yanmıyo cnm bugün eve girecektim ayakkabılarını gördüm geri çekildim sonra neden kaçıyorm o utanmalı dedim girdim eve giyinip süsleniyodu tabi oğluma hırkasını giydirdim ve çıktım suratına bile bakmadım gerek yok artık zaten zavallı onlar acıyorm onlara dost hayatı yaşamak nasıl bişe tatmadım ama görüyorm işte

zuzum sadece boşnamakla kalma bence elinde ne varsa al para pul bırakma donuna kadar al derle ya öyle yap işte bedelini ağır ödet yaptıklarının aldığın rapor bayağı bi işine yara senin .ayrıca kendinde asla suç arama erkek milleyi dünyanın en güzeli de olsan bun yapıyorla r bir anlık geaflet işte o kızıda sevdiğini sanmıyorum bi sonlarıda olmaz onların yarın kız da tekmeyi vurur on hak eddiğini yaşar.

boşanmıcam zaten elinden alınacak neyi varki kaldıki babasının 3 tane başka çocuğu var ve babası nafaka ödemiyo hiçte ceza almıyo ödermi o ben boşanırsan onlar sevincek en iyisi biraz sabertmem ama süründürmem için yoksa affedemem ben onu midem kaldırmazzki onu çok yaraladı beni çokkkk

Geri