Arabaya dökülen yogurt kokusu nasıl giderilir

Arabaya dökülen yogurt kokusu nasıl giderilir
Arabaya dökülen yogurt kokusu nasıl giderilir kadınlar kulübü

Slm arkadaşlar

bendeniz Bim e gider , koca bir yoğurt alır arabanıon arka koltuğuna koyar eve gelir bir de bakar yoğurt açılmış yuvarlanmış ve yarısından çoğu arka koltuğa dökülmüş. ;:)
Sildim bele ama bizim araba mandra gibi kokuyor valla ne yapmalıda bu kokuyu çıkarmalı bilemedim

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Arabaya dökülen yogurt kokusu nasıl giderilir kadınlar kulübü

Slm arkadaşlar

bendeniz Bim e gider , koca bir yoğurt alır arabanıon arka koltuğuna koyar eve gelir bir de bakar yoğurt açılmış yuvarlanmış ve yarısından çoğu arka koltuğa dökülmüş. ;:)
Sildim bele ama bizim araba mandra gibi kokuyor valla ne yapmalıda bu kokuyu çıkarmalı bilemedim
Ayyüce merhaba

Geçmiş olsun tatlım yoğurt kokusu berbat kokar zamanla dediğin gibi mandra gibi :)
Sana bir kaç öneri de bulunayım bildiğim kadarıyla ; koltuğu beyaz sirke ile sil 1/4 oranın da sirke su karışımını yap bir sprey şişesine koy ve koltuğa sık kurumasını bekle geçecektir geçmez ise karbonat güçlü bir koku gidericidir karbonatı koltuklar kuru iken üzerilerine bolca serp 3-4 gün öyle kalsın sonra elektrik süpürgesi ile çek temizle yine de çıkmadıysa koltuklarını yıkatacaksın tatlım kolay gelsin

E

ebrulimmm32

Forum Okuru
Yha bunları ben de deneyecem bizim herif dökmüş haberide yok arabada güneşin altında sen kal bi bindik içine leşşşş olmuş leeeeş offfffffffffffffffffffff tşk deneyecem yazacam size

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar deneyin tabiki deneyin ama olmaz ise yıkamacılar bunun yöntemini biliyorlardır belkide içine elli yüz tl para düşmüştür ama geçirirler ahtapot dedikleri sıcak hava veren kollu bişi var selde de onu kullanıyorlar her türlü kokuyu alıyor bilginiz olsun. Kendiniz yapamazsanız mutlaka ustasına götürün geçmiş olsun :)