Anne sütü arttıran mami power kullananlar

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Anne sütü arttıran mami power kullananlar
Bebekler için özellikle ilk altı ay boyunca sadece anne süttü verilmesi gerektiğini belirten uzmanların bebeğin fiziksel ve ruhsal gelişimin de anne sütünün çok önemli bir besin kaynağı olduğunu açıklıyor.

Bazı durumlar da ne yaparsanız yapın anne sütü bebeğe yetmeyebiliyor. Bu aşama da anne sütünü arttıran farklı yöntemler denenip anne sütünü arttırmak için bebek sahibi olan anneler çareyi yiyecek ve içeceklerde arıyorlar.

Hatta bazen kulaktan dolma yanlış inanışlarla beslenen anneler sırf sütü olsun diye kısa zaman da öyle kilolar alıyor ki bu sefer aldığı kilolarla pisikolojileri bile bozuluyor ama süt artmıyor.

Anne sütünü arttıran besinler nelerdir konumuzu da incelerseniz sizin için gereken bilgilere ulaşabilirsiniz.

Son yıllar da bilinçlenen doğum yapan anneler hem gebelik boyunca hem de doğum sonra daha sağlıklı ve bilinçli bir şekil de besleniyorlar. Emziren anne içecekleri olarak bilinen malt içecekleri de anne sütünü arttıran içecekler olarak yoğun ilgi görüyor. Ve onlardan biri olan mami power , anne sütünü arttırmak isteyen annelerin yeni ilgi odağı olarak büyük beğeni kazanıyor. Renklendirici, koruyucu, yapay tatlandırıcı, kafein ve ilave şeker bulunmayan mami power ile anne sütü büyük ölçü de artarak bebeğiniz için gereken süte sağlıklı ve vitaminli bir şekil de kavuşuyorsunuz.

mami power.JPG


Peki mami power ne kadar tüketilmeli?

Anne sütünün azlığına ve yoğunluğuna göre sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere tüketebilirsiniz. Eğer yoğunluk sağlandığı takdir de günde bire düşürebilirsiniz. Zaten kullanmaya başladıktan bir süre sonra süt takibinizi kendiniz de yapabileceğiniz için malt içeceği mami power tüketimini kendiniz de ayarlayabilirsiniz.

Mami powerin tadı nasıl diye merak edenler için hemen söyleyelim, kahve sevenlerin de beğeneceğini düşündüğüm mami powerin tadı kullananlar tarafından çok beğenilmekle birlikte doğal kahve tadını andırmaktadır. Fakat içerisin de hiçbir şekil de kafein bulunmamaktadır.

Eğe siz de mami power kullanıcısı iseniz deneyimlerinizi ve yorumlarınızı bu konu altından bizlerle paylaşabilirsiniz.
 
Üst