Alerjik hapşırmaya ne iyi gelir bitkisel olarak?

• Konbuyu başlatan Nigdeli51
  • Başlangıç tarihi
N

Nigdeli51

Forum Okuru
Alerjik hapşırmaya ne iyi gelir bitkisel olarak?

Alerjik hapşırmaya ne iyi gelir melek kadınlar kulübü alerjik hapşırmaya bitkisel çare forum'da.​

Uzun bir süredir sürekli hapşırma olduğu için ve burun akıntısı olduğu için doktora gittim uzman bir KBB doktoruna. Bana alerji olduğunu söyledi bende. Alerjik hapşırmaya ne iyi gelir arkadaslar doğal sürekli ilaç almak istemiyorum da. Alerjik hapşırma nasıl geçer sürekli artık ben bunu cekecek miyim?

Merhabalar
Alerjik hapşırma alerjik rinitten kurtulmak icin elma sirkesini oneriyorlar. Bir bardak sıcak suya 2 çay kaşığı elma sirkesi ekleyip içebilirsiniz sabahları. Bir de buhar banyosu yaparak sıcak buharı teneffus etmek burun akıntısını azaltır biraz olsun sizi rahatlatir. Bol miktarda sıvı tüketmeniz de gerekir. Zerdeçal kış aylarının vazgeçilmezi sık sık zencefil taze olması tercihiniz olmalı. Sarımsak soğandan bol bol özellikle çiğ tüketmek. Alerjik rinit yaygın bir durum olduğu için kendiliğinden geçmez ve çok kişide görülür. Alerji olduğunuzda daha dikkatli olmak anlattığımız bu doğal şeyleri denemek uygun olacaktır.

Alerjik hapşırık varsa asağıdaki yazımızdan dilerseniz "alerjik hapşırmaya bitkisel çözüm" yazkmizi inceleyebilirsiniz. Bitkisel daha fazla çözüm görebilirsiniz.

Geri