Andorax 200 ml gargara ne işe yarar acaba?

Y

Yunus1

Forum Okuru
Andorax 200 ml gargara ne işe yarar acaba?

Andorax 200 ml gargara fiyat melek kadınlar kulübü andorax 200 ml gargara ne işe yarar forumda.​

Arkadaşlar üç gündür ağzımda aft çıktı çok kötü yaa yemek bile yiyemiyorum. Çok fena biseymis bu. Eczaneden kolayca alabileceğim etkili bir şey önerir misiniz? Bir de andorax 200 ml gargara afta iyi gelir mi? Ağzımın içindeki bu yara bir çok şeyi engelliyor şuan bende. Bu gargara ne işe yarar eğer geçirirse hemen alacağım.

Merhabalar
Ağız içinde oluşan aft yaralar birçok sebepten oluşabilir bunlar travma stres kaygı sigara kullanımı bazı ilaçların kullanımı bazı vitaminlerin eksikliği bağışıklık sisteminin zayıf olduğu durumlarda aftlar oluşabilir. Bu uzun süre sizi rahatsız edebilir özellikle ilaç kullanmadığınız zaman yemek yerken özellikle size rahatsızlık verebilir. Ben genelde ağız içi yaraların oluştuğunda kenacort kullanıyorum ve hemen geçiriyor sizin sorduğunuz gargara ise bu da aynı şekilde ağız içi yaraları altlarda ağız içi iltihap durumlarında kullanılabilmektedir bunun yanında faranjit gibi bademcik iltihabı boğaz enfeksiyonlarında da andorex sprey gargara kullanılabilir. Yine diş eti rahatsızlıklarında iltihaplarında diş eti operasyonlarından önce ve sonra da kullanılabilir sizin durumunuzda olanlar için a dorex gargara rahatlıkla kullanılabilir. Peki Adorex 200 ml gargara nasıl kullanılır? Öncelikle ilacı gargara yapmak için ağzınıza sıkın sonra en az 30 saniye ağızda tutun bir dakika ağzınızı çalkalamaya devam edin ardından ilacı yutmadan tükürün. Spreyi bana kalırsa günde üç dört saat arayla 3 defa 4 defa kullanabilirsiniz. Andorex gargara herhangi bir yan etkisi görülmemiştir ama yine de doktorunuza danışmadan kullanmayın derim. Önemsiz gibi görünen bazı durumlar vardı bunlardan bazıları aft. "Aft için doktora ne zaman gitmeli" konumuzu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri