Ankada Gökhan Çıragil'e giden?

000_jasmin_000

Yeni Üye
Üye
Ankada Gökhan Çıragil'e giden?
Selam arkadaşlar var mı acaba hiç ankada'ya gökhan bey'e giden arkadaşlar forumda? kendisi adana'nın en iyisi diye duydum yardımcı olcacak olan?

burda da konu açmışsınız diğer bir başlık altında yazmıştım ama belki oraya bakmazsınız, kuzenim ve eşi gitmişti gökhan beye memnun kalmışlardı

Selam arkadaşlar var mı acaba hiç ankada'ya gökhan bey'e giden arkadaşlar forumda? kendisi adana'nın en iyisi diye duydum yardımcı olcacak olan?

Bu işi ticaret için yapan çok yer var Türkiye'de bende o kadar yer gezdim fakat bi faydasını görmedim. 2012 yılında Gökhan Bey ' e tavsiye üzerine gittim tedavime hemen başlandı ve olumlu sonuç aldık şimdi Sena isminde dünyalar güzeli bir kızım var. Hiç şüpheniz olmadan gidebilirsiniz Gökhan bey elinden geleni yapacaktır emin olun.

benim kuzenlerim gitti Gökhan hocaya ikiside hamile kaldı ve doğum yaptılar.ben de en yakın zamanda tedaviye başlayacağım.zaten Gökhan hocayla görüşme yaptım çok memnun kaldım.kesinlikle tavsiye ederim.ayrıca ücret bakımından da uygun bir merkez ve ssk anlaşması var.

Geri