Alman Hastanesi İstanbul Hakkında bilgiler

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Alman Hastanesi İstanbul Hakkında bilgiler
alman hastanesi istanbul alman hastanesi anadolu yakası istanbul tüp bebek hakkında bilgi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü
Alman Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, 1994 yılında hastanenin el değiştirmesi ve yeniden yapılandırılması sürecinde, teknolojik donanım ve ekip olarak yeniden düzenlenmiştir. Büyük bir atılım gerçekleştiren hastanenin en önemli bölümlerinden olan Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi, bugün modern yapısıyla jinekolojik ve obstekrik girişimler konusunda başarıyla hizmet vermektedir.
kadin.jpg
Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, Tüp Bebek ve Jinekolojik Endoskopi Merkezi ile birlikte; Prof. Dr. Mustafa Bahçeci başkanlığında büyük bir ekiple, genel jinekoloji uygulamalarından menopoza, gebelik takibinden kısırlık ve tüp bebek tedavilerine kadar geniş bir yelpazede teşhis ve tedavi hizmetleri veren Türkiye’nin ve dünyanın sayılı merkezlerindendir.
1996 yılında, infertilite tedavisi ve endoskopik cerrahinin öncü isimlerinden Prof. Dr. Mustafa Bahçeci tarafından kurulan İnfertilite ve Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi (Tüp Bebek Merkezi); 10 bini aşkın hastası, yüksek gebelik oranları, 5 binden fazla tüp bebeğiyle Türkiye’de ve dünyada referans merkez olarak gösterilmektedir.
Dünya standartlarında hizmet veren ve bu alanda en yüksek başarı oranlarına sahip olan Kadın Hastalıkları, Doğum, Teşhis ve Tedavi Merkezi ile Tüp Bebek Merkezi’nde son teknolojik donanımla tüm modern tedaviler uygulanabilmektedir. Geçtiğimiz günlerde yenilenen Tüp Bebek Laboratuvarı ve Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek kurulan Araştırma – Geliştirme Laboratuvarı, dünya çapında uygulamaları ile pek çok ilke imza atmaya hazırlanıyor.
Jinekoloji
- Rutin Jinekolojik Muayene ve Cerrahi
- Ultrasonografi
- Smear
- Jinekolojik Endokronoloji
Endoskopi
- Laparoskopi
- Histeroskopi

Obstetri/ Perinatoloji
- Gebelik Takibi
- Riskli Gebelik Takibi
- Korion Villüs Biopsisi
- Amniyosentez
- Kordosentez
- Embriyo Redüksiyonu
İnfertilite
- Ovülasyon İndüksiyonu ve Siklus Takibi
- Aşılama (IUI)
- Tüp Bebek
- Mikroenjeksiyon
- Assisted Hatching (Destekle Yuvalama)
- Blastokist transferi
- TESE
- MESA
- PESA
- Embriyo Dondurma ve Saklanması
İnfertilite Tedavisi Psikolojik Destek Birimi
- Tedavi öncesinde ve sırasında psikolojik destek tedavisi
- Dayanışma Grupları
- Eğitim Programları

Androloji
- Semen Analizi
- Erkek İnfertilitesinin Araştırılması
- Cerrahi Sperm Arama
Genetik
- Genetik Danışmanlık
- Prenatal Tanı
- Preimplantasyon Genetik Tanı (PGT)
- Ailede Genetik Hastalık Araştırılması
Menopoz
- Tanı
- Tedavi ve Takip

Alman Hastanesi
Sıraselviler Caddesi No:119
Taksim İstanbul
Telefon: 0 212 293 21 50 (60 hat)
Faks: 0 212 293 47 52
 
A

Alman Hastanesi

Forum Okuru
Şikayet

Burada kendinizi tanıtıyorsunuz ayıp yaptıklarınız. Kimse inanmasın bunların Almanlarla veya resmiyetle ilgisi yok. Üç kağıtcılar sizi, yanınıza kalmaz bu yaptıklarınız.Diyarbakır alıluman hastanesinden maaşımızı ödemedikleri için ayrıldım. Çalışan maaşlarını en az 3 ay geçikmeli ödüyorlar ve sigorta primlerini asgari ücretten gösteriyorlar. İş başvurusu yapacaklar veya tedaviye gelenler tavsiyem dikkat etsin. Aşağıdaki linklere tıklarsanız müşteri, çalışan hemde alışverişte bulunan olarak daha fazla haklarında bilgi sahibi olursunuz. herkese iyi günler dilerim.
ŞikayetVar / Şikayet Oku / Alman Hastanesiukmuku
 
Son düzenleme:
Üst