Alerjik astım ve kuru öksürükten nasıl kurtulurum

G

Gülayxzcz

Forum Okuru
Alerjik astım ve kuru öksürükten nasıl kurtulurum
Alerjik astım ve kuru öksürükten nasıl kurtulurum doğal tedavi yolları

Merhaba

Tekrar eden alerjik astım ve kuru öksürük var ben de bu günler de bu öksürük ve hafif ateşle hastaneye gitsem ki gitmek istemiyorum hemen mutlaka covid 19 testi de yapacaklardır diye düşünüyorum.Alerjik astım için ilaçlar kullandım hatta nefes açıcı ventolin de kullandım. Ben bu ilaçları kullanmak istemiyorum bunun bir doğal çözümü olmalı bana önereceğiniz doğal bitkisel bir tedavi yöntemi var mı ilgilenirseniz memnun olurum.

Merhaba

Antiallerjik ilaçların immün sistemi bloke ettiği ve bağışıklık sistemi üzerinde olumsuz etkiler oluşturduğu biliniyor. Nefes darlığı ,alerjik astım ve beraberinde kuru öksürükgibi semptonların tedavisi doğal bitkisel yollarla tedavi etmek mümküm tabiki . Kara turp ve bal mucizesi dedikleri doğal çözüm alerjik astım , nefes darlığı , öksürük gibi rahatsızlıkları çözmede tedavi etmede birebirdir. Siyah turpu alıyorsunuz üstünden kesiyor içini yarıyarıya oyuyorsunuz altını da kabuğunu küçük bir şekilde kesiyorsunuz bir bardak üzerine koyuyor üzerine bal döküyorsunuz mümkünse kaliteli bal kullanın bu şekilde akşamdan koyuyorsunuz sabaha kadar bal turp içerinden süzülerek bardağa dolacaktır. Süzülen ballı turp suyunu şurup gibi içiyosunuz. Bu bir çok hastalığa iyi gelir başta ; astım,öksürük nefes darlığı, diş eti kanamasına sinir sistemine iyi gelir broniti , astımı ,boğmacayı , romatizma ve damar sertliğini tedavi eder sinir sistemine iyi gelir uyku verir uyku düzenini olumlu yönde etkiler.

Aşağıdaki linkleri de inceleyebilirsin detaylı bilgiler mevcut.

Geri