1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Anne sütünü arttırmada boza birebir,ayrıca;

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

boza anne sütü hamilelikte boza gebelikte hamilelikte içmek süt yaparmı

< Konu Resmi..>

Anne sütünü artırıp kemik ve bağırsakları güçlendiriyor..
    Boza üreticilerinden Mümin Soydan, bozanın kuvvetli bir içecek olduğunu, çocuklarda kemik yapısının güçlenmesine yardımcı olduğunu, anne sütünü artırdığını ve bağırsakların çalışmasını kolaylaştırdığını söyledi.

SÜTÜ ARTIRIYOR Bozanın buğday, mısır, şeker ve sudan yapıldığını, kendilerinin katkı maddesi kullanmadıklarını belirten Mümin Soydan, "Boza, yapısı itibariyle kuvvetli bir içecek. Bu yüzden faydası çok. Çocukların kemik gelişimini güçlendiriyor. Annelerin sütünü artırıyor. Kuvvet veriyor. Bağırsaklardaki çalışmayı hızlandırıyor. Çok sevilen boza Her mevsimde içilebileceği gibi, vücudun soğuklara karşı direncinin azaldığı kış aylarında vücuda güç veriyor" dedi.

Bugün

Anne sütünü arttırmada boza birebir,ayrıca; konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Sütünü Arttırmanın Yolları

Anne Sütünü Arttırmanın Yolları

Anne sütünün üstünlüğü tartışılmaz. İlk 4-6 ayda anne sütü, bebek için gerekli tüm besinleri içerir ve beraberinde başkaca bir gıda verilmesi gereksizdir. Emzirme, anne ile bebek arasındaki ilişki kalitesinin en yüksek seviyede olmasını sağlayan psiko-sosyal ortamı yaratır. Anne sütü ile beslenen çocuklarda bulaşıcı hastalıklar daha seyrek görülür. Ayrıca anne açısından bakıldığında ise,...
  2. Sütüm yetmiyor diyenlere beslenme önerileri

Sütüm yetmiyor diyenlere beslenme önerileri

Sütü arttıran besinler Sütüm bebeğime yetmiyor nasıl arttırabilirim neler yemem gerekir ?Bebekler için en sağlıklı besin şüphesiz ki anne sütüdür. Özellikle ilk kez anne olanlar, çoğu zaman sütlerinin bebeğine yetmediğini ve onu yeterli besleyemediğini düşünür. Aslın da bebeklerin emme içgüdüsü vardır. Ne zaman meme verilse bebekler alır ve emmeye başlar. Buda birçok anneyi "acaba...
  3. Akapunktur ile anne sütünü artırma

Akapunktur ile anne sütünü artırma

Bebeklerin sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için anne sütünü yeterli miktarda alması gerekmektedir. Yeteri kadar anne sütü ile beslenen bebeklerin bağışıklık sistemi güçlü olur ve anne sütü bebekleri olası hastalıklar dan korur. Bazı anne adaylarının sütü bebeğini beslemek için yeterli olsa da , bazılarının sütü yetersiz olabiliyor. Bu durum da yapılması gereken ilk şey , hekime görünüp...
  4. Anne Sütü Arttırma Yöntemleri Sütüm Yetmeyecek Diye Üzülmeyin

Anne Sütü Arttırma Yöntemleri Sütüm Yetmeyecek Diye Üzülmeyin

Anne Sütü Arttırma Yöntemleri- Bebeğiniz doğana kadar sürekli onunla ilgili sağlığı ile ilgili endişeler duyarsınız. Acaba sağlığı yerinde mi sağlıklı doğacak mı gibi ama bu bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra endişeler bitmez. Şimdi de artık doğumdan itibaren 1 yıla kadar sütüm yetecek mi, sütüm az gelirse ne yaparım gibi endişelere bırakacaktır yerini. Yani hanımlar hamile kalmakla kalmıyor...
  5. Anne Sütü Arttırıcı Çaylarla Sütünüz Daha Fazlalaşsın

Anne Sütü Arttırıcı Çaylarla Sütünüz Daha Fazlalaşsın

Anne Sütü Arttırıcı Çaylar- Anne sütünün kıymeti artık yadsınamaz gerçek. Bebeğinizi besleyeceğiniz en güzel besin anne sütüdür. Anne sütü arttıran besinleri daha önceki yazımızda paylaşmıştık. Dilerseniz bu yazımızdan anne sütü arttırma yöntemlerini inceleyebilirsiniz. Sütünüz yeterli değilse bundan endişe duyuyorsanız sizlere bu yazımızda anne sütü arttırıcı çaylar önereceğim. İster siz...

Sayfayı Paylaş