Alkali İyonize Suyla bebeğinizin cinsiyetini belirleyin

  • Konbuyu başlatan Uzman SühaN
  • Başlangıç tarihi
Alkali İyonize Suyla bebeğinizin cinsiyetini belirleyin
Bu konu;alkali su nedir,iyonize suyla erkek bebek sahibi olma hakkında bilgiler vermektedir


Son günlerde gerek televizyon ekranlarından gerekse internetten, alkali iyonize su hakkında bir çok olumlu yorumlar duymaktayım.Özellikle çocuk sahibi olmak isteyen çiftler ,içtiğiniz suyun ph değerinin üremeniz üzerinde etkili olduğunu söylebilirim.Alkali su bebeğin cinsiyetinde önemli rol oynuyormuş.Özellikle de erkek bebek isteyen çiftler bu konu yu dikkatlice okuyun
Alkali iyonize su hakkındaki detaylı bilgileri konumuzda bulabilirsinizPH miktarı 7'den yüksek olan, negatif yüklü iyonları bol miktarda içeren ve içerisinde fazla miktarda oksijen bulunan ''alkali su'' içen çiftlerin çocuklarının erkek olma olasılığının yüksek olduğu bildirildi.
PH miktarı 7'den yüksek olan, negatif yüklü iyonları bol miktarda içeren ve içerisinde fazla miktarda oksijen bulunan ''alkali su'' içen çiftlerin çocuklarının erkek olma olasılığının yüksek olduğu bildirildi.
Kimya mühendisi Menan Aysan Kuzanlı ve doktor Recai Yahyaoğlu tarafından hazırlanıp yayımlanan ''Alkali Suyla Sağlıklı ve Genç Kalmanın Sırları. Suyun İyileştirici Gücü'' adlı kitapta, insan vücudundaki sıvıların asidite ve alkalitelerinin çocuğun cinsiyetinin belirlenmesinde rol oynadığı belirtildi. Kitapta şöyle denildi:
''Erkeğin spermleri alkali, kadın vajinası ise asidiktir. Erkek kromozomları taşıyan sperm hızlı bir biçimde yol almasına rağmen yaşam süreleri kısa olduğundan vajinanın asidik ortamında ömrü çok kısadır. Buna karşın dişi kromozomları taşıyan sperm yavaş yol almasına rağmen vajinanın asidik ortamında daha uzun süre yaşayabilir. Bu basit sistem uygulanarak erkek veya kız çocuğa sahip olunabilmektedir. Anne ve baba çocuk yapma kararından 1 ay önce PH derecesi yüksek olan alkali su içmeye başlarsa spermler ve vajinanın içerisi daha alkali hale gelir. Böylece erkek çocuk yapma olasılığı yükselmiş olur. Alkali su vasıtasıyla hem erkek spermindeki alkali oran artmış hem de vajinadaki asidik ortam etkisini kısmen kaybetmiştir. Her iki etki karşılıklı olarak birbirlerinin etkinliğini artırmak suretiyle güçlü bir sinerji oluşmasını sağlar.''
Dr. Recai Yahyaoğlu, Kore'de yapılan bir araştırmada erkek çocuk doğumlarıyla alkali su arasında ilişki bulunduğunun saptandığını belirterek, şunları söyledi:
''Kore'de yapılan bir araştırmada, son yıllarda alkali su içen anne ve babaların yüzde 95 olasılıkla erkek çocuklarının olduğu saptanmıştır. Bu sebeple Kore'de erkek çocuk oranının artması sorun olarak değerlendirilmeye başlanmıştır. Bu uygulama yüzde 100 sonuç verir diye bir kural yok. Sadece suyla cinsiyet belirleme arasında ilişki olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımız suyun alkali olup olmadığını PH derecesiyle (asit veya bazik derecesi, sertlik derecesi) anlayabilir. PH miktarı 7'den yüksek olan sular tercih edilirse bebeğin erkek olma olasılığı yüksek
 
Ö

ÖzGüL

Daimi Üye
Üye
yok artık yaa neler görcez yakında içimizdeki yumurtalara ulaşcaz tablet gibi yok bu kız bunu istemiyom kaydır.yok bu erkek olmaz hahaha ikiz olsun.
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
:puha: valla yakında kız nesli tükenir :D malum her kes erkek çocuk istiyor
 
Ö

ÖzGüL

Daimi Üye
Üye
sorma cnm nedir bu erkek merakı bende anlamıyom sanki erkek evlat çok hayırlı oluyoda.olanlarıda görüyoz el kızı kapıp getiriyor artık kızın insafına kalmış iyiliği kötülüğü.hiç olmazsa kızda daha çok merhamet oluyor erkeğe göre.valla bende evliyim ben düşünmesem kocam demez anneme gidelim arayalım farklı bişey alıyosak gel orda yiyelim.Allah herşeyin hayırlısını versin ama benim fikrim kız biraz daha merhametli oluyor.Rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın.
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Allah evladın hayırlısını versin demek yerine Allah şanımızı yürütecek çükü olan bir bebek versin diyorlar :D:D Cehalet cehalet başka bir şey değil.İşte bu tür insanlar evlatlarıyla bizlerde evlatsızlıkla sınanıyoruz..Hamd olsun rabbime :)
 
Ö

ÖzGüL

Daimi Üye
Üye
aynen canım herkesin bi sınavı var.şükürler olsun genede huzurlu sağlıklı yuvamız var.belki hiç bebeğimiz olmayacak ama ben inanıyorum Rabbim dağına göre kar verir derler ya onunda sabrını verir.

- - - Updated - - -

herşeyin hayırlısını versin Rabbim.
 
Üst