Aralıkta doğum varrrr :)

selam kızlar bende pazartesi kızımı dünyaya getirdim :) her şey çok güzel gidiyo ancak ayaklanabildim malum dikişler falan :) bütün doğum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum , allah bebişlerinize uzun versin :)
Tatlım bebişin hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyütsün inşallah bebişlerinize maşallah:nazar:

selam kızlar bende pazartesi kızımı dünyaya getirdim :) her şey çok güzel gidiyo ancak ayaklanabildim malum dikişler falan :) bütün doğum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum , allah bebişlerinize uzun versin :)
meralcim Allah analı babalı büyütsün.sana da şifa versin.inşaallah meleğin senin gözlerinin içine bakarak göğüslerinden süt içer.çünkü çok güzel bişey bu..

kızlarrrrr gozunuzaydın allahım saglıkla mutlu sanslı bır hayat nasıp etsın bebıslerınıze.....darısı bızım basımıza ınsallah....zor kısmı atlattınız dogum hıkaylerınızı musaıt olunca yazın olurmu melısler hoscakalın kuzularınızı öpün yerıme mıs gıbı......
tatlım cadım artık sıra sende.benim zor bi doğumdu.inşaallah kolay bir doğum olur seninki canım.mercimeğin gelsin diye çok dua etmiştim.kabul oldu.inşaallah kolay doğum yapman için edeceğim dualar da kabul olur

mrs m ,meryem ve meral hayırlı olsuuuuuuuuunnnnnn.meleklerinize kavuşmuşsunuz.allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah.çook sevindim ve çook heyecanlandım.darısı bizlere inşallah..

amiiiiiiiin canım amiiiiin

Canım öncelikle hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyütsün inşallah :)
Bu arada doğum yaptığına göre hamiş melek rankını alıyorum darısı diğer bebiş isteyenlerin başına olsun:)

amin teşekkür ederim.o rankı zevkle iade ediyorum.çok kıymetli bi ranktı :))

tebrikler kizlar allah anali babli büyütsün, ne cabuk geciyo zaman yaaaa :) darisi subat annelerine artik hos ben büyük ihtimal ocak annesi olacam ya :) bizede dua edin emiiii

mrs m ,meryem ve meral hayırlı olsuuuuuuuuunnnnnn.meleklerinize kavuşmuşsunuz.allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah.çook sevindim ve çook heyecanlandım.darısı bizlere inşallah..

teşekkürler canım... amin inşallah.
heyecanın tavan yapmıştır eminim :) darısı hayırlısıyla sizlerin başına.

tebrikler kizlar allah anali babli büyütsün, ne cabuk geciyo zaman yaaaa :) darisi subat annelerine artik hos ben büyük ihtimal ocak annesi olacam ya :) bizede dua edin emiiii

teşekkürler canım amin inşallah, evet evet daha dün gibi herşey.
darısı sizlere inşallahhhh.
sorma bende güya aralık anne adayıydım ama içime doğmuş gibi aralığı bulmaz diyordum hep. ve de öyle oldu 29 kasımda çıkageldi kızım.

allah hepinizin yardımcısı olsun.

canım yaa.aralık ocak önemli değil hele bi gözlerinin içine baksın meleğin o zaman dünyanın en özel insanı olduğunu anlıyorsun.inşaallah sağlıcakla yaparsın doğumunu sen de

sagol canım ınsallahhhhh.....ogllusunu buyutmussun bıle canım kocaman olmus erkekın:)öp yerıme onu..
evet ya erkekim kocaman olmuş az önce tarttım 5400 gr çıktı kaç kere tarttım aynı çıktı.3010gr doğmuştu.daha 1 ay bile bitmeden bu kadar kilo almış olması mümkün değil yaa.

Canım bebeğin analı babalı büyüsün Allah bağışlasın Maşallah çok tatlı avatarından fark ettim bebişini :)anasına babasına hayırlı evlat olur inşallah:kiss::nazar::nazar:

slm kızlar 25 mart sat 15 nisanda kan testi 5.0 hesaplardaki gibi 3 haftalık .. bugün 1 saat sonra 3 hafta 3 gün olcak.. ilk hamileliğim çok heyecanlıyım ... jellibon sen ilk nezaman gittin doktora yani kaç haftalıkken keseyi görürüm veye bebiş kesinleşir işten sürekli izin alamıyorum .. ne zaman öğrenirim bilmiyorum ... bu arada otomatik hesaplara 30 aralık doğum allahım nasip ederse... :D kopuk yazmış olabilirim heyacanımı mazur görün :)

slm mybybee
bence nisan ayı içerisindeki regl dönemini bekle... reglin geçince tam kesinleşiyor. inşallah meleğin gelmiştir.
bu arada kese 6. haftada çok net görünüyor.

Teşekkür ederim mrs m. Böyle beklemek o kadar zormuş ki ama en azından ne zaman gideceğimi öğrenmiş oldum. Inşallah gelmiştir ilk yarın adet başlıyor normalde hayırlısı bakalım ...tekrar teşekkür ederim

Geri