1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi hastane randevu iptal Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi irtibat bilgileri Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi online randevu almak Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi randevu alma Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi randevu iptal etme Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi telefon numarası Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi ulaşım bilgileri hastane randevu alma Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi hakköında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Ankara'da ikamet eden Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri kaynakalrını sunuyoır ve randevu almak isteyenler için ise Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi randevu alma aldığı randevuyu iptal etmek isteyenler için de Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi randevu iptal etme işleminin gerçekleşmesi için Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi telefon numaraları sunuyoruz Melek'lerim.

  bilitasyon Merkezi

  Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
  Hastane Adı: Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
  Telefon: (0314) 738 85 55
  Faks: (0312) 473 72 22
  Adres: Aşağı Öveçler Mh. 1332. Sk. No: 15
  İl: Ankara
  İlçe: Çankaya
  Web Adres: www.biofiz.com.tr

  [​IMG]


  Özel BİO-FİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak 2005 yılının Nisan ayından beri hizmet vermekte olduğumuz Gaziosmanpaşa’daki adresimizden daha modern ve donanımlı olan Aşağı Öveçler mah. 1314. cad. (Eski 1332. cad.) 1332. sok. (Eski 77. sok.) No: 15 Çankaya / Ankara adresindeki yeni binamıza taşınmış bulunmaktayız. 4500 m²’lik yeni binamızda; 4 egzersiz salonu, 4 rehabilitasyon salonu, 16 farklı ünite, 30 ayrı birimde 09.00-18.00 saatleri arasında fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında uzman kadro ile poliklinik tedavi, tüm laboratuvar tetkikleri, tüm radyoloji tetkikleri (MR, Röntgen, Kemik dansitometri, tomografi vs.) ve medikal masaj hizmeti vermekteyiz.

  Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında
  Misyon:
  BİO-FİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, hasta hakları kurallarını uygulamayı ana prensip edinmiş, bu kurallar çerçevesinde hastalarına ve hasta yakınlarına dürüst, kaliteli, güven veren, doğru zamanda doğru tedaviyi uygulamayı benimseyen bir sağlık kuruluşudur.

  Vizyon:
  Genişleyen ekip zincirine her yeni gün yeni halkaları ekleyerek günden güne fizik tedavi basamağındaki yeni gelişmeleri takip edip , bilgiye açık ekipmanıyla bu yenilikleri uygulayarak, var olan hasta kapasitesini artırıp fizik tedavi alanında bir marka olmayı hedeflemektedir.
   
Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Down Sendromlu Çocuklarda Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

  Down Sendromlu Çocuklarda Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

  vojta terapi Down Sendromlu Çocuklarda Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 21 kromozomlu bir çocuk dünyaya geldiğinde anne ve babalar hayatları da pek çok şeyin değiştiğini düşünürler. Nereden başlamaları gerektiğini bilemezler. Başlangıç noktalarından biri de eğer ciddi sağlık problemleri yoksa bebek 2 aylık olduğunda rehabilitasyon programıdır. Çok erken olduğu düşünülebilir, ancak bebeği...
 2. Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

  Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

  Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online randevu almak Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma...
 3. Sinerji Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede bilen var mı?

  Sinerji Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede bilen var mı?

  Sinerji Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede bilen var mı varsa lütfen acil olarak bana Sinerji Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede olduğunu yazsın.
 4. Suadiye Sportomed Ortopedik Ve Sportif Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi nerede

  Suadiye Sportomed Ortopedik Ve Sportif Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi nerede

  Merhaba arkadaşlar benim Suadiye Sportomed Ortopedik Ve Sportif Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezine gitmem lazım ama nasıl gideceğimi bilmiyorum acaba aranızda Suadiye Sportomed Ortopedik Ve Sportif Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede bilen var mı?
 5. Burcu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede biliyor musunuz

  Burcu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede biliyor musunuz

  Burcu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede acaba aranızda Burcu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede olduğunu bilen var mı?

Sayfayı Paylaş