amerikada yasayan yokmu

serrasudan

Yeni Üye
Üye
amerikada yasayan yokmu
slm bnde amerikada yasiyorum.amerikada yasayan yokmu

merhaba bende yasadim amerikada 3 sene siz nerde oturuyosunuz gelin mi gitiniz okuyomusunuz

Merhaba bende Amerika'da yaşıyorum ancak aslen Ankara 'lıyım şu an okuyorum

ben amerikada nj de yasiyorm.yeni geldim sayilir yani bir kac sene oluyor.ailecek geldik ama burda evlendim.bnde tanismak isterim sizlerle...

Son düzenleme:
wawww macera dolu amerikadasınız siz hee :D ben orda yasamıyorum ama bir uğruyim dedim güney amerika tercihim :p orda olanınız yokmu

bende houston da yasadim cok guzel biryer bazen keske donmeseydim diyorum ama kader isde her isde bir hayir vardir.simdide gitsek gideriz aslinda ama yooll coook buyuyo gozumde bide yeni ev tut esyalar filann ooo cokk is.

dogru soluyosun arkadasim koskoca bir okyanus havaalanlarindaki rezillik cabasi.geri gelmenizi tavsiye etmem cunku turkiyenin durumu su an burdan ii gozukuyor.gezmek icin ayri tabi..

yok canim amerika daha iyi turkiyeye donunce baktimm ki burda olmicak yapamadik suan yine baska bir ulkede yasiyorum.cook kaba insanlar var ya .mesela kucuk bir ornek.bnm kucuk bi oglum vAR kucamda tasiyorum pat carpiyolar cocuga ne bi ozur var nebisey.halbuki oraasii oylemi herkez birbirnden kibar .

sen donmeyi dusunuyomusun canim

bn buraya geleli eylulde 5 sene olacak.artik alistim ve geldigimde cok sikinti cektim.simdi okadar sikintiyi cekipte tam rahatta kavusmusken gelmek istemiyorum.bu yaz tatile gittim istanbula korktum.o kadar degismiski insanlar sokaklar hersey...simdi dil ogrenmeye clisiyorm.ailemde burda.atliyorum arabama istedigim yere gidiyorum.dogru soluyosun kibarlik yonunden cok iiler.ama ekonomi o kadar ii degil.eskisi kadar degil.zamn ne getirir bilemm.sen nerde yasiyosun.neden baska bir ulkeye gittin...

Geri